Lütfen Bekleyiniz...
Ücretsiz Hizmet Ücretsiz Hizmet   Anında Karşılaştırma Anında Karşılaştırma   Güvenilir Güvenilir   Hızlı Başvuru Hızlı 1 Dakikada Başvuru

Amasya Elektrik Kesintisi


Amasya Elektrik Kesintileri

EnCazip FacebookEnCazip TwitterEnCazip Google+EnCazip Whatsapp

 Fikirleriniz Önemli
 Sayfaya puan verin ya da yorumunuzu yazın

Amasya, ilinin ve bağlı olduğu ilçelerin planlı elektrik kesintisi bilgilerine EnCazip'ten ulaşabilirsiniz. Elektrik kesintisi bilgilerini görüntülemek için sorgulamak istediğiniz ilçeyi aşağıdaki listeden seçerek kolaylıkla bilgi alabilirsiniz.
 

Cep telefonu numarası taşır gibi elektrik tedarikçisi değiştirebileceğinizi biliyor muydunuz? Daha Ucuz Elektrik faturası ödemek için tedarikçinizi değiştirebilirsiniz.


Amasya Merkez

Göynücek

Gümüşhacıköy

Hamamözü

Merkez

Merzifon

Suluova

Taşova

 

Amasya Hakkında

 

Yeşilırmak deltasının doğal güzellikleri içinde kurulmuş bir şehir olan Amasya, tarihi milattan önceki yıllara kadar uzanan süre içinde sürekli olarak kitlelerin yaşam merkezi olmuş bir bölgedir. Müzikten, mimari eserlerine; kültürden sanatın tüm alanlarına kadar ülkemizin en önemli kültürel tarihine sahip olan illerden biri olan Amasya, yüzyıllar boyunca üst üste eklenen ve yapılan birikmler sonucu günümüzdeki değerini almış bulunmaktadır. Anadolu'nun en eski yerleşim birimlerinden olan Amasya, kökenleri çok eskiye dayanıyor olsa da Selçuklular tarafından yapılan eserler önemli ölçüde ilgi görmektedir.

 

Nüfus: 133,133

Posta Kodu: 05XXX

Telefon Kodu: 358

Görevli Elektrik Dağıtım Şirketi: YEDAŞ

 

Amasya Elektrik Kesintisi

 

Amasya il sınırı içindeki elektrik kesintileri ile ilgili görevli kurum Yeşilırmak Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi'dir. Amasya elektrik kesintileri  ile ilgili bilgi almak için YEDAŞ çağrı merkezini 186 numaralı telefondan arayabilirsiniz. Planlı elektrik kesintisi bilgileri YEDAŞ tarafından açıklanmaktadır. Yedaş tarafından açıklanan planlı Amasya elektrik kesintisi bilgilerine ilçe seçimi yaparak EnCazip'te ulaşabilirsiniz. Planlı kesintiler dışında arıza nedeni ile oluşan elektrik kesintisi için ise YEDAŞ ile iletişime geçebilirsiniz.