Ücretsiz Hizmet Ücretsiz Hizmet   Anında Karşılaştırma Anında Karşılaştırma   Güvenilir Güvenilir   Hızlı Başvuru Hızlı 1 Dakikada Başvuru

Balıkesir - Gönen Elektrik Kesintisi


BALIKESİR GÖNEN Elektrik Kesintileri

EnCazip FacebookEnCazip TwitterEnCazip Google+EnCazip Whatsapp

BALIKESİR ili GÖNEN ilçesi için en güncel elektrik kesinti bilgilerine EnCazip’te ulaşabilirsiniz. BALIKESİR, GÖNEN güncel planlı elektrik kesintisi bilgileri Uludağ EDAŞ tarafından açıklanmaktadır. Uludağ EDAŞ internet sitesinde güncel elektrik kesintileri ile ilgili yapılan ve tüketicilere açıklanan bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.


Balıkesir ilinde elektrik tedarikçinizi değiştirip ucuz elektrik kullanabilirsiniz.
82TL’lik aylık faturanız varsa tedarikçinizi değiştirip faturanızda
%8
evinizde
 
%8
işyerinizde
 
Tasarruf edebilirsiniz

İlçe Kesinti Tarihi Zaman Aralığı Kesinti Türü
GÖNEN 30.6.2017 10:00 - 12:00 AG GÜVENLİK MESAFESİ SAĞLANACAK
Kesinti Bölgeleri
100.YIL MAH.602, 603, 604, 605, 606, 607, 627, 634 SOKAKLAR.
GÖNEN 28.6.2017 09:00 - 13:00 AOB BAKIM ÇALIŞMASI
Kesinti Bölgeleri
B.SOĞUKLAR KÖYÜ MUHTARLIĞI METİN TAVUKÇULUK B.K. SOGUKLAR KİLLİK KALKINMA KOOP. ASMALIDERE KÖYÜ MUHTARLIĞI GÖLYAKA SU POMPASI GÖLYAKA KÖYÜ
GÖNEN 23.6.2017 10:00 - 13:00 ÖZEL MÜŞTERİ ÇALIŞMASI
Kesinti Bölgeleri
AKBIYIK SÜT ÜRÜNLERİ OSMAN KARAOĞLU
GÖNEN 21.6.2017 09:00 - 12:00 ÖZEL MÜŞTERİ FİZİKİ İRTİBATI YAPILACAK
Kesinti Bölgeleri
HASANBEY OVA TR-2 HASANBEY OVA TR-3 YASIN KAYAR-KİREÇÇININ ÇİFTLİĞİ HASANBEY OVA TR-1
GÖNEN 18.6.2017 09:00 - 14:00 AG GUVENLIK MESAFESI SAĞLANACAK
Kesinti Bölgeleri
100.YIL MAH.602, 603, 604, 605, 606, 607, 627, 634 SOKAKLAR.
GÖNEN 7.6.2017 11:00 - 14:00 MÜŞTERİ TALEBİ
Kesinti Bölgeleri
GÜNDOĞDU MAHALLESİ SANAYİ SİTESİ 251, 252, 253, SOKAKLAR İLE 9SOKAĞIN 1 KISMI 260 SOKAGIN BİRKISMI
GÖNEN 4.6.2017 08:00 - 18:00 BOX YERİ DEĞİŞİMİ YAPILACAK
Kesinti Bölgeleri
ALTAY MAHALLESİ 5 SOKAK VE HÜSEYİN TÜMER CADDESİNİN BİR KISMI
GÖNEN 26.5.2017 10:00 - 12:00 ALPEK ÇEKİMİ YAPILACAK
Kesinti Bölgeleri
MALKOÇ MAHALLESİ TOPÇU, ARALIK.76 SOKAKLAR İLE MÜFTÜŞEVKET CADDESİ
GÖNEN 21.5.2017 08:00 - 15:00 TEİAŞ ÇALIŞMASI
Kesinti Bölgeleri
