Ücretsiz Hizmet Ücretsiz Hizmet   Anında Karşılaştırma Anında Karşılaştırma   Güvenilir Güvenilir   Hızlı Başvuru Hızlı 1 Dakikada Başvuru

Balıkesir - Gönen Elektrik Kesintisi


BALIKESİR GÖNEN Elektrik Kesintileri
EnCazip FacebookEnCazip TwitterEnCazip Google+EnCazip Whatsapp
Balıkesir ilinde elektrik tedarikçinizi değiştirip ucuz elektrik kullanabilirsiniz.
68TL’lik aylık faturanız varsa tedarikçinizi değiştirip faturanızda
%5
evinizde
 
%5
işyerinizde
 
Tasarruf edebilirsiniz
EnCazip Elektrik Abone Grubu
Hemen Tasarrufa Başlayın

İlçe Kesinti Tarihi Zaman Aralığı Kesinti Türü
GÖNEN 27.1.2018 09:00 - 16:00 AG BOX YERİ DEĞİŞİMİ
Kesinti Bölgeleri
TIRNOVA MAHALLESİ 40 SK VE 38 SOKAĞIN BIR KISMI
GÖNEN 26.1.2018 09:30 - 14:00 AG GÜVENLİK MESAFESİ SAĞLANACAK
Kesinti Bölgeleri
PLEVNE MAHALLESİ 46, 49 SOKAKLAR, MALKOÇ MAHALLESİ FOTO SOKAK İLE BAŞÇEŞME CADDESİ GÜNDOĞDU MAHALLESİ AYVACIK CADDESİNİN BİR KISMI
GÖNEN 21.1.2018 09:00 - 16:00 ŞEBEKE BAKIMI YAPILACAK
Kesinti Bölgeleri
HURDACILAR SİTESİ YAKAR KARDEŞLER FARUK DUMAN HAZIR BETON İNŞ. ALTINTAŞ KARDEŞLER BET. TİC. LTD. ŞTİ.
GÖNEN 20.1.2018 09:00 - 14:00 GÜVENLİK MESAFESİ İÇİN ALPEK ÇEKİLİP POTANS TAKILACAK
Kesinti Bölgeleri
PLEVNE MAHALLESİ 46 SOKAK, 49 SOKAK MALKOÇ MAHALLESİ BAŞÇEŞME CADDESİ, FOTO SOKAK GÜNDOĞDU MAHALLESİ AYVACIK CADDESİ
GÖNEN 20.1.2018 09:00 - 17:00 MÜTEAHHİT ÇALIŞMASI
Kesinti Bölgeleri
MUSTAFA SUBAŞIOĞLU METİN YILDIZ OSMANLI MAKİNA MUTLULAR GÖNEN HAY. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. AHMET GÜLSEVEN VE GRB(TUZAKÇI) OLİMPİK AMBALAJ KAĞIT TUZAKÇI KÖYÜ TR-1 TUZAKÇI KÖYÜ TR-2 TUZAKÇI KÖYÜ TR-3 TUZAKÇI KÖYÜ TR-4 SEYFULLAH DOLANBAY OKAN KÜÇÜKAKÇA GÖNEN OVA SULAMA BİRLİĞİ NAİL ERKOYUNCU İSMAİL ÇETİN MEHMET ATİLLA ERKOYUNCU VE GRB MEHMET EMEKSİZ VE GRB ALİ ERKOYUNCU 2 VE GRB ALAATTİN ANA GRUP BAŞI CAFER ÖZCAN VE GRB ALİ ERKOYUNCU ALAATTİN KÖYÜ TAŞTEPE KÖYÜ HAYRİYE KÖSTENOĞLU ÇALIOBA ANA GRUP ÇALIOBA KÖYÜ ÇALIOBA İÇME SUYU SEVGİ SERT RAFET TİMUÇİN KURTMAN VODAFONE KÖTEYLİ KÖYÜ RUŞİT DÖNMEZ HACIMENTEŞ GRUP BAŞI GÖNEN OVA SULAMA ERGÜN TARIM HACIMENTEŞ KÖYÜ ORHAN ATİK ILICAK KÖK ILICAK KÖK ILICAK ÇIKIŞI ILICAK KÖYÜ MUSTAFA ÖRÜM ÜZÜMLÜ KÖYÜ ILICAK KÖK ASMALIDERE ÇIKIŞI TANAP METMET BORUCU ASMALI SÜT ET VE TARIM ÜRÜNLERİ ŞAH TAVUKÇULUK ÜR. ASMALIDERE KÖYÜ TR-1 ASMALIDERE KÖYÜ TR-2 ILIÇAK KÖK GÖLYAKA SOGUKLAR ÇIK. AHMET ASLAN VE GRB MEHMET SANA VE GRB SÜLEYMAN KOÇ VE GRB CEMAL ASLAN VE GRB HÜSNÜ SARICA VE GRB BÜYÜK SOĞUKLAR GRUP BAŞI HASAN SÜZEN CEMİL YAŞAR (BÜYÜKBAŞ) BÜYÜK SOĞUKLAR KÖYÜ KİLLİK KÖYÜ KÜÇÜK SOĞUKLAR GRUP KÜÇÜK SOĞUKLAR KÖYÜ GÖLYAKA GRUP BAŞI B.SOĞUKLAR KÖYÜ MUHTARLIĞI METİN TAVUKÇULUK B.K. SOGUKLAR KİLLİK KALKINMA KOOP. ASMALIDERE KÖYÜ MUHTARLIĞI GÖLYAKA SU POMPASI GÖLYAKA KÖYÜ
GÖNEN 19.1.2018 09:00 - 10:00 MÜTEAHHİT ÇALIŞMASI
Kesinti Bölgeleri
