Ücretsiz Hizmet Ücretsiz Hizmet   Anında Karşılaştırma Anında Karşılaştırma   Güvenilir Güvenilir   Hızlı Başvuru Hızlı 1 Dakikada Başvuru

Aydın Elektrik Kesintisi


Elektrik tedarikçinizi hemen değiştirebilirsiniz!
EnCazip Elektrik İlinizde
EnCazip Elektrik Abone Grubu

EnCazip FacebookEnCazip TwitterEnCazip Google+EnCazip Whatsapp

 ( 0 Oy )Aydın ilinin bütün ilçelerini kapsayan planlı elektrik kesintisi bilgilerine EnCazip'ten ulaşabilirsiniz. Elektrik kesintisi bilgilerini görüntülemek için sorgulamak istediğiniz ilçeyi aşağıdaki listeden seçmeniz yeterli olacaktır.

Aydın Hakkında

Yıllar önce B.Menderes Irmağının suladığı bereketli ovalar üzerine kurulmuş Aydın doğanın kültürle kucaklaştığı ve Türkiye’de turizmin başladığı ilk illerden bir tanesidir. Aydın, antik çağın kent ve tapınakları ile muhteşem doğal güzelliklere sahip bir ildir. Kent coğrafi konumundan ötürü çeşitli uygarlıklara ev sahipliği yapmış ve her bir uygarlık bölgede kendi izlerini bırakmıştır. Antik çağın Afrodisias, Milet, Alinda, Didyma, Nysa, Priene, Magnesia gibi önde gelen kentlerinde doğa filozofları Thales, Anaksimender ve Anaksimenes’i, tarihçi ve coğrafyacı Hekatais’u, şehir plancısı ve mimar Hippodamos ile İsidoros’u yetiştirmiş olan Aydın; Kuşadası ve Didim gibi sahil ilçeleriyle turizm açısından Türkiye’nin önde gelen kentlerinden biridir.

Günümüzde ise yüz binlerce turist ilimizi ziyaret etmekte, antik çağ kentlerinde geçmişin izleriyle buluşmakta, eşsiz flora ve faunasıyla doğayı olabildiğince gözlemlemektedir.

Nüfus: 1.053,506
Posta Kodu: 09xxx
Telefon Kodu: 256
Plaka Kodu: 09
Görevli Elektrik Dağıtım Şirketi: ADM Elektrik Dağıtım A.Ş

Aydın'daki Kesintiler

Aydın elektrik kesintisi mevcut ilin dağıtım görevinden sorumlu olan AYDEM planlanan ve planlananın dışında olan elektrik arızaları olarak gerçekleşmektedir. Arızadan oluşan elektrik kesintisi için Alo 186 çağrı merkezi ile iletişime geçerek arıza bildirimi ya da tahmini elektrik kesintisi süresini öğrenebilmeniz mümkündür. Ayrıca EnCazip sayesinde AYDEM tarafından açıklanmış olan planlı Aydın elektrik kesintisi bilgisine dakikalar içerinde bir tıkla online olarak ulaşabilirsiniz. 

 

 


ÖNERİLEN DİĞER SAYFALAR