Ücretsiz Hizmet Ücretsiz Hizmet   Anında Karşılaştırma Anında Karşılaştırma   Güvenilir Güvenilir   Hızlı Başvuru Hızlı 1 Dakikada Başvuru

Adana Elektrik Kesintisi


Elektrik tedarikçinizi hemen değiştirebilirsiniz!
EnCazip Elektrik İlinizde
EnCazip Elektrik Abone Grubu

EnCazip FacebookEnCazip TwitterEnCazip Google+EnCazip Whatsapp

 ( 1 Oy )Adana'nın tüm ilçeleri için planlı elektrik kesintisi bilgilerine EnCazip'ten ulaşabilirsiniz. Lütfen elektrik kesintisi bilgilerini görüntülemek istediğiniz ilçeyi aşağıdaki listeden seçiniz.

Adana Hakkında

Seyhan nehrinin kıyısında bulunan Adana, ülkemizin en büyük altıncı şehridir. Bulunduğu bölgenin bir ticaret merkezi olma özelliğini taşıyan bu şehire yapılan iş seyahatleri önemli bir yoğunluktadır.

Tarihi günümüzden yaklaşık olarak 3000 yıl geriye kadar uzanan Adana'nın ismi pek çok tarihi belgede geçmektedir. Adana ismine tarihin bir çok noktasında rastlayan tarihçiler, bu şehrin tarihinin geçmişten günümüze kesilmeden devam ettiğini ve her zaman için büyük kitlelere ev sahipliği yaptığını belirtmektedir. Ancak hiç şüphesiz ki Adana dediğimizde ilk akla gelen şey mutfağıdır. Global anlamda ününe ün katmış, üstelik ülkemizin tanıtımına ciddi katkılarda bulunmuş Adana Kebabı, şehre yolu düşenlerin tatmadan dönmediği lezzetlerden biridir.

Nüfus: 1,717,473

Posta Kodu: 01XXX

Telefon Kodu: 322

Plaka Kodu: 01

Görevli Elektrik Dağıtım Şirketi: Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş.

Adana'daki Kesintiler

Adana elektrik kesintisi, ilin sınırları dahilinde elektrik enerjisinin dağıtımından sorumlu şirket olan Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından planlanan bakım ve geliştirme çalışmaları ile planlanan dışında oluşan arızalar sebebiyle gerçekleşmektedir.  Elektrik kesintilerini öğrenmek için bölgenin görevli elektrik dağıtım şirketi olan Toroslar Elektrik ile iletişime geçebilirsiniz.  Arıza sonucu oluşan Adana elektrik kesintileri için, il sınırları dahilide 186 numaralı telefonu arayarak bilgi alabilirsiniz. Planlı elektrik kesintisi için ise Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından açıklanan kesinti bilgilerine EnCazip'te ulaşabilirsiniz.

 

 


ÖNERİLEN DİĞER SAYFALAR