RAFET AVCUOĞLU VE GRB İDRİS BOZ BOZOĞLU TAR.HAYV.GIDA NAK.AŞ GÜNDOĞAN KÖYÜ MUHTARLIĞI YUSUF KURŞUN VE GRB MURAT AYDAN SERVET ESEN FİKRET İÇÖZ VE GRB İLHAN BOZ ADEM ÖZCAN-HÜSEYİN ERDEM VE GRB MUSTAFA ÖZTÜRK ZİYA KURŞUN VE GRB HÜSEYİN KURŞUN VE GRB BOSTANCI OVA TR-3 İRFAN ARMAĞAN VE GRB(BOSTANCI) GÖNEN OVA SULAMA BİRLİĞİ BOSTANCI OVA TR-2 FAİK DÜLGER BOSTANCI OVA TR-1 ZEKERİYA ÜSKÜP VE GRB BOSTANCI OVA TR-4 ZEKERİYA ÜSKÜP KÖRPEAĞAÇ KÖYÜ MUHT.TR-1 KÖRPEAĞAÇ KÖYÜ MUHT.TR-2 GÖNEN ORG.SAN.BÖLGESİ S.S. BOSTANCI MAH. TARIMSAL KALKINMA KOOPERATİFİ BOSTANCI KÖYÜ TR-1 İBRAHİM DOĞRU BOSTANCI KÖYÜ TR-2 KÖRPEAĞAÇ GRUP KÖRPEAĞAÇ KÖYÜ DSİ KÖRPEAĞAÇ SULAMA GÖLETİ TURHAN FİLİZ İBRAHIM BARUT HÜSEYIN ÇETİN (TAVUKHANE) ALAATTİN TARAFINA DÖNEN HAT MEHMET TALAT UÇAR HASAN BASRİ ORHAN YAHYA ÇOLAK BUĞDAYLI PAŞAÇİFTLİK GRUP BAŞI BOSTANCI KÖYÜ MUHTARLIĞI GÖNEN ORG.SAN.BÖLGESİ PAŞAÇİFTLİK GRUP BAŞI HİDAYET ACIHAN VE GRB(ELK.EROL) PAŞAÇİFTLİK KÖYÜ TR-2 PAŞAÇİFTLİK KÖYÜ TR-1 AHMET ÇÖMEZ VE GRB BUGDAYKI GRUP BAŞI PAŞAÇİFTLİK KÖYÜ MUHTARLIĞI ÇAKIROĞLU ZEYTİNCİLİK CENGİZ ÖZDEMİR VE GRB. ADİLE KEVSER ÇATALBAŞ BUĞDAYLI KÖYÜ TR-2 GÖNÜL UN AKBAKAN BUĞDAYLI KÖYÜ TR-1
GÖNEN 19.1.2018 09:00 - 17:00 MÜTEAHHİT ÇALIŞMASI
Kesinti Bölgeleri
MUSTAFA SUBAŞIOĞLU METİN YILDIZ OSMANLI MAKİNA MUTLULAR GÖNEN HAY. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. AHMET GÜLSEVEN VE GRB(TUZAKÇI) OLİMPİK AMBALAJ KAĞIT TUZAKÇI KÖYÜ TR-1 TUZAKÇI KÖYÜ TR-2 TUZAKÇI KÖYÜ TR-3 TUZAKÇI KÖYÜ TR-4 SEYFULLAH DOLANBAY OKAN KÜÇÜKAKÇA GÖNEN OVA SULAMA BİRLİĞİ NAİL ERKOYUNCU İSMAİL ÇETİN MEHMET ATİLLA ERKOYUNCU VE GRB MEHMET EMEKSİZ VE GRB ALİ ERKOYUNCU 2 VE GRB ALAATTİN ANA GRUP BAŞI CAFER ÖZCAN VE GRB ALİ ERKOYUNCU ALAATTİN KÖYÜ TAŞTEPE KÖYÜ HAYRİYE KÖSTENOĞLU ÇALIOBA ANA GRUP ÇALIOBA KÖYÜ ÇALIOBA İÇME SUYU SEVGİ SERT RAFET TİMUÇİN KURTMAN VODAFONE KÖTEYLİ KÖYÜ RUŞİT DÖNMEZ HACIMENTEŞ GRUP BAŞI GÖNEN OVA SULAMA ERGÜN TARIM HACIMENTEŞ KÖYÜ ORHAN ATİK ILICAK KÖK ILICAK KÖK ILICAK ÇIKIŞI ILICAK KÖYÜ MUSTAFA ÖRÜM ÜZÜMLÜ KÖYÜ ILICAK KÖK ASMALIDERE ÇIKIŞI TANAP METMET BORUCU ASMALI SÜT ET VE TARIM ÜRÜNLERİ ŞAH TAVUKÇULUK ÜR. ASMALIDERE KÖYÜ TR-1 ASMALIDERE KÖYÜ TR-2 ILIÇAK KÖK GÖLYAKA SOGUKLAR ÇIK. AHMET ASLAN VE GRB MEHMET SANA VE GRB SÜLEYMAN KOÇ VE GRB CEMAL ASLAN VE GRB HÜSNÜ SARICA VE GRB BÜYÜK SOĞUKLAR GRUP BAŞI HASAN SÜZEN CEMİL YAŞAR (BÜYÜKBAŞ) BÜYÜK SOĞUKLAR KÖYÜ KİLLİK KÖYÜ KÜÇÜK SOĞUKLAR GRUP KÜÇÜK SOĞUKLAR KÖYÜ GÖLYAKA GRUP BAŞI B.SOĞUKLAR KÖYÜ MUHTARLIĞI METİN TAVUKÇULUK B.K. SOGUKLAR KİLLİK KALKINMA KOOP. ASMALIDERE KÖYÜ MUHTARLIĞI GÖLYAKA SU POMPASI GÖLYAKA KÖYÜ
GÖNEN 16.1.2018 09:00 - 17:00 MÜTEAHHİT ÇALIŞMASI
Kesinti Bölgeleri