NAZIM DAĞCI ASLANLAR AŞ (TAŞ OCAĞI) GÖNEN OVA SULAMA BİRLİĞİ AHMET TAŞÇI( SAYA) SÜLEYMAN ÖZKAN ARMUTLU KÖK HAFIZHÜSEYİNBEY ÇIKIŞI HAFIZHÜSEYİNBEY KÖYÜ HASAN ÇETİN TUNCAY ÖZ VE GRUBU ARMUTLU KÖK ARMUTLU ÇIKIŞI ARMUTLU KÖYÜ GÖNEN OVA SULAMA BİRLİĞİ HASAN ACAR HAMİT ERMAN VE GRB İSMET DEMİR VE GRUBU HALİL DİNÇ T.SULAMA CAHİT ÇENGELOĞLU VE GRB HÜSEYİN ÖZKAN GELGEÇ KÖYÜ ÇANPER AYRIK NOKTAYA KADAR RAMAZAN ÇAKAR FİKRET TEKİN BLD.SU POMPASI ŞABAN TEMEL ERYILMAZ TANER GÜLTEKİN OVA SULAMA BİR BİRHAN BİLGİÇ ARMUTLU KÖK BEYOLUK ÇIKIŞI HASAN KURT( TAVUKHANE) GEYIKLI ŞAROLUK KÖYÜ MANSUROĞLU MADENCİLİK TİC.SAN.AŞ. BEYOLUK KÖYÜ HODUL KÖYÜ
GÖNEN 21.5.2017 08:00 - 15:00 TEİAŞ ÇALIŞMASI
Kesinti Bölgeleri
RAFET AVCUOĞLU VE GRB İDRİS BOZ BOZOĞLU TAR.HAYV.GIDA NAK.AŞ GÜNDOĞAN KÖYÜ MUHTARLIĞI YUSUF KURŞUN VE GRB MURAT AYDAN SERVET ESEN FİKRET İÇÖZ VE GRB İLHAN BOZ ADEM ÖZCAN-HÜSEYİN ERDEM VE GRB MUSTAFA ÖZTÜRK ZİYA KURŞUN VE GRB HÜSEYİN KURŞUN VE GRB BOSTANCI OVA TR-3 İRFAN ARMAĞAN VE GRB(BOSTANCI) GÖNEN OVA SULAMA BİRLİĞİ BOSTANCI OVA TR-2 FAİK DÜLGER BOSTANCI OVA TR-1 ZEKERİYA ÜSKÜP VE GRB BOSTANCI OVA TR-4 ZEKERİYA ÜSKÜP KÖRPEAĞAÇ KÖYÜ MUHT.TR-1 KÖRPEAĞAÇ KÖYÜ MUHT.TR-2 GÖNEN ORG.SAN.BÖLGESİ S.S. BOSTANCI MAH. TARIMSAL KALKINMA KOOPERATİFİ BOSTANCI KÖYÜ TR-1 İBRAHİM DOĞRU BOSTANCI KÖYÜ TR-2 KÖRPEAĞAÇ KÖYÜ TURHAN FİLİZ İBRAHIM BARUT HÜSEYIN ÇETİN (TAVUKHANE) ALAATTİN TARAFINA DÖNEN HAT MEHMET TALAT UÇAR HASAN BASRİ ORHAN YAHYA ÇOLAK BUĞDAYLI PAŞAÇİFTLİK GRUP BAŞI BOSTANCI KÖYÜ MUHTARLIĞI GÖNEN ORG.SAN.BÖLGESİ PAŞAÇİFTLİK GRUP BAŞI HİDAYET ACIHAN VE GRB(ELK.EROL) PAŞAÇİFTLİK KÖYÜ TR-2 PAŞAÇİFTLİK KÖYÜ TR-1 AHMET ÇÖMEZ VE GRB BUGDAYKI GRUP BAŞI PAŞAÇİFTLİK KÖYÜ MUHTARLIĞI ÇAKIROĞLU ZEYTİNCİLİK CENGİZ ÖZDEMİR VE GRB. ADİLE KEVSER ÇATALBAŞ BUĞDAYLI KÖYÜ TR-2 GÖNÜL UN AKBAKAN BUĞDAYLI KÖYÜ TR-1 GÜNDOĞAN KÖYÜ TR-1 GÜNDOĞAN KÖYÜ TR-2 YAVUZ KARABACAK VE GRB(SEYHAN ZORLU) ATABAY SOYKAN HALİL KOCAPINAR VE GRB KADİR PALAZOĞLU İSMAİL HAKKI UÇAR AYHAN ZORLU İDRİS GENÇ VE GRUBU AHMET GENÇ AYHAN ZİYA (YENİ TESİS) RECEP AYDAN MUHİTTİN KABADAYI DEREKÖY NAZIM ŞAHAN BALIK ÇİFLİĞİ DEREKÖY İÇME SUYU ÇIĞMIŞ KÖYÜ GÖNEN ENERJI ALFA TOHUM EKSEN GIDA VE GRB TURGAY HEPOĞLU ÇETİNLER PLASTİK RUHİ BİLGİÇ MUSTAFA SUBAŞIOĞLU METİN YILDIZ OSMANLI MAKİNA MUTLULAR GÖNEN HAY. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. AHMET GÜLSEVEN VE GRB(TUZAKÇI) DİNAMIK TURIZM TEKS. TUZAKÇI KÖYÜ TR-1 TUZAKÇI KÖYÜ TR-2 TUZAKÇI KÖYÜ TR-3 TUZAKÇI KÖYÜ TR-4 SEYFULLAH DOLANBAY OKAN KÜÇÜKAKÇA GÖNEN OVA SULAMA BİRLİĞİ NAİL ERKOYUNCU İSMAİL ÇETİN MEHMET ATİLLA ERKOYUNCU VE GRB MEHMET EMEKSİZ VE GRB ALİ ERKOYUNCU 2 VE GRB CAFER ÖZCAN VE GRB
GÖNEN 21.5.2017 08:00 - 15:00 TEİAŞ ÇALIŞMASI
Kesinti Bölgeleri
HASANBEY OVA TR-2 HASANBEY OVA TR-3 YASIN KAYAR-KİREÇÇININ ÇİFTLİĞİ HASANBEY OVA TR-1
GÖNEN 21.5.2017 08:00 - 15:00 TEİAŞ ÇALIŞMASI
Kesinti Bölgeleri
OPTİMA YEM HALİL SITKI BAKAN GÖNEN OVA SULAMA BİRLİĞİ HASAN BABAYAKA VE GRB OSMAN ZEKİ CAN VE GRB MİSSÜT KÖK OVA SULAMA ÇIKIŞI MİSSÜT KÖK MİSSÜT ÇIKIŞI İBRAHİM KÜÇÜKAKÇA KERSE GRUP BAŞI HASAN YILDIZ MUHARREM RIDVAN KERSE HÜSEYİN ELMAS VE GRB AYTEN ATABAY VE GRB GÜNAY HAMARAT TURAN ÇİFTLİĞİ GRUP BAŞI İSA ÇORABATUR ÇANAKKALE DOĞALGAZ DAĞITIM BOTAŞ YEŞİL TUNA TARIM ÜR. HAY. GIDA.SAN.TİC. LTD.ŞTİ. GÖNEN OVA SULAMA BİRLİĞİ İBRAHİM MUTLU YEŞİL TUNA TARIM ÜR. HAY. GIDA.SAN.TİC. LTD.ŞTİ. MEHMET UZUNOĞLU 802 SAYILI YAĞLI TOHUMLAR AKÇALAR AKARYAKIT VE GRB (ÇELTİK) MUTLULAR GRUP BAŞI MUTLULAR GIDA MAD. SAN.TİC.LTD.ŞTİ. MUTLULAR NAKLY.AKARY.GIDA MUTLULAR NAKLY.AKARY.GIDA GÖNEN BELEDİYE BAŞK VE GRB ALİ ÇETİN İBRAHİM EMER VE SAİM KÜÇÜKŞUBAŞI HONDOR OTOMATİV GÖNEN BELEDİYE BAŞKANLIĞI YILMAZ KÜÇÜKKOYUNCU VE GRB HASAN İZZET CENKÇİ OSMAN KAN GÖNEN OVA SULAMA BİRLİĞİ AZMİ ESKİKOYUNCU EKREM KADİR GÜMÜŞTAŞ AHMET GÜLSEVEN DANONE POMPA TUZAKÇI ŞABAN KOYUNCU VE GRB ONUR KOYUNCU MÜLKÜ ÜNAL KOYUNCU ŞÜKRÜ TAN KİLER ETÇİLİK DANONE POMAPA-2 KÖYDEN GIDA (OSMANLI MAKİNA) MURAT ÇİMEN ARAN NAKLİYAT VE GRB ENGİN KAMACI GÖNENLİ SÜT VE SÜT ÜRÜNLERİ GIDA. SAN. YILDIZ OTEL GÖNEN KAPLICALARI KADIOĞLU OTEL SOYDAN TURİZM İNŞ. SAN.TİC.LTD.ŞTİ. TR-66 MEZBAĞA AKBIYIK SÜT ÜRÜNLERİ OSMAN KARAOĞLU MİRAP ULUSLARARASI NAK. SAN.TİC.A.Ş. TR 72/A NACAKÇIOĞLU MOBİLYA TUR.ENJ.İNŞ. SAN ÖZSU TARIM SULAMA ALETLERİ İNŞ. NAK VEDAT YEGÜL BAŞHAN TARIMSAL ÜRÜN.PAZ.SAN ÇETİNLER GIDA ÇELTİK UN NAK. SAN. TR-72 ÖZ YEŞİL GÖNEN ÇELTİK TANRIÖVERLER MİLAN GAZ METİN ÖVGÜ ACAR ÇELTİK MUMCU TENEKE ZEKİ GIDA MARMARA GIDA VE GRB SERKAN İPEK ÇOBAN ET SOYTÜRK GIDA TARIM NAKLİYE LTD.ŞTİ. YEREL GÖNEN ÇELTİK ŞÜKRAN YEM ŞÜKRAN YEM FARUK DUMAN AYER GIDA NAK.TAR.ÜRN.PAZ.SAN. GÖNEN DERMAN TURİZM GIDA TAR. İNŞ. NAKL. TEKS. SAN HASAN TOKAÇ
