Lütfen Bekleyiniz...
Ücretsiz Hizmet Ücretsiz Hizmet   Anında Karşılaştırma Anında Karşılaştırma   Güvenilir Güvenilir   Hızlı Başvuru Hızlı 1 Dakikada Başvuru

Artvin Elektrik Kesintisi


Artvin Elekrik Kesintisi

EnCazip FacebookEnCazip TwitterEnCazip Google+EnCazip Whatsapp

 Fikirleriniz Önemli
 Sayfaya puan verin ya da yorumunuzu yazın

Artvin ilinin tüm ilçeleri için planlı elektrik kesintisi bilgilerine EnCazip'te ulaşabilirsiniz. Elektrik kesintisi bilgilerini görüntülemek için sorgulamak istediğiniz ilçeyi aşağıdaki listeden seçmeniz yeterli olacaktır.

Cep telefonu numarası taşır gibi elektrik tedarikçisi değiştirebileceğinizi biliyor muydunuz? Daha Ucuz Elektrik faturası ödemek için tedarikçinizi değiştirebilirsiniz.

 

Artvin Hakkında

 


Artvin, Doğu Karadeniz bölgesinde yer alan şehri. Dik bir yamaç üzerine kurulan, tarihi ve tabii güzellikleri ile göz kamaştıran Artvin; ikiye bölen Çoruh nehri, dik yamaçlı uzun vadileri, 3900 metreye kadar yükselen birbiri ardına sıralanmış yüksek dağları, balta girmemiş doğal ormanları, yüksek dağların doruklarında Krater gölleri, Karagülleri, yeşil yaylaları, fauna ve flora zenginliği, tarihi kilise, kale ve kemer köprüleri, geleneksel mimarisi ve festivalleri ile çeşitli turizm değerlerini içinde barındıran otantik bir turizm beldesidir. Türkiye’nin Karadeniz Bölgesinin doğusunda yer alan Artvin ilinin hem Gürcistan’a hemde Karadeniz’e sınırı vardır. Toplamda merkez hariç 7 ilçeden oluşan Artvin’in komşuları, Ardahan, Erzurum ve Rize’dir. 7.436 kilometrekarelik yüzölçümü ile yüz ölçümü sıralamasında Türkiye’nin 55. ilidir.

 

Nüfus: 168,580

Posta Kodu: 08XXX

Telefon Kodu: 466

Plaka Kodu: 08

Görevli Elektrik Dağıtım Şirketi: Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş

 

 

Artvin Elektrik Kesintisi

 

Çoruh EDAŞ’ın abonelerine açıklamış olduğu kesinti bilgisi dahilinde, arıza nedenli olmayan Artvin elektrik kesintisi  bilgisini EnCazip internet sayfasından online olarak görüntüleyebilmeniz mümkündür. Arıza sebepli elektrik kesintisinde ise Alo 186 çağrı merkezlerini arayarak bilgi alabilirsiniz. Yalnızca, planlı olarak yapılmış olan Artvin elektrik kesintilerini bu sayfadan takip edebilirsiniz.