MUSTAFA SUBAŞIOĞLU METİN YILDIZ OSMANLI MAKİNA MUTLULAR GÖNEN HAY. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. AHMET GÜLSEVEN VE GRB(TUZAKÇI) OLİMPİK AMBALAJ KAĞIT TUZAKÇI KÖYÜ SEYFULLAH DOLANBAY OKAN KÜÇÜKAKÇA GÖNEN OVA SULAMA BİRLİĞİ NAİL ERKOYUNCU İSMAİL ÇETİN MEHMET ATİLLA ERKOYUNCU VE GRB MEHMET EMEKSİZ VE GRB ALİ ERKOYUNCU 2 VE GRB CAFER ÖZCAN VE GRB ALİ ERKOYUNCU ALAATTİN KÖYÜ TAŞTEPE KÖYÜ HAYRİYE KÖSTENOĞLU ÇALIOBA KÖYÜ ÇALIOBA İÇME SUYU SEVGİ SERT RAFET TİMUÇİN KURTMAN VODAFONE KÖTEYLİ KÖYÜ RUŞİT DÖNMEZ GÖNEN OVA SULAMA ERGÜN TARIM HACIMENTEŞ KÖYÜ ORHAN ATİK ILICAK KÖYÜ MUSTAFA ÖRÜM ÜZÜMLÜ KÖYÜ TANAP METMET BORUCU ASMALI SÜT ET VE TARIM ÜRÜNLERİ ŞAH TAVUKÇULUK ÜR. ASMALIDERE KÖYÜ AHMET ASLAN VE GRB MEHMET SANA VE GRB SÜLEYMAN KOÇ VE GRB CEMAL ASLAN VE GRB HÜSNÜ SARICA VE GRB HASAN SÜZEN CEMİL YAŞAR (BÜYÜKBAŞ) BÜYÜK SOĞUKLAR KÖYÜ KİLLİK KÖYÜ KÜÇÜK SOĞUKLAR KÖYÜ B.SOĞUKLAR KÖYÜ MUHTARLIĞI METİN TAVUKÇULUK B.K. SOGUKLAR KİLLİK KALKINMA KOOP. ASMALIDERE KÖYÜ MUHTARLIĞI GÖLYAKA SU POMPASI GÖLYAKA KÖYÜ
GÖNEN 15.1.2018 09:00 - 17:00 MÜTEAHHİT ÇALIŞMASI
Kesinti Bölgeleri
MUSTAFA SUBAŞIOĞLU METİN YILDIZ OSMANLI MAKİNA MUTLULAR GÖNEN HAY. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. AHMET GÜLSEVEN VE GRB(TUZAKÇI) OLİMPİK AMBALAJ KAĞIT TUZAKÇI KÖYÜ SEYFULLAH DOLANBAY OKAN KÜÇÜKAKÇA GÖNEN OVA SULAMA BİRLİĞİ NAİL ERKOYUNCU İSMAİL ÇETİN MEHMET ATİLLA ERKOYUNCU VE GRB MEHMET EMEKSİZ VE GRB ALİ ERKOYUNCU 2 VE GRB CAFER ÖZCAN VE GRB ALİ ERKOYUNCU ALAATTİN KÖYÜ TAŞTEPE KÖYÜ HAYRİYE KÖSTENOĞLU ÇALIOBA KÖYÜ ÇALIOBA İÇME SUYU SEVGİ SERT RAFET TİMUÇİN KURTMAN VODAFONE KÖTEYLİ KÖYÜ RUŞİT DÖNMEZ GÖNEN OVA SULAMA ERGÜN TARIM HACIMENTEŞ KÖYÜ ORHAN ATİK ILICAK KÖYÜ MUSTAFA ÖRÜM ÜZÜMLÜ KÖYÜ TANAP METMET BORUCU ASMALI SÜT ET VE TARIM ÜRÜNLERİ ŞAH TAVUKÇULUK ÜR. ASMALIDERE KÖYÜ AHMET ASLAN VE GRB MEHMET SANA VE GRB SÜLEYMAN KOÇ VE GRB CEMAL ASLAN VE GRB HÜSNÜ SARICA VE GRB HASAN SÜZEN CEMİL YAŞAR (BÜYÜKBAŞ) BÜYÜK SOĞUKLAR KÖYÜ KİLLİK KÖYÜ KÜÇÜK SOĞUKLAR KÖYÜ B.SOĞUKLAR KÖYÜ MUHTARLIĞI METİN TAVUKÇULUK B.K. SOGUKLAR KİLLİK KALKINMA KOOP. ASMALIDERE KÖYÜ MUHTARLIĞI GÖLYAKA SU POMPASI GÖLYAKA KÖYÜ
GÖNEN 14.1.2018 09:30 - 10:30 ÖZEL MÜŞTERİ FİZİKİ İRTİBATI YAPILACAK
Kesinti Bölgeleri
GÖNEN OVASI SULAMA BİRLİĞİ SAMİ DİNKÇİ VE GRB GÖNEN OVASI SULAMA BİRLİĞİ OKANLAR VE GRB TEMPOTEKNİK MÜH.ANTİMAN FAB. TÜTÜNCÜ KÖYÜ KAVAKOBA KÖYÜ TÜTÜNCÜ MADENCİLİK YAPAĞLI MAHALLE ÇAKMAK KÖYÜ ÇAKMAK KÖYÜ MUHTARLIĞI ERİKLİOBA MAHALLESİ YALIN ET KÜPÇIKTI KÖYÜ MUHTARLIĞI KOÇBAYIR KÖYÜ ALAŞAR KÖYÜ EMİRLER MAHALLESİ SUÇIKTI ATGÖLCÜK ÖMERLER KÖYÜ MUHTARLIĞI ÖMERLER KÖYÜ KALBURCU KÖYÜ KALBURCU TAVUKHANE (VEDAT SERT ) A.G. DELİKTAŞ MAHALLESİ VODAFONE-AVEA TURKCELL AVEA ÇALLICA KÖYÜ
GÖNEN 12.1.2018 09:00 - 17:00 ŞEBEKE BAKIMI YAPILACAK
Kesinti Bölgeleri
KALBURCU MAHALLESİ TAMAMI
GÖNEN 10.1.2018 09:00 - 17:00 TRAFO GÜÇ ARTIŞI YAPILACAK
Kesinti Bölgeleri
ASMALIDERE MAHALLESİ BİR KISMI
GÖNEN 7.1.2018 09:00 - 16:00 HAT UZAKLAŞTIRMA ÇALIŞMASI
Kesinti Bölgeleri
KURTULUŞ MAHALLESİ 133, 170, 183 SOKAKLAR VE YAPRAK SOKAĞIN BİR KISMI
GÖNEN 6.1.2018 09:00 - 17:00 HAT YENİLEME ÇALIŞMASI