GÖNEN 21.5.2017 08:00 - 15:00 TEİAŞ ÇALIŞMASI
Kesinti Bölgeleri
HASANBEY MAHALLESİ HEKİMOĞLU MARKET GIDA HASAN ÖZÇAĞLAYAN ÇETİNLER UN ÇETİNLER PLASTİK (TAVUKHANE) AKSOY MERMER OCAĞI BENEK TEKSTİL ATA YEM VE BENZİNLİK GÖNEN AVASI SULAMA BİRLİĞİ ŞERAFETTİN GEDİK LİNFA MADENCİLİK (AT ÇİFTLİĞİ) İSMET BALCIDAN ÖMER SEYFETTİN LİSESİ ATATÜRK İ.ÖOKUL TR ŞÜKRÜ AVCI DAM YENİ GÖNEN İLÇE DEVLET HASTANESİ YAKAR KARDEŞLER FALTINTAŞ KARDEŞLER BET. TİC. LTD. ŞTİ. ARUK DUMAN HAZIR BETON İNŞ.
GÖNEN 21.5.2017 08:00 - 15:00 TEİAŞ ÇALIŞMASI
Kesinti Bölgeleri
HAYRİ İRİ GÖNEN KAPLICALARI DERİ SANAYİCİLERİ DERNEĞİ SELSAN (FABRİKA) SELSAN (ARITMA) LALE DERİ TEKSTİL SAN.VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ. ILGAZ DERİ-1 ILGAZ DERİ-2 ENSAR DERİ ENSAR DERİ DENİZLER DERİ GİYİM SAN. GÖNEN TABA DERİ (GONTROY) MAKBULE ERDEN DENİZLER DERİ GİYİM SAN. ALİ BURUN ÇINAR DERİ SELSAN DEPO ERSEL DERİ FİLİZLER DERİ DERİSAY DERİ SAN. DERİSAY DERİ SAN. AS ERDOĞAN DERİ SANAYİ AHMET ÇETİNKAYA (DERİ) HASAN-KAMİL İRİ GÖNEN BELEDİYE BAŞK.(ASFALT) ÖZ DERİ AKIN KAUÇUK YAKAR KARDEŞLER TR-33 BELEDİYE KUM ELEĞİ ÖZENTAŞ GIDA ZAH.TEKS.SAN BACIOĞLU MESLEK YÜKSEK OKULU
GÖNEN 21.5.2017 08:00 - 15:00 TEİAŞ ÇALIŞMASI
Kesinti Bölgeleri
CND MADENCİLİK TURKCELL VODAFONE AVEA SEBEBLİ MAHALLESİ
GÖNEN 15.5.2017 09:00 - 12:00 ÖZEL MÜŞTERİ ÇALIŞMASI
Kesinti Bölgeleri
SEBEBLİ KÖYÜ
GÖNEN 14.5.2017 08:00 - 18:00 OG ŞEBEKEDE KUŞ KONMAZ MONTAJI YAPILACAK
Kesinti Bölgeleri
SARIKÖY MERKEZ-TR-6 TR-7 TR-8 TR-9 TR-10 TR-10/A TR-11 SARIKÖY BELEDİYE BAŞK. TURKCELL AVEA VODOFONE TR-12 SARIKÖY TOKİ TR-13
GÖNEN 13.5.2017 09:00 - 10:00 ÖZEL MÜŞTERİ AYIRICI TAMIRİ
Kesinti Bölgeleri
KEÇELER KÖYÜ MUHTARLIĞI KAMİL ZEHİR VE GRB SAMİ DİNKÇİ MEHMET TOPAL KURUTMA EROL AKGÜN KEÇELER KÖYÜ ÇINARLI KÖYÜ KAPLANOBA ÇOBANKÖY GRUP BAŞI KAPLANOBA KÖYÜ ÇİFTLİKALAN KÖYÜ ÇABANHAMİDİYE KÖYÜ ÜÇPINAR GÜNEŞLİ GRUB BAŞI AKIN AKIN METİN ARGHAN TOPKARA MERMER TOPKARA MERMER ÜÇPINAR KÖYÜ YERLİKAYA HAYVANCILIK HACIVELİOBA KÖYÜ CANBAZ KÖYÜ ALİ RIZA DEMİRKIRAN GÜNEŞLİ KÖYÜ BALCI EKŞİDERE GRUP BAŞI YİĞİT TÜMER (ETKUR) BALCIDEDE KÖYÜ FİLİZ SARAÇOĞLU BALCI KÖYÜ EKŞİDERE KÖYÜ MEHMET FATİH KARDAŞ GÖNEN BELEDİYESİ EKŞİDERE DAĞ ILICASI
