Ücretsiz Hizmet Ücretsiz Hizmet   Anında Karşılaştırma Anında Karşılaştırma   Güvenilir Güvenilir   Hızlı Başvuru Hızlı 1 Dakikada Başvuru

Batman - Kozluk Elektrik Kesintisi


BATMAN KOZLUK Elektrik Kesintileri

EnCazip FacebookEnCazip TwitterEnCazip Google+EnCazip Whatsapp

BATMAN ili KOZLUK ilçesi için en güncel elektrik kesinti bilgilerine EnCazip’te ulaşabilirsiniz. BATMAN, KOZLUK güncel planlı elektrik kesintisi bilgileri Dicle EDAŞ tarafından açıklanmaktadır. Dicle EDAŞ internet sitesinde güncel elektrik kesintileri ile ilgili yapılan ve tüketicilere açıklanan bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.


Niğde ilinde elektrik tedarikçinizi değiştirip ucuz elektrik kullanabilirsiniz.
62TL’lik aylık faturanız varsa tedarikçinizi değiştirip faturanızda
%6
evinizde
 
%6
işyerinizde
 
Tasarruf edebilirsiniz

İlçe Kesinti Tarihi Zaman Aralığı Kesinti Türü
KOZLUK 18.4.2017 09:00 - 16:00 BAKIM ÇALIŞMASI
Kesinti Bölgeleri
Kozluk ilçesi Maliye Kök Kabini, Etkilenecek Mahalleler;Hamam Mahallesi, Yeni Mahalle, Şemdinağa Mahallesi, İslambey Mahallesi, Kale Mahallesi, Yukarı güneşli Mahallesi, Aşağı Güneşli mahallesi, Komando Mahallesi, Selahaddin Mahallesi, eyubi mahallesi, Köprübeşi Mah.yamaçlı ve tepecik mahallelerinin bir kısmı

Batman - Kozluk Haritası
BATMAN ili sınırları içinde bulunan ilçe için planlı elektrik kesintileri bilgileri Dicle EDAŞ internet sitesinden alınmış, tüketicilerin bilgilendirilmesi amacıyla EnCazip’te yayınlanmaktadır. İlgili içerik, bölgedeki görevli elektrik dağıtım şirketi tarafından oluşturulmuş olup, EnCazip'in bu içerik ile ilgili herhangi bir tasarrufu bulunmamaktadır. Elektrik kesintileri ile ilgili bilgilerin sahibi Dicle EDAŞ olduğundan, kesinti ve arızalar ile ilgili bilgilerin doğru ve değişmez olduğundan EnCazip sorumlu tutulamaz.


Elektrik kesinti içerikleri tüketicilerin ücretsiz olarak bilgi edinmesi amacıyla yayınlanmaktadır.

× 
Elektrik tedarikçinizi değiştirebileceğinizi biliyor muydunuz ?

Aylık 68 TL ve üzerinde elektrik faturası ödüyorsanız cep telefonu operatörü değiştirir gibi elektrik tedarikçinizi değiştirebilirsiniz. Daha az elektrik faturası ödemek ve tasarruf etmek için hangi elektrik tedarikçisinin en cazip elektrik tarifesini verdiğini EnCazip'te hemen bulabilir ve tedarikçinizi kolayca değiştirebilirsiniz.

EnCazip Elektrik İlinizde
EnCazip Elektrik Abone Grubu