Kesinti Bölgeleri
MUSTAFA SUBAŞIOĞLU METİN YILDIZ OSMANLI MAKİNA MUTLULAR GÖNEN HAY. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. AHMET GÜLSEVEN VE GRB(TUZAKÇI) OLİMPİK AMBALAJ KAĞIT TUZAKÇI KÖYÜ TR-1 TUZAKÇI KÖYÜ TR-2 TUZAKÇI KÖYÜ TR-3 TUZAKÇI KÖYÜ TR-4 SEYFULLAH DOLANBAY OKAN KÜÇÜKAKÇA GÖNEN OVA SULAMA BİRLİĞİ NAİL ERKOYUNCU İSMAİL ÇETİN MEHMET ATİLLA ERKOYUNCU VE GRB MEHMET EMEKSİZ VE GRB ALİ ERKOYUNCU 2 VE GRB
GÖNEN 5.1.2018 09:00 - 17:00 ŞEBEKE BAKIMI YAPILACAK
Kesinti Bölgeleri
ŞAROLUK MAHALLESİ
GÖNEN 4.1.2018 09:00 - 17:00 ŞEBEKE BAKIMI YAPILACAK
Kesinti Bölgeleri
ÇİFTEÇEŞMELER MAHALLESİ
GÖNEN 4.1.2018 09:00 - 17:00 ŞEBEKE BAKIMI YAPILACAK
Kesinti Bölgeleri
İGN TARIM HAYVANCILIK SAYGIN TARIM EKARE TARIM ÇINARPINAR KÖYÜ ATICIOBA KÖYÜ GÜNAYDIN TARIM VE HAYVANCILIK LTD.ŞTİ. İNCİRLİ KÖYÜ ALACAOLUK KÖYÜ
GÖNEN 3.1.2018 09:00 - 17:00 ŞEBEKE BAKIMI YAPILACAK
Kesinti Bölgeleri
TAHTALI MAHALLESİ
GÖNEN 3.1.2018 09:00 - 17:00 MÜTEAHHİT ÇALIŞMASI
Kesinti Bölgeleri
MUSTAFA SUBAŞIOĞLU METİN YILDIZ OSMANLI MAKİNA MUTLULAR GÖNEN HAY. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. AHMET GÜLSEVEN VE GRB(TUZAKÇI) OLİMPİK AMBALAJ KAĞIT TUZAKÇI KÖYÜ TR-1 TUZAKÇI KÖYÜ TR-2 TUZAKÇI KÖYÜ TR-3 TUZAKÇI KÖYÜ TR-4 SEYFULLAH DOLANBAY OKAN KÜÇÜKAKÇA GÖNEN OVA SULAMA BİRLİĞİ NAİL ERKOYUNCU İSMAİL ÇETİN MEHMET ATİLLA ERKOYUNCU VE GRB MEHMET EMEKSİZ VE GRB ALİ ERKOYUNCU 2 VE GRB ALAATTİN ANA GRUP BAŞI CAFER ÖZCAN VE GRB ALİ ERKOYUNCU ALAATTİN KÖYÜ TAŞTEPE KÖYÜ HAYRİYE KÖSTENOĞLU ÇALIOBA ANA GRUP ÇALIOBA KÖYÜ ÇALIOBA İÇME SUYU SEVGİ SERT RAFET TİMUÇİN KURTMAN VODAFONE KÖTEYLİ KÖYÜ RUŞİT DÖNMEZ HACIMENTEŞ GRUP BAŞI GÖNEN OVA SULAMA ERGÜN TARIM HACIMENTEŞ KÖYÜ ORHAN ATİK ILICAK KÖK ILICAK KÖK ILICAK ÇIKIŞI ILICAK KÖYÜ MUSTAFA ÖRÜM ÜZÜMLÜ KÖYÜ ILICAK KÖK ASMALIDERE ÇIKIŞI METMET BORUCU ASMALI SÜT ET VE TARIM ÜRÜNLERİ ŞAH TAVUKÇULUK ÜR. ASMALIDERE KÖYÜ TR-1 ASMALIDERE KÖYÜ TR-2 ILIÇAK KÖK GÖLYAKA SOGUKLAR ÇIK. AHMET ASLAN VE GRB MEHMET SANA VE GRB SÜLEYMAN KOÇ VE GRB CEMAL ASLAN VE GRB HÜSNÜ SARICA VE GRB BÜYÜK SOĞUKLAR GRUP BAŞI HASAN SÜZEN CEMİL YAŞAR (BÜYÜKBAŞ) BÜYÜK SOĞUKLAR KÖYÜ KİLLİK KÖYÜ KÜÇÜK SOĞUKLAR GRUP KÜÇÜK SOĞUKLAR KÖYÜ GÖLYAKA GRUP BAŞI B.SOĞUKLAR KÖYÜ MUHTARLIĞI METİN TAVUKÇULUK B.K. SOGUKLAR KİLLİK KALKINMA KOOP. ASMALIDERE KÖYÜ MUHTARLIĞI GÖLYAKA SU POMPASI GÖLYAKA KÖYÜ
GÖNEN 2.1.2018 09:00 - 17:00 MÜTEAHHİT ÇALIŞMASI ENH YENİLEME
Kesinti Bölgeleri