GÖNEN 7.5.2017 09:00 - 18:00 ÇATI BAKIMI ONARIMI YAPILACAK
Kesinti Bölgeleri
GÜNDOĞDU MAHALLESİ 8, 9, 251, 253, 260, 261 SOKAKLARIN BİRKISMI SANAYİ SİTESİ İÇİ
GÖNEN 6.5.2017 09:00 - 18:00 TR ÇATI BAKIM ONARIMI YAPILACAK
Kesinti Bölgeleri
GÜNDOĞDU MAHALLESİ 8, 9, 254, 255 260, 261, SOKAKLAR KORUDEĞİRMEN CADDESİNİN BİRBÖLÜMÜ İLE ŞEHİT SALİH ÇAPKIN SOKAK, DOKTOR HÜSEYİN DUMAN CADDESİ, HURDACILA SİTESİ BÖLGESİ
GÖNEN 5.5.2017 09:00 - 18:00 TR ÇATI BAKIM ONARIMI YAPILACAK
Kesinti Bölgeleri
GÜNDOĞDU MAHALLESİ 258 SOKAK İLE GÖNEN DEVLET HASTANESİ
GÖNEN 4.5.2017 09:00 - 18:00 TR ÇATI BAKIM ONARIMI YAPILACAK
Kesinti Bölgeleri
KARŞIYAKA MAHALLESİ FAKÜLTE CADDESİ, 250, 509, 510, 531, 532 SOKAKLAR
GÖNEN 3.5.2017 08:30 - 18:00 ŞEBEKE BAKIMI YAPILACAK
Kesinti Bölgeleri
BAKIRLI KÖYÜ
GÖNEN 3.5.2017 09:00 - 18:00 KABİN ÇATI BAKIMI VE TEMİZLİĞİ
Kesinti Bölgeleri
ALTAY MAHALLESİ;IRMAK SOKAK, DİLEK SOKAK, DOĞA SOKAK, 8 SOKAK, RÜSTEM MAHALLESİ;24 SOKAK VE ZİNCİRLİKUYU CADDESİ
GÖNEN 26.4.2017 11:00 - 15:00 AG GÜVENLİK MESAFESİ SAĞLANACAK
Kesinti Bölgeleri
100 YIL MAHALLESİ 637, 638, 622, 610, 617, 620 SOKAKLAR
GÖNEN 24.4.2017 10:00 - 12:00 ÖZEL MÜŞTERİ TALEBİ
Kesinti Bölgeleri
RAFET AVCUOĞLU VE GRB İDRİS BOZ BOZOĞLU TAR.HAYV.GIDA NAK.AŞ GÜNDOĞAN KÖYÜ MUHTARLIĞI YUSUF KURŞUN VE GRB MURAT AYDAN SERVET ESEN FİKRET İÇÖZ VE GRB İLHAN BOZ ADEM ÖZCAN-HÜSEYİN ERDEM VE GRB MUSTAFA ÖZTÜRK ZİYA KURŞUN VE GRB HÜSEYİN KURŞUN VE GRB BOSTANCI OVA TR-3 İRFAN ARMAĞAN VE GRB(BOSTANCI) GÖNEN OVA SULAMA BİRLİĞİ BOSTANCI OVA TR-2 FAİK DÜLGER BOSTANCI OVA TR-1 ZEKERİYA ÜSKÜP VE GRB BOSTANCI OVA TR-4 ZEKERİYA ÜSKÜP KÖRPEAĞAÇ KÖYÜ MUHT.TR-1 KÖRPEAĞAÇ KÖYÜ MUHT.TR-2 GÖNEN ORG.SAN.BÖLGESİ S.S. BOSTANCI MAH. TARIMSAL KALKINMA KOOPERATİFİ BOSTANCI KÖYÜ TR-1 İBRAHİM DOĞRU BOSTANCI KÖYÜ TR-2 KÖRPEAĞAÇ KÖYÜ TURHAN FİLİZ İBRAHIM BARUT HÜSEYIN ÇETİN (TAVUKHANE) ALAATTİN TARAFINA DÖNEN HAT MEHMET TALAT UÇAR HASAN BASRİ ORHAN YAHYA ÇOLAK BUĞDAYLI