Ücretsiz Hizmet Ücretsiz Hizmet   Anında Karşılaştırma Anında Karşılaştırma   Güvenilir Güvenilir   Hızlı Başvuru Hızlı 1 Dakikada Başvuru

Batman - Batman Elektrik Kesintisi


BATMAN BATMAN Elektrik Kesintileri

EnCazip FacebookEnCazip TwitterEnCazip Google+EnCazip Whatsapp

BATMAN ili BATMAN ilçesi için en güncel elektrik kesinti bilgilerine EnCazip’te ulaşabilirsiniz. BATMAN, BATMAN güncel planlı elektrik kesintisi bilgileri Dicle EDAŞ tarafından açıklanmaktadır. Dicle EDAŞ internet sitesinde güncel elektrik kesintileri ile ilgili yapılan ve tüketicilere açıklanan bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.


Niğde ilinde elektrik tedarikçinizi değiştirip ucuz elektrik kullanabilirsiniz.
62TL’lik aylık faturanız varsa tedarikçinizi değiştirip faturanızda
%6
evinizde
 
%6
işyerinizde
 
Tasarruf edebilirsiniz

İlçe Kesinti Tarihi Zaman Aralığı Kesinti Türü
BATMAN 17.7.2017 04:00 - 08:00 BAKIM ÇALIŞMASI
Kesinti Bölgeleri
-
BATMAN 7.5.2017 08:00 - 17:00 BAKIM ÇALIŞMASI
Kesinti Bölgeleri
Gültepe Mah.Yeni Adliye, Konaç Petrol, Esenkent Sitesi ve Van Kahvaltı Salonu Civarın da kısmi

Batman - Batman Haritası
BATMAN ili sınırları içinde bulunan ilçe için planlı elektrik kesintileri bilgileri Dicle EDAŞ internet sitesinden alınmış, tüketicilerin bilgilendirilmesi amacıyla EnCazip’te yayınlanmaktadır. İlgili içerik, bölgedeki görevli elektrik dağıtım şirketi tarafından oluşturulmuş olup, EnCazip'in bu içerik ile ilgili herhangi bir tasarrufu bulunmamaktadır. Elektrik kesintileri ile ilgili bilgilerin sahibi Dicle EDAŞ olduğundan, kesinti ve arızalar ile ilgili bilgilerin doğru ve değişmez olduğundan EnCazip sorumlu tutulamaz.


Elektrik kesinti içerikleri tüketicilerin ücretsiz olarak bilgi edinmesi amacıyla yayınlanmaktadır.

× 
Elektrik tedarikçinizi değiştirebileceğinizi biliyor muydunuz ?

Aylık 68 TL ve üzerinde elektrik faturası ödüyorsanız cep telefonu operatörü değiştirir gibi elektrik tedarikçinizi değiştirebilirsiniz. Daha az elektrik faturası ödemek ve tasarruf etmek için hangi elektrik tedarikçisinin en cazip elektrik tarifesini verdiğini EnCazip'te hemen bulabilir ve tedarikçinizi kolayca değiştirebilirsiniz.

EnCazip Elektrik İlinizde
EnCazip Elektrik Abone Grubu