MUSTAFA SUBAŞIOĞLU METİN YILDIZ OSMANLI MAKİNA MUTLULAR GÖNEN HAY. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. AHMET GÜLSEVEN VE GRB(TUZAKÇI) OLİMPİK AMBALAJ KAĞIT TUZAKÇI KÖYÜ TR-1 TUZAKÇI KÖYÜ TR-2 TUZAKÇI KÖYÜ TR-3 TUZAKÇI KÖYÜ TR-4 SEYFULLAH DOLANBAY OKAN KÜÇÜKAKÇA GÖNEN OVA SULAMA BİRLİĞİ NAİL ERKOYUNCU İSMAİL ÇETİN MEHMET ATİLLA ERKOYUNCU VE GRB MEHMET EMEKSİZ VE GRB ALİ ERKOYUNCU 2 VE GRB ALAATTİN ANA GRUP BAŞI CAFER ÖZCAN VE GRB ALİ ERKOYUNCU ALAATTİN KÖYÜ TAŞTEPE KÖYÜ HAYRİYE KÖSTENOĞLU ÇALIOBA ANA GRUP ÇALIOBA KÖYÜ ÇALIOBA İÇME SUYU SEVGİ SERT RAFET TİMUÇİN KURTMAN VODAFONE KÖTEYLİ KÖYÜ RUŞİT DÖNMEZ HACIMENTEŞ GRUP BAŞI GÖNEN OVA SULAMA ERGÜN TARIM HACIMENTEŞ KÖYÜ ORHAN ATİK ILICAK KÖK ILICAK KÖK ILICAK ÇIKIŞI ILICAK KÖYÜ MUSTAFA ÖRÜM ÜZÜMLÜ KÖYÜ ILICAK KÖK ASMALIDERE ÇIKIŞI METMET BORUCU ASMALI SÜT ET VE TARIM ÜRÜNLERİ ŞAH TAVUKÇULUK ÜR. ASMALIDERE KÖYÜ TR-1 ASMALIDERE KÖYÜ TR-2 ILIÇAK KÖK GÖLYAKA SOGUKLAR ÇIK. AHMET ASLAN VE GRB MEHMET SANA VE GRB SÜLEYMAN KOÇ VE GRB CEMAL ASLAN VE GRB HÜSNÜ SARICA VE GRB BÜYÜK SOĞUKLAR GRUP BAŞI HASAN SÜZEN CEMİL YAŞAR (BÜYÜKBAŞ) BÜYÜK SOĞUKLAR KÖYÜ KİLLİK KÖYÜ KÜÇÜK SOĞUKLAR GRUP KÜÇÜK SOĞUKLAR KÖYÜ GÖLYAKA GRUP BAŞI B.SOĞUKLAR KÖYÜ MUHTARLIĞI METİN TAVUKÇULUK B.K. SOGUKLAR KİLLİK KALKINMA KOOP. ASMALIDERE KÖYÜ MUHTARLIĞI GÖLYAKA SU POMPASI GÖLYAKA KÖYÜ
GÖNEN 2.1.2018 09:00 - 17:00 ŞEBEKE BAKIMI YAPILACAK
Kesinti Bölgeleri
ÖMERLER MAHALLESİ
GÖNEN 28.12.2017 09:00 - 16:00 TRAFO KORUMA BAĞLANTILARI YAPILACAK
Kesinti Bölgeleri
KURTULUŞ MAHALLESİ, 172, YILDIZ, 171, 135, 140 SOKAKLAR İLE 173, YAPRAK, 170, 127, 123, 126 SOKAKLARIN BİR KISMI
GÖNEN 28.12.2017 09:00 - 17:00 MÜTEAHHİT ÇALIŞMASI HAT YENİLEME
Kesinti Bölgeleri
MUSTAFA SUBAŞIOĞLU METİN YILDIZ OSMANLI MAKİNA MUTLULAR GÖNEN HAY. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. AHMET GÜLSEVEN VE GRB(TUZAKÇI) OLİMPİK AMBALAJ KAĞIT TUZAKÇI KÖYÜ TR-1 TUZAKÇI KÖYÜ TR-2 TUZAKÇI KÖYÜ TR-3 TUZAKÇI KÖYÜ TR-4 SEYFULLAH DOLANBAY OKAN KÜÇÜKAKÇA GÖNEN OVA SULAMA BİRLİĞİ NAİL ERKOYUNCU İSMAİL ÇETİN MEHMET ATİLLA ERKOYUNCU VE GRB MEHMET EMEKSİZ VE GRB ALİ ERKOYUNCU 2 VE GRB ALAATTİN ANA GRUP BAŞI CAFER ÖZCAN VE GRB ALİ ERKOYUNCU ALAATTİN KÖYÜ TAŞTEPE KÖYÜ HAYRİYE KÖSTENOĞLU ÇALIOBA ANA GRUP ÇALIOBA KÖYÜ ÇALIOBA İÇME SUYU SEVGİ SERT RAFET TİMUÇİN KURTMAN VODAFONE KÖTEYLİ KÖYÜ RUŞİT DÖNMEZ HACIMENTEŞ GRUP BAŞI GÖNEN OVA SULAMA ERGÜN TARIM HACIMENTEŞ KÖYÜ ORHAN ATİK ILICAK KÖK ILICAK KÖK ILICAK ÇIKIŞI ILICAK KÖYÜ MUSTAFA ÖRÜM ÜZÜMLÜ KÖYÜ ILICAK KÖK ASMALIDERE ÇIKIŞI METMET BORUCU ASMALI SÜT ET VE TARIM ÜRÜNLERİ ŞAH TAVUKÇULUK ÜR. ASMALIDERE KÖYÜ TR-1 ASMALIDERE KÖYÜ TR-2 ILIÇAK KÖK GÖLYAKA SOGUKLAR ÇIK. AHMET ASLAN VE GRB MEHMET SANA VE GRB SÜLEYMAN KOÇ VE GRB CEMAL ASLAN VE GRB HÜSNÜ SARICA VE GRB BÜYÜK SOĞUKLAR GRUP BAŞI HASAN SÜZEN CEMİL YAŞAR (BÜYÜKBAŞ) BÜYÜK SOĞUKLAR KÖYÜ KİLLİK KÖYÜ KÜÇÜK SOĞUKLAR GRUP KÜÇÜK SOĞUKLAR KÖYÜ GÖLYAKA GRUP BAŞI B.SOĞUKLAR KÖYÜ MUHTARLIĞI METİN TAVUKÇULUK B.K. SOGUKLAR KİLLİK KALKINMA KOOP. ASMALIDERE KÖYÜ MUHTARLIĞI GÖLYAKA SU POMPASI GÖLYAKA KÖYÜ VADOFON SUAT
GÖNEN 27.12.2017 09:37 - 17:00 AOB HAT BAKIM ÇALIŞMASI
Kesinti Bölgeleri
SEBEPLİ KÖY İÇİ
GÖNEN 27.12.2017 10:39 - 17:00 MÜTEAHHİT ÇALIŞMASI HAT YENİLEME
Kesinti Bölgeleri