PAŞAÇİFTLİK GRUP BAŞI BOSTANCI KÖYÜ MUHTARLIĞI GÖNEN ORG.SAN.BÖLGESİ PAŞAÇİFTLİK GRUP BAŞI HİDAYET ACIHAN VE GRB(ELK.EROL) PAŞAÇİFTLİK KÖYÜ TR-2 PAŞAÇİFTLİK KÖYÜ TR-1 AHMET ÇÖMEZ VE GRB BUGDAYKI GRUP BAŞI PAŞAÇİFTLİK KÖYÜ MUHTARLIĞI ÇAKIROĞLU ZEYTİNCİLİK CENGİZ ÖZDEMİR VE GRB. ADİLE KEVSER ÇATALBAŞ BUĞDAYLI KÖYÜ TR-2 GÖNÜL UN AKBAKAN BUĞDAYLI KÖYÜ TR-1 NACI SALI TAVUKHANE BUĞDAYLI SAĞLIK OCAĞI
GÖNEN 23.4.2017 09:00 - 11:00 ÖZEL MÜŞTERİ AYIRICI ARIZASI
Kesinti Bölgeleri
RAFET AVCUOĞLU VE GRB İDRİS BOZ BOZOĞLU TAR.HAYV.GIDA NAK.AŞ GÜNDOĞAN KÖYÜ MUHTARLIĞI YUSUF KURŞUN VE GRB MURAT AYDAN SERVET ESEN FİKRET İÇÖZ VE GRB İLHAN BOZ ADEM ÖZCAN-HÜSEYİN ERDEM VE GRB MUSTAFA ÖZTÜRK ZİYA KURŞUN VE GRB HÜSEYİN KURŞUN VE GRB BOSTANCI OVA TR-3 İRFAN ARMAĞAN VE GRB(BOSTANCI) GÖNEN OVA SULAMA BİRLİĞİ BOSTANCI OVA TR-2 FAİK DÜLGER BOSTANCI OVA TR-1 ZEKERİYA ÜSKÜP VE GRB BOSTANCI OVA TR-4 ZEKERİYA ÜSKÜP KÖRPEAĞAÇ KÖYÜ MUHT.TR-1 KÖRPEAĞAÇ KÖYÜ MUHT.TR-2 GÖNEN ORG.SAN.BÖLGESİ S.S. BOSTANCI MAH. TARIMSAL KALKINMA KOOPERATİFİ BOSTANCI KÖYÜ TR-1 İBRAHİM DOĞRU BOSTANCI KÖYÜ TR-2 KÖRPEAĞAÇ KÖYÜ TURHAN FİLİZ İBRAHIM BARUT HÜSEYIN ÇETİN (TAVUKHANE) ALAATTİN TARAFINA DÖNEN HAT MEHMET TALAT UÇAR HASAN BASRİ ORHAN YAHYA ÇOLAK BUĞDAYLI PAŞAÇİFTLİK GRUP BAŞI BOSTANCI KÖYÜ MUHTARLIĞI GÖNEN ORG.SAN.BÖLGESİ PAŞAÇİFTLİK GRUP BAŞI HİDAYET ACIHAN VE GRB(ELK.EROL) PAŞAÇİFTLİK KÖYÜ TR-2 PAŞAÇİFTLİK KÖYÜ TR-1 AHMET ÇÖMEZ VE GRB BUGDAYKI GRUP BAŞI PAŞAÇİFTLİK KÖYÜ MUHTARLIĞI ÇAKIROĞLU ZEYTİNCİLİK CENGİZ ÖZDEMİR VE GRB. ADİLE KEVSER ÇATALBAŞ BUĞDAYLI KÖYÜ TR-2 GÖNÜL UN AKBAKAN BUĞDAYLI KÖYÜ TR-1 NACI SALI TAVUKHANE BUĞDAYLI SAĞLIK OCAĞI
GÖNEN 22.4.2017 12:30 - 13:30 FIZIKI IRTIBAT
Kesinti Bölgeleri
CND MADENCİLİK TURKCELL VODAFONE AVEA SEBEBLİ KÖYÜ BALYA İŞLETME ÇATAK KÖYÜ KOCAPINAR AYVALI SÖGÜT KALKANCA FINDIKLI 1 FINDIKLI 2
GÖNEN 23.3.2017 10:45 - 17:00 KOYUNERİ KÖKTE YENİ HÜCRE BAĞLANTILARI YAPILACAK
Kesinti Bölgeleri
TURKCELL VODAFONE AVEA SEBEBLİ KÖYÜ
GÖNEN 22.3.2017 09:00 - 14:00 ŞEBEKE BAKIM ÇALIŞMASI
Kesinti Bölgeleri
GÜNDOĞDU MAHALLESİ 61 SOKAK İLE 59 SOKAĞIN BİRKISMI
GÖNEN 19.3.2017 09:00 - 16:00 GÜÇ ARTIŞI YAPILACAK
Kesinti Bölgeleri
GÜNDOĞDU MAHALLESİ YEDEK PARÇACILAR SİTESİ

