Ücretsiz Hizmet Ücretsiz Hizmet   Anında Karşılaştırma Anında Karşılaştırma   Güvenilir Güvenilir   Hızlı Başvuru Hızlı 1 Dakikada Başvuru

Elektrik Faturası Sorgulama


Elektrik Faturası Sorgulama

EnCazip FacebookEnCazip TwitterEnCazip Google+EnCazip Whatsapp


Elektrik tedarikçinizi hemen değiştirebilirsiniz!
Ucuz elektrik kullanmak için tedarikçileri EnCazip'te anında karşılaştırın!
EnCazip Elektrik İlinizde
EnCazip Elektrik Abone Grubu

Görevli elektrik tedarikçilerinden elektrik tedarik eden aboneler elektrik faturası ödeme işlemlerini gerçekleştirebilmek için ödeyecekleri fatura tutarından emin olmalıdırlar. Bunun için öncelikle abonelerin elektrik faturası sorgulama işlemlerini yapmaları faydalı olacaktır. Görevli elektrik tedarikçileri tarafından kesilen ve müşterilere gönderilen faturalar çoğunlukla müşterilere ulaştırılamamaktadır. Çoğu zaman kaybolan elektrik faturaları nedeniyle, aboneler nekadar elektrik tüketimi yaptıklarını ve ne kadar elektrik faturası ödemesi gerektiğini bilememelerine yol açmaktadır.  Dolayısıyla aboneler fatura sorgulama işlemleri yaparak ödeyeceği fatura tutarını ödeyebilmeleri mümkündür.

Elektrik faturası sorgulama işlemleri günümüzde gelişen teknoloji sayesinde çok daha kolay bir hale gelmiştir. Faturası sorgulama işlemleri için hizmet aldığınız elektrik tedarikçilerin internet sitesini ziyaret ederek elektrik faturası sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kolay Bir Yolla Elektrik Faturası Sorgulama

Enerjisa Başkent, Aesaş, Toroslar Elektrik fatura sorgulama işlemlerinizi Enerjisa internet sitesinin Online Hizmetler Merkezi’nden gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Bu sisteme üye iseniz bilgileriniz ile giriş yaparak elektrik faturası sorgulama işlemlerinizi kolayca tamamlayabilirsiniz. Eğer üyeliğiniz yoksa üye olarak sorgulama işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Aras Elektrik fatura sorgulama işlemlerinizi öğrenebilmek için işletme kodu ve abone numaranız ile Aras Elektrik internet sitesinden sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Aydem Elektrik fatura sorgulama işlemlerinizi online hizmetler uygulaması ile birlikte borç sorgulama bilgilerinizi öğrenebilirsiniz. Sorgulama işlemleri için Aydem Elektrik internet sitesine üye iseniz bilgilerinize göre giriş yaparak sorgulama işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

CK Boğaziçi Elektrik fatura sorgulama işlemlerinizi CK Boğaziçi Elektrik internet sitesini ziyaret ederek üyelik bilgilerinizle sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu Online Hizmetler Merkezi’ne üye değilseniz hemen üye olarak sorgulama bilgilerinize kolayca ulaşabilirsiniz.

CK Akdeniz Elektrik borcunuzun olup olmadığını online olarak öğrenebilmeniz mümkündür. Bu sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebilmek için CK Akdeniz sitesine girerek, CK Akdeniz Elektrik fatura sorgulama kısmından görebilirsiniz. Faturanızda yer alan abone numaranız ve işletme kodunuz ile sorgulama işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

CLK Uludağ Elektrik faturası sorgulama işlemlerinizi web sitesinde yer alan Online İşlem Merkezi aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Abone numaranızı ve T.C. Kimlik numarası ile Online İşlem Merkezinden borç sorgulaması yaparak işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

CK Çamlıbel Elektrik fatura sorgulama işlemlerinizi internet sayfasında yer Online İşlem Merkezi aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemleri yapabilmek için eski bir faturanızın yanınızda olması gerekmektedir. Mevcut faturanızda yer alan işletme kodu ve abone numarası ile sorgulama işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Çoruh Aksa ve Fırat Aksa borç sorgulama işlemleri yapmak isteyen elektrik tüketicileri, Çoruh Aksa ve Fırat Aksa web sitesinden faydalanarak sorgulama işlemlerini gerçekleştirebilirler. Online işlem yapabilmek için üyeliğiniz varsa giriş yaparak bu işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Ayrıca Çoruh Aksa ve Fırat Aksa Çözüm Merkezi ile de iletişime geçerek elektrik faturası sorgulama işlemlerinizi online olarak yapabilirsiniz.