MUSTAFA SUBAŞIOĞLU METİN YILDIZ OSMANLI MAKİNA MUTLULAR GÖNEN HAY. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. AHMET GÜLSEVEN VE GRB(TUZAKÇI) OLİMPİK AMBALAJ KAĞIT TUZAKÇI KÖYÜ TR-1 TUZAKÇI KÖYÜ TR-2 TUZAKÇI KÖYÜ TR-3 TUZAKÇI KÖYÜ TR-4 SEYFULLAH DOLANBAY OKAN KÜÇÜKAKÇA GÖNEN OVA SULAMA BİRLİĞİ NAİL ERKOYUNCU İSMAİL ÇETİN MEHMET ATİLLA ERKOYUNCU VE GRB MEHMET EMEKSİZ VE GRB ALİ ERKOYUNCU 2 VE GRB ALAATTİN ANA GRUP BAŞI CAFER ÖZCAN VE GRB ALİ ERKOYUNCU ALAATTİN KÖYÜ TAŞTEPE KÖYÜ HAYRİYE KÖSTENOĞLU ÇALIOBA ANA GRUP ÇALIOBA KÖYÜ ÇALIOBA İÇME SUYU SEVGİ SERT RAFET TİMUÇİN KURTMAN VODAFONE KÖTEYLİ KÖYÜ RUŞİT DÖNMEZ HACIMENTEŞ GRUP BAŞI GÖNEN OVA SULAMA ERGÜN TARIM HACIMENTEŞ KÖYÜ ORHAN ATİK ILICAK KÖK ILICAK KÖK ILICAK ÇIKIŞI ILICAK KÖYÜ MUSTAFA ÖRÜM ÜZÜMLÜ KÖYÜ ILICAK KÖK ASMALIDERE ÇIKIŞI METMET BORUCU ASMALI SÜT ET VE TARIM ÜRÜNLERİ ŞAH TAVUKÇULUK ÜR. ASMALIDERE KÖYÜ TR-1 ASMALIDERE KÖYÜ TR-2 ILIÇAK KÖK GÖLYAKA SOGUKLAR ÇIK. AHMET ASLAN VE GRB MEHMET SANA VE GRB SÜLEYMAN KOÇ VE GRB CEMAL ASLAN VE GRB HÜSNÜ SARICA VE GRB BÜYÜK SOĞUKLAR GRUP BAŞI HASAN SÜZEN CEMİL YAŞAR (BÜYÜKBAŞ) BÜYÜK SOĞUKLAR KÖYÜ KİLLİK KÖYÜ KÜÇÜK SOĞUKLAR GRUP KÜÇÜK SOĞUKLAR KÖYÜ GÖLYAKA GRUP BAŞI B.SOĞUKLAR KÖYÜ MUHTARLIĞI METİN TAVUKÇULUK B.K. SOGUKLAR KİLLİK KALKINMA KOOP. ASMALIDERE KÖYÜ MUHTARLIĞI GÖLYAKA SU POMPASI GÖLYAKA KÖYÜ
GÖNEN 24.12.2017 09:00 - 13:00 MÜŞTERİ TALEBİ ÖZEL MÜŞTERİ AYIRICI DEĞİŞİMİ
Kesinti Bölgeleri
TIRNOVA MAHALLESİ BALYA YOLU, ESKİ HASTANE ALTI KÜME EVLERİ, KAZANCI MANDIRA CİVARI ÇETİNLER UN ÇETİNLER PLASTİK (TAVUKHANE) AKSOY MERMER OCAĞI BENEK TEKSTİL ATA YEM VE BENZİNLİK GÖNEN AVASI SULAMA BİRLİĞİ ŞERAFETTİN GEDİK LİNFA MADENCİLİK (AT ÇİFTLİĞİ) BOZİ MAMU-TAVUKHANE
GÖNEN 24.12.2017 09:00 - 16:00 HAT UZAKLAŞTIRMASI
Kesinti Bölgeleri
KURTULUŞ MAHALLESİ 133, 170, 183 SOKAKLAR VE YAPRAK SOKAĞIN BİR KISMI
GÖNEN 21.12.2017 09:00 - 16:00 MÜTEAHHİT ÇALIŞMASI ALPEK ÇEKİMİ YAPILACAK
Kesinti Bölgeleri
KARŞIYAKA MAHALLESİ BAKIRLI YOLU, ŞEHİT KADİR ASLAN CADDESİ BİR KISMI, 420, 437 SOKAKLAR
GÖNEN 21.12.2017 09:00 - 17:00 MÜTEAHHİT ÇALIŞMASI İLETKEN ÇEKİMİ
Kesinti Bölgeleri
MUSTAFA SUBAŞIOĞLU METİN YILDIZ OSMANLI MAKİNA MUTLULAR GÖNEN HAY. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. AHMET GÜLSEVEN VE GRB(TUZAKÇI) OLİMPİK AMBALAJ KAĞIT TUZAKÇI KÖYÜ SEYFULLAH DOLANBAY OKAN KÜÇÜKAKÇA GÖNEN OVA SULAMA BİRLİĞİ NAİL ERKOYUNCU İSMAİL ÇETİN MEHMET ATİLLA ERKOYUNCU VE GRB MEHMET EMEKSİZ VE GRB ALİ ERKOYUNCU 2 VE GRB
GÖNEN 19.12.2017 09:00 - 17:00 MÜTEAHHİT ÇALIŞMASI
Kesinti Bölgeleri