Balıkesir - Gönen Haritası




BALIKESİR ili sınırları içinde bulunan ilçe için planlı elektrik kesintileri bilgileri Uludağ EDAŞ internet sitesinden alınmış, tüketicilerin bilgilendirilmesi amacıyla EnCazip’te yayınlanmaktadır. İlgili içerik, bölgedeki görevli elektrik dağıtım şirketi tarafından oluşturulmuş olup, EnCazip'in bu içerik ile ilgili herhangi bir tasarrufu bulunmamaktadır. Elektrik kesintileri ile ilgili bilgilerin sahibi Uludağ EDAŞ olduğundan, kesinti ve arızalar ile ilgili bilgilerin doğru ve değişmez olduğundan EnCazip sorumlu tutulamaz.


Elektrik kesinti içerikleri tüketicilerin ücretsiz olarak bilgi edinmesi amacıyla yayınlanmaktadır.

× 
Elektrik tedarikçinizi değiştirebileceğinizi biliyor muydunuz ?

Aylık 83 TL ve üzerinde elektrik faturası ödüyorsanız cep telefonu operatörü değiştirir gibi elektrik tedarikçinizi değiştirebilirsiniz. Daha az elektrik faturası ödemek ve tasarruf etmek için hangi elektrik tedarikçisinin en cazip elektrik tarifesini verdiğini EnCazip'te hemen bulabilir ve tedarikçinizi kolayca değiştirebilirsiniz.

EnCazip Elektrik İlinizde
EnCazip Elektrik Abone Grubu