Ücretsiz Hizmet Ücretsiz Hizmet   Anında Karşılaştırma Anında Karşılaştırma   Güvenilir Güvenilir   Hızlı Başvuru Hızlı 1 Dakikada Başvuru

Afyonkarahisar - Sandıklı Elektrik Kesintisi


AFYONKARAHİSAR SANDIKLI Elektrik Kesintileri

EnCazip FacebookEnCazip TwitterEnCazip Google+EnCazip Whatsapp

AFYONKARAHİSAR ili SANDIKLI ilçesi için en güncel elektrik kesinti bilgilerine EnCazip’te ulaşabilirsiniz. AFYONKARAHİSAR, SANDIKLI güncel planlı elektrik kesintisi bilgileri Osmangazi EDAŞ tarafından açıklanmaktadır. Osmangazi EDAŞ internet sitesinde güncel elektrik kesintileri ile ilgili yapılan ve tüketicilere açıklanan bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.


Afyonkarahisar ilinde elektrik tedarikçinizi değiştirip ucuz elektrik kullanabilirsiniz.
62TL’lik aylık faturanız varsa tedarikçinizi değiştirip faturanızda
%6
evinizde
 
%6
işyerinizde
 
Tasarruf edebilirsiniz

İlçe Kesinti Tarihi Zaman Aralığı Kesinti Türü
SANDIKLI 26.4.2017 08:00-11:00 BAKIM ÇALIŞMASI
Kesinti Bölgeleri
Sandıklı İlçesine bağlı; Asmacık, Alamescit, Ballık, Celiloğlu, Ekinova, Menteş, Örenkaya, Örmekuyu, Kızılören, Kusura ve Soğucak Köyleri ile Özel Trafolu Müşteriler.
SANDIKLI 26.4.2017 09:00-11:00 BAKIM ÇALIŞMASI
Kesinti Bölgeleri
Sandıklı İlçe Merkezine bağlı; Yunus Emre Mahallesi, Yeni Sanayi Sitesi, 1. Cadde (Alim ve Sandıklı Köfte, Kardelen ve Bodrumlu Çorba, Özaydınlar Nakliye Ambarı ile Esnaf ve Sanatkarlar Odası Sevgi Salonu.) Yunus Emre Bulvarı, Antalya Caddesi (Kokkokoğlu Malzeme Deposu ile CASE Traktör Bayii.) Çakır Mahallesi, Fevzi Paşa Bulvarı (Trabzon Vakfıkebir Ekmek Fırını ile İmren Şekerleme)

Afyonkarahisar - Sandıklı Haritası
AFYONKARAHİSAR ili sınırları içinde bulunan ilçe için planlı elektrik kesintileri bilgileri Osmangazi EDAŞ internet sitesinden alınmış, tüketicilerin bilgilendirilmesi amacıyla EnCazip’te yayınlanmaktadır. İlgili içerik, bölgedeki görevli elektrik dağıtım şirketi tarafından oluşturulmuş olup, EnCazip'in bu içerik ile ilgili herhangi bir tasarrufu bulunmamaktadır. Elektrik kesintileri ile ilgili bilgilerin sahibi Osmangazi EDAŞ olduğundan, kesinti ve arızalar ile ilgili bilgilerin doğru ve değişmez olduğundan EnCazip sorumlu tutulamaz.


Elektrik kesinti içerikleri tüketicilerin ücretsiz olarak bilgi edinmesi amacıyla yayınlanmaktadır.

× 
Elektrik tedarikçinizi değiştirebileceğinizi biliyor muydunuz ?

Aylık 68 TL ve üzerinde elektrik faturası ödüyorsanız cep telefonu operatörü değiştirir gibi elektrik tedarikçinizi değiştirebilirsiniz. Daha az elektrik faturası ödemek ve tasarruf etmek için hangi elektrik tedarikçisinin en cazip elektrik tarifesini verdiğini EnCazip'te hemen bulabilir ve tedarikçinizi kolayca değiştirebilirsiniz.

EnCazip Elektrik İlinizde
EnCazip Elektrik Abone Grubu