CAFER ÖZCAN VE GRB ALİ ERKOYUNCU ALAATTİN KÖYÜ TAŞTEPE KÖYÜ HAYRİYE KÖSTENOĞLU ÇALIOBA KÖYÜ ÇALIOBA İÇME SUYU SEVGİ SERT RAFET TİMUÇİN KURTMAN VODAFONE KÖTEYLİ KÖYÜ RUŞİT DÖNMEZ GÖNEN OVA SULAMA ERGÜN TARIM HACIMENTEŞ KÖYÜ ORHAN ATİK ILICAK KÖYÜ MUSTAFA ÖRÜM ÜZÜMLÜ KÖYÜ METMET BORUCU ASMALI SÜT ET VE TARIM ÜRÜNLERİ ŞAH TAVUKÇULUK ÜR. ASMALIDERE KÖYÜ TR-1 ASMALIDERE KÖYÜ TR-2 AHMET ASLAN VE GRB MEHMET SANA VE GRB SÜLEYMAN KOÇ VE GRB CEMAL ASLAN VE GRB HÜSNÜ SARICA VE GRB HASAN SÜZEN CEMİL YAŞAR (BÜYÜKBAŞ) BÜYÜK SOĞUKLAR KÖYÜ KİLLİK KÖYÜ KÜÇÜK SOĞUKLAR KÖYÜ B.SOĞUKLAR KÖYÜ MUHTARLIĞI METİN TAVUKÇULUK B.K. SOGUKLAR KİLLİK KALKINMA KOOP. ASMALIDERE KÖYÜ MUHTARLIĞI GÖLYAKA SU POMPASI GÖLYAKA KÖYÜ
GÖNEN 18.12.2017 09:00 - 17:00 MÜTEAHHİT ÇALIŞMASI
Kesinti Bölgeleri
CAFER ÖZCAN VE GRB ALİ ERKOYUNCU ALAATTİN KÖYÜ TAŞTEPE KÖYÜ HAYRİYE KÖSTENOĞLU ÇALIOBA KÖYÜ ÇALIOBA İÇME SUYU SEVGİ SERT RAFET TİMUÇİN KURTMAN VODAFONE KÖTEYLİ KÖYÜ RUŞİT DÖNMEZ GÖNEN OVA SULAMA ERGÜN TARIM HACIMENTEŞ KÖYÜ ORHAN ATİK ILICAK KÖYÜ MUSTAFA ÖRÜM ÜZÜMLÜ KÖYÜ METMET BORUCU ASMALI SÜT ET VE TARIM ÜRÜNLERİ ŞAH TAVUKÇULUK ÜR. ASMALIDERE KÖYÜ TR-1 ASMALIDERE KÖYÜ TR-2 AHMET ASLAN VE GRB MEHMET SANA VE GRB SÜLEYMAN KOÇ VE GRB CEMAL ASLAN VE GRB HÜSNÜ SARICA VE GRB HASAN SÜZEN CEMİL YAŞAR (BÜYÜKBAŞ) BÜYÜK SOĞUKLAR KÖYÜ KİLLİK KÖYÜ KÜÇÜK SOĞUKLAR KÖYÜ B.SOĞUKLAR KÖYÜ MUHTARLIĞI METİN TAVUKÇULUK B.K. SOGUKLAR KİLLİK KALKINMA KOOP. ASMALIDERE KÖYÜ MUHTARLIĞI GÖLYAKA SU POMPASI GÖLYAKA KÖYÜ
GÖNEN 17.12.2017 09:00 - 17:00 MÜTEAHHİT ÇALIŞMASI
Kesinti Bölgeleri
RÜSTEM MAHALLESİ DOĞA SK, DURU SK, ÇAVAŞ ÇIKMAZI, HALİT İPEK SİTESİ VE STAT CİVARI, 7 SK.8 SK.9 SK, ZİNCİRLİKUYU CADDESİNİN BİR BÖLÜMÜ, ŞEHİT MUSTAFA KARAKAŞ CADDESİNİN BİR BÖLÜMÜNDE
GÖNEN 17.12.2017 14:30 - 15:30 ÖZEL MÜŞTERİ ÇALIŞMASI
Kesinti Bölgeleri
KEÇELER KÖYÜ MUHTARLIĞI KAMİL ZEHİR VE GRB SAMİ DİNKÇİ MEHMET TOPAL KURUTMA EROL AKGÜN KEÇELER KÖYÜ ÇINARLI KÖYÜ KAPLANOBA ÇOBANKÖY GRUP BAŞI KAPLANOBA KÖYÜ ÇİFTLİKALAN KÖYÜ ÇABANHAMİDİYE KÖYÜ ÜÇPINAR GÜNEŞLİ GRUB BAŞI AKIN AKIN METİN ARGHAN TOPKARA MERMER TOPKARA MERMER ÜÇPINAR KÖYÜ YERLİKAYA HAYVANCILIK HACIVELİOBA KÖYÜ CANBAZ KÖYÜ ALİ RIZA DEMİRKIRAN GÜNEŞLİ KÖYÜ BALCI EKŞİDERE GRUP BAŞI YİĞİT TÜMER (ETKUR) BALCIDEDE KÖYÜ FİLİZ SARAÇOĞLU BALCI KÖYÜ EKŞİDERE KÖYÜ MEHMET FATİH KARDAŞ GÖNEN BELEDİYESİ EKŞİDERE DAĞ ILICASI
GÖNEN 15.12.2017 09:00 - 17:00 ŞEBEKE BAKIM ONARIM
Kesinti Bölgeleri
KINALAR MAHALLESİ
GÖNEN 14.12.2017 09:00 - 17:00 ŞEBEKE BAKIM ONARIM
Kesinti Bölgeleri
KINALAR MAHALLESİ
GÖNEN 12.12.2017 09:00 - 17:00 ŞEBEKE BAKIM ONARIM
Kesinti Bölgeleri
KINALAR MAHALLESİ
GÖNEN 11.12.2017 09:00 - 17:00 ŞEBEKE BAKIM ONARIM
Kesinti Bölgeleri
KINALAR MAHALLESİ, KEPEKLİ KÖYÜ (BİGA), METİN TULGA
GÖNEN 10.12.2017 09:00 - 12:00 GÜVENLİK MESAFESİ İÇİN ALPEK ÇEKİLECEK
Kesinti Bölgeleri
MALKOÇ MAHALLESİ İBİŞ SOKAK 75 SOKAK 31 SOKAK BİR KISMI YENİÇEŞME CADDESİ VE BALYA CADDESİNİN BİR KISMI
GÖNEN 9.12.2017 09:00 - 17:00 DİREK YERİ DEĞİŞİMİ
Kesinti Bölgeleri
RÜSTEM MAHALLESİ RAMİZ, ZİNCİRLİ KUYU, ÖMER SEYFETTİN CADDELERİNİN BİR KISMI, HÜSEYİN ÇAVUŞ CADDESİ, 72, 71, 23, 73, CEMRE SOKAKLAR, MALKOÇ MAHALLESİ DEVECİ, GÜL, GÜLER, 30 SOKAKLAR VE PARMAKSIZ ÇIKMAZI.
