Lütfen Bekleyiniz...
Ücretsiz Hizmet Ücretsiz Hizmet   Anında Karşılaştırma Anında Karşılaştırma   Güvenilir Güvenilir   Hızlı Başvuru Hızlı 1 Dakikada Başvuru

Amasya - Amasya merkez Elektrik Kesintisi


AMASYA AMASYA MERKEZ Elektrik Kesintileri

EnCazip FacebookEnCazip TwitterEnCazip Google+EnCazip Whatsapp

AMASYA ili AMASYA MERKEZ ilçesi için en güncel elektrik kesinti bilgilerine EnCazip’te ulaşabilirsiniz. AMASYA, AMASYA MERKEZ güncel planlı elektrik kesintisi bilgileri Yeşilırmak EDAŞ tarafından açıklanmaktadır. Yeşilırmak EDAŞ internet sitesinde güncel elektrik kesintileri ile ilgili yapılan ve tüketicilere açıklanan bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.


Cep telefonu numarası taşır gibi elektrik tedarikçisi değiştirebileceğinizi biliyor muydunuz? Daha ucuz elektrik faturası ödemek için tedarikçinizi değiştirebilirsiniz.

İl İlçe Kesinti Tarihi Zaman Aralığı Kesinti Türü
AMASYA AMASYA MERKEZ 4.10.2016 09:00 - 10:00 Bakım Onarım Çalışması
Kesinti Bölgeleri
Fındıklı Mahallesi, Harman Ağılı Yeşil Vadi mevki, Fındıklı Toki civarı, Ülker Depo civarına,
AMASYA AMASYA MERKEZ 4.10.2016 12:00 - 13:00 Bakım Onarım Çalışması
Kesinti Bölgeleri
Özel Ovasaray Köyü, Meşeli Çiftliği, Büyük Kızılca Köyü, Aksalur Çay Köy mezrası, Aksalur Salamut Mezrası civarına,
AMASYA AMASYA MERKEZ 3.10.2016 09:30 - 12:30 Periyodik bakım çalışması
Kesinti Bölgeleri
Sarılar Köyü, Ziyaret Saraycık Kertiller mezrası ve Yassıçal Köyü, Ziyaret Kasabasına bir kısımı
AMASYA AMASYA MERKEZ 1.10.2016 08:00 - 12:00 TEİAŞ çalışması
Kesinti Bölgeleri
Kayabaşı köyüne, Çelikler İnşaat Travers Fabrikası, Bulak Sulama Koop'a
AMASYA AMASYA MERKEZ 30.9.2016 07:30 - 12:00 TEİAŞ hat yenileme çalışması
Kesinti Bölgeleri
Karaköprü Köyü, Karaköprü Köyü Belmebük Mahallesi, Dadı Köyü, Aşağı ve Yukarı Kaleköyü, Saraycık Köyü, Sarıyar Köyü Aşağı ve Orta Sarıyar, Keşlik Köyü, Ardıçlar Köyü, Kirazpınar Köyü, Yağcı Aptal Köyü, Yağcı Aptal Kaba Ardıç , Sulak Başı, Erikli Mezrası, Uygur Köyü, Tatar Köyü, Ezine Köyü, Sarımeşe Köyü, Küçük Kızılca Köyü, Eski Kızılca Köyü, Abacı Köyü, Direkli Köyü Fındıklı Mezrası, Yolyanı Köyü, Halifeli Köyü, Karaali Köyü, Aydınca Köyü, Avşar Alan mezrası, Çatalçam Köyü, Beldağ Köyü, Yuva Köyü, Avşar Köyü, Karsan Köyü, Sarayözü Köyü, Yeşilöz Köyü, Şeyhzade Köyü, Böke Köyü, Karataş Köyü, Karaibrahim Köyü, Çengel Mezrası, Çengel Köyü ve Mezrası, Sarıalan Köyü, Sarıalan Çaydere, Bayat Köyü, Ümük Köyü, Albayrak Atatürk Mahallesi, Albayrak Köyü, Özfındıklı Köyü, HasAbdal Köyü, Yeşildere Köyü, Atatürk Koltuğu Mezrası, Keçilli Köyü, Yolkenarı Mezrası, İbecik Köyü, Sarıkız Köyü, Sarıkız Hıdırın Ağılı Mezrası, Sarıkız Değirmen Dere mezrası, Sarıkız İbonun Ağıl Mezrası, Sarıkız Kurban Armudu Mezrası, Sarıkız Dartışık Mezrası, Ardıçlar Kaya önü Mezrası, Ardıçlar Kazanasmaz, Ardıçlar Oba Mezrası, Ardıçlar Elma geçidi Mahallesi, Karaçavuş Köyü, Kayrak Köyü, Kayrak Köyü Orta ve Aşağı Mahalle, Samurçay, Hasanlı Köyü ve Mezraları, Erikli Tekke Köyü ve Mezraları, Derbenter Köyü, Yalıolan Köyü, Kızoğlu Köylerine Programlı olarak elektrik verilemeyecektir.Bakioğlu Petrol, Opet Petrol, Vezir Petrol Shell, Eryılmaz Petrol, Karakaşlar Otomotiv, Tukcell, Vodafone, Avea GSM, Yılmazcan Tarım'a
AMASYA AMASYA MERKEZ 30.9.2016 09:30 - 13:00 Periyodik bakım çalışması
Kesinti Bölgeleri
Çengel Kayı Köyü ve mezralarına
AMASYA AMASYA MERKEZ 29.9.2016 09:00 - 13:30 hat yenileme çalışması
Kesinti Bölgeleri
Çarıklı Hes, Aksalur Köyü ve Salamut Mezrası, Çay Köylerine
AMASYA AMASYA MERKEZ 29.9.2016 09:30 - 13:00 Periyodik bakım çalışması
Kesinti Bölgeleri
Kara İbrahim Köyüne

AMASYA ili sınırları içinde bulunan ilçe için planlı elektrik kesintileri bilgileri Yeşilırmak EDAŞ internet sitesinden alınmış, tüketicilerin bilgilendirilmesi amacıyla EnCazip’te yayınlanmaktadır. İlgili içerik, bölgedeki görevli elektrik dağıtım şirketi tarafından oluşturulmuş olup, EnCazip'in bu içerik ile ilgili herhangi bir tasarrufu bulunmamaktadır. Elektrik kesintileri ile ilgili bilgilerin sahibi Yeşilırmak EDAŞ olduğundan, kesinti ve arızalar ile ilgili bilgilerin doğru ve değişmez olduğundan EnCazip sorumlu tutulamaz.


Elektrik kesinti içerikleri tüketicilerin ücretsiz olarak bilgi edinmesi amacıyla yayınlanmaktadır.

Elektrik tedarikçinizi değiştirebileceğinizi biliyor muydunuz ?

Aylık 83 TL ve üzerinde elektrik faturası ödüyorsanız cep telefonu operatörü değiştirir gibi elektrik tedarikçinizi değiştirebilirsiniz. Daha az elektrik faturası ödemek ve tasarruf etmek için hangi elektrik tedarikçisinin en cazip elektrik tarifesini verdiğini EnCazip'te hemen bulabilir ve tedarikçinizi kolayca değiştirebilirsiniz.