Ücretsiz Hizmet Ücretsiz Hizmet   Anında Karşılaştırma Anında Karşılaştırma   Güvenilir Güvenilir   Hızlı Başvuru Hızlı 1 Dakikada Başvuru

Antalya Elektrik Kesintisi


Elektrik tedarikçinizi hemen değiştirebilirsiniz!
EnCazip Elektrik İlinizde
EnCazip Elektrik Abone Grubu

EnCazip FacebookEnCazip TwitterEnCazip Google+EnCazip Whatsapp

 ( 1 Oy )Antalya ilinin kapsadığı bütün ilçeleri için planlı olan elektrik kesintisi bilgilerine EnCazip'te ulaşabilirsiniz. Elektrik kesintisi bilgilerini görüntülemek için sorgulamak istediğiniz ilçeyi aşağıdaki listeden seçerek öğrenebilmeniz mümkündür.

Antalya Hakkında

Ülkemizde en büyük beşinci ili konumunda olan Antalya, sahip turistik önem kadar ticari anlamda da önemli bir şehirdir. Her yıl, genellikle yaz aylarında milyonlarca kişi bu şehre seyahat etmektedir. Bu şehre seyahat eden kişilerin ciddi bir çoğunluğu tatil yapmak için tercih etmektedir. Turizm veya tatil denildiği zaman aklımıza gelen ilk şehir hiç kuşkusuz Antalya olmaktadır.  Akdeniz Bölgesi’nde yer alan bir şehir olan Antalya, yurt içinden ya da yurt dışından gelen pek çok turist tarafından tercih edilmektedir.

İnsanoğlunun varlığının başlangıcı ile çok yakın zamanda kurulmuş olan Antalya'nın tarihi, insanoğlunun tarihine eşdeğerdedir. Antalya, sahip olduğu tarihi güzelliklerin saymakla bitmeyeceği bir şehirdir.  Bu şehrimizin güzellikleri, yalnızca sahip olduğu tarihi güzelliklerle sınırlandırılamaz. Ülkemizin güneyinde bulunan şehir, konumu itibariyle bir tatil merkezi haline gelmiştir. Her yıl yaz tatilini geçirmek ve deniz, kum, güneş üçlüsünün nimetlerinden faydalanmak isteyen milyonlarca kişi Antalya’nın tarihi ve doğal güzelliklerinden de faydalanmış olabiliyorlar.

Nüfus: 2,288.456

Posta Kodu: 07xxx

Telefon Kodu: 242

Plaka Kodu: 07

Görevli Elektrik Dağıtım Şirketi: Akdeniz EDAŞ

Antalya'daki Kesintiler

Elektrik kesintisi,  ilin dağıtım görevini üstlenmiş olan Akdeniz EDAŞ planlanan ve bunun dışındaki elektrik arızaları olarak gerçekleşmektedir. Arıza ile oluşan Antalya elektrik kesintisi için Alo 186 çağrı merkezini arayarak arıza bildirimi ve tahmini elektrik kesintisi süresi gibi bilgileri kolaylıkla öğrenebilirsiniz. EnCazip sayesinde ise Akdeniz EDAŞ tarafından açıklanmış olan planlı Antalya elektrik kesintisi bilgisine saniyeler içerisinde ulaşabilmeniz  mümkündür. EnCazip'in gelişmiş altyapısı sayesinde bölgenizdeki elektrik kesintilerinden haberdar olmanızı sağlayacaktır.

 

 


ÖNERİLEN DİĞER SAYFALAR