GÖNEN 30.9.2017 09:00 - 12:00 MÜŞTERİ TALEBİ
Kesinti Bölgeleri
STAR ÇELTİK ÖZER GIDA ALTUN SÜT (AHMET ALTUN) ASTOSAN SU POMPASI SARIKÖY TAR.SUL.BİRLİĞİ TR-1 HASAN ÇAKIR MÜMİN ÇİL VE GRB HASAN AKYOL SARIKÖY TAR.SUL.BİRLİĞİ TR-8 SARIKÖY TAR.SUL.BİRLİĞİ TR-9 SELAHATTİN TIRPAN ERSAN EBCİOĞLU KAMİL GÜNDOĞDU GÖNEN OVA SULAMA BİRLİĞİ SARIKÖY TAR.SUL.BİRLİĞİ TR-10 BANDIRMA OSB SARIKÖY TAR.SUL.BİRLİĞİ TR-2 SARIKÖY TAR.SUL.BİRLİĞİ TR-3 GÖNEN OVA SULAMA BİRLİĞİ SARIKÖY TAR.SUL.BİRLİĞİ TR-4
GÖNEN 30.9.2017 09:00 - 17:00 MÜŞTERİ TALEBİ
Kesinti Bölgeleri
MUTLULAR GIDA MAD. SAN.TİC.LTD.ŞTİ. MUTLULAR NAKLY.AKARY.GIDA MUTLULAR NAKLY.AKARY.GIDA GÖNEN BELEDİYE BAŞK VE GRB ALİ ÇETİN İBRAHİM EMER VE SAİM KÜÇÜKŞUBAŞI HONDOR OTOMATİV GÖNEN BELEDİYE BAŞKANLIĞI
GÖNEN 28.9.2017 09:00 - 17:00 MÜTEAHHİT ÇALIŞMASI
Kesinti Bölgeleri
PLEVNE MAHALLESİ, ÇUKURÇEŞME CD BİR KISMI, BALYA CADDESİ BİR KISMI, 34, 46, 48, 50, 42, 31, SU YOLU SOKAKLAR VE AŞUT ÇIKMAZ
GÖNEN 27.9.2017 10:35 - 17:00 MÜTEAHHİT ÇALIŞMASI
Kesinti Bölgeleri
TIRNOVA MAHALLESİ 37, 38, 40, TAYFUN SOKAKLARI
GÖNEN 25.9.2017 09:00 - 17:00 MÜTEAHHİT ÇALIŞMASI
Kesinti Bölgeleri
100 YIL MAHALLESİ 649, 617, 620, 622, 648 SOKAKLAR VE 637, 611, 610, 637, 638 SOKAKLARIN BİR KISMI
GÖNEN 24.9.2017 09:00 - 17:00 MÜTEAHHİT ÇALIŞMASI
Kesinti Bölgeleri
ALTAY MAHALLESİ ZİNCİRLİ KUYU, ŞEHİT MUSTAFA KARAKAŞ CADDELERİ, ÇAVAŞ ÇIKMAZI, RÜSTEM MAHALLESİ 8 SOKAK
GÖNEN 23.9.2017 08:30 - 16:30 AĞAÇ KESİMİ
Kesinti Bölgeleri
CANBAZ MAHALLESİ
GÖNEN 23.9.2017 09:00 - 17:00 MÜTEAHHİT ÇALIŞMASI
Kesinti Bölgeleri
100 YIL MAHALLESİ 649, 617, 620, 622, 648 SOKAKLAR VE 637, 611, 610, 637, 638 SOKAKLARIN BİR KISMI
GÖNEN 22.9.2017 09:00 - 17:00 MÜTEAHHİT ÇALIŞMASI
Kesinti Bölgeleri
100 YIL MAHALLESİ 633, 609, 608, 636, 644, SOKAKLAR 610, MANYAS CADDESİ , 611, 637, 625, 638 SOKAKLARIN BİR KISMI
GÖNEN 21.9.2017 10:15 - 17:00 MÜTEAHHİT ÇALIŞMASI
Kesinti Bölgeleri
100 YIL MAHALLESİ 633, 609, 608, 636, 644, SOKAKLAR 610, MANYAS CADDESİ , 611, 637, 625, 638 SOKAKLARIN BİR KISMI
GÖNEN 18.9.2017 09:00 - 12:00 BRANJMAN DİREĞİ DİKİLECEK
Kesinti Bölgeleri
MUSTAFA SUBAŞIOĞLU METİN YILDIZ OSMANLI MAKİNA MUTLULAR GÖNEN HAY. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. AHMET GÜLSEVEN VE GRB(TUZAKÇI) OLİMPİK AMBALAJ KAĞIT TUZAKÇI KÖYÜ TR-1 TUZAKÇI KÖYÜ TR-2 TUZAKÇI KÖYÜ TR-3 TUZAKÇI KÖYÜ TR-4 SEYFULLAH DOLANBAY OKAN KÜÇÜKAKÇA GÖNEN OVA SULAMA BİRLİĞİ NAİL ERKOYUNCU İSMAİL ÇETİN MEHMET ATİLLA ERKOYUNCU VE GRB MEHMET EMEKSİZ VE GRB ALİ ERKOYUNCU 2 VE GRB ALAATTİN ANA GRUP BAŞI CAFER ÖZCAN VE GRB ALİ ERKOYUNCU ALAATTİN KÖYÜ TAŞTEPE KÖYÜ HAYRİYE KÖSTENOĞLU ÇALIOBA KÖYÜ ÇALIOBA İÇME SUYU SEVGİ SERT RAFET TİMUÇİN KURTMAN VODAFONE KÖTEYLİ KÖYÜ RUŞİT DÖNMEZ GÖNEN OVA SULAMA ERGÜN TARIM HACIMENTEŞ KÖYÜ ORHAN ATİK ILICAK KÖYÜ MUSTAFA ÖRÜM ÜZÜMLÜ KÖYÜ ILICAK KÖK ASMALIDERE ÇIKIŞI METMET BORUCU ASMALI SÜT ET VE TARIM ÜRÜNLERİ ŞAH TAVUKÇULUK ÜR. ASMALIDERE KÖYÜ TR-1 ASMALIDERE KÖYÜ TR-2 AHMET ASLAN VE GRB MEHMET SANA VE GRB SÜLEYMAN KOÇ VE GRB CEMAL ASLAN VE GRB HÜSNÜ SARICA VE GRB HASAN SÜZEN CEMİL YAŞAR (BÜYÜKBAŞ) BÜYÜK SOĞUKLAR KÖYÜ KİLLİK KÖYÜ KÜÇÜK SOĞUKLAR GRUP KÜÇÜK SOĞUKLAR KÖYÜ B.SOĞUKLAR KÖYÜ MUHTARLIĞI METİN TAVUKÇULUK B.K. SOGUKLAR KİLLİK KALKINMA KOOP. ASMALIDERE KÖYÜ MUHTARLIĞI GÖLYAKA SU POMPASI GÖLYAKA

Balıkesir - Gönen Haritası



BALIKESİR planlı elektrik kesintileri bilgileri Uludağ EDAŞ internet sitesinden alınmış, tüketicilerin bilgilendirilmesi amacıyla EnCazip’te yayınlanmaktadır. İlgili içerik, bölgedeki görevli elektrik dağıtım şirketi tarafından oluşturulmuş olup, EnCazip'in bu içerik ile ilgili herhangi bir tasarrufu bulunmamaktadır. Elektrik kesintileri ile ilgili bilgilerin sahibi Uludağ EDAŞ olduğundan, kesinti ve arızalar ile ilgili bilgilerin doğru ve değişmez olduğundan EnCazip sorumlu tutulamaz.


Elektrik kesinti içerikleri tüketicilerin ücretsiz olarak bilgi edinmesi amacıyla yayınlanmaktadır.