Dicle Elektrik aboneleri internet sayfasında yer alan fatura sorgulama kısmından elektrik faturalarını kolaylıkla sorgulayabilir ve borcu olup olmadığı bilgisine ulaşabilirler. Eski faturanızla işlem esnasında faturanızda yer alan tesisat numaranızı girerek işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Gediz Elektrik fatura sorgulaması, şirketin web sayfasından gerçekleştirilebilmektedir. Gediz Elektrik faturası sorgulaması yapmak için bu şirketin web sayfasında bulunan hızlı borç sorgulama bölümüne girerek faturada yer alan tesisat numarası ile borcunuzu olup olmadığı bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Mepaş Elektrik fatura sorgulama işlemlerini MEPAŞ web sayfasında mevcut online işlemler başlığı altından fatura sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebilmeniz mümkündür.

Kayseri Elektrik abonesi iseniz aboneliğinize ait borcunuzun olup olmadığının bilgisini almak istiyorsanız Kayseri Elektrik internet sitesinden sorgulama yapabilir, sonrasında ise Kayseri Elektrik fatura sorgulama işlemlerinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

Osmangazi Elektrik fatura sorgulama işlemleri için bu şirketin web sayfası üzerinden yararlanabilirsiniz. İnternet sitesinde online işlem yapılarak borç sorgulama tamamlanabilir ve abonenin fatura ödeme işlemleri yapmadan önce borç durumuna ulaşabilirsiniz.

Trakya Elektrik borç sorgulama işlemlerinizi tedarikçinin internet sitesinde yer alan online işlemler üzerinden borç sorgulama başlığından gerçekleştirebilmeleri mümkündür. Sorgulama esnasında gerekli bilgileri girebilmeniz için mevcut elektrik faturanızın yanınızda olmasında fayda olacaktır. Elektrik faturasında yer alan abone numarası ve işletme kodu ile borç sorgulama işlemlerinizi hızlıca tamamlayabilirsiniz. Ayrıca borç sorgulama işlemlerinizi Online İşlem Merkezine giriş yaparak da tamamlayabilirsiniz.

Vangölü Elektrik fatura sorgulama işlemelinizi Van, Bitlis, Muş, Hakkâri illerinde yer alan ödeme merkezlerinden veya Vangölü Elektrik müşteri hizmetleri aracılığıyla öğrenebilirsiniz.

Yeşilırmak Elektrik fatura sorgulama işlemlerinizi online olarak gerçekleştirebilirsiniz. YEPAŞ internet sitesinden online işlemler üzerinden fatura sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemler esnasında mevcut elektrik faturanızda yer alan sözleşme ve hesap numaranız ile işlemlerinizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

İndirimli Elektrik Faturası Sorgulama

EnCazip’te görevli elektrik tedarikçileri için fatura sorgulama işlemleri ve elektrik faturası ödeme ile ilgili tüm detaylı bilgiyi elektrik faturası ödeme sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Ayrıca EnCazip'te anında indirimli elektrik faturası sorgulama işlemi yapabilir, hangi elektrik tedarikçisinin hangi tarifesine geçmeniz durumunda ne kadar tasarrufunuz olacağını anında öğrenebilirsiniz.

 

TedarikçiBirim Fiyatİndirim OranıYıllık Tasarruf 
Aksa Elektrik
Aksa Elektrik
0,202918 TL%6,1146,8 TL
Başvur
EWE Enerji
EWE Enerji
0,203112 TL%6,01144,6 TL
Başvur
Aksa Elektrik
Aksa Elektrik
0,205295 TL%5120,3 TL
Başvur
Kolen Enerji
Kolen Enerji
0,209617 TL%372,2 TL
Başvur
Elektra Enerji
Elektra Enerji
0,209617 TL%372,2 TL
Başvur
Sepaş Enerji
Sepaş Enerji
0,212725 TL%1,5637,6 TL
Başvur
Limak Enerji
Limak Enerji
0,2161 TL%00 TL
Başvur

*Aylık ortalama 300 TL ödeyen bir ev tüketicisi için öne çıkan cazip elektrik tarifeleri ve yıllık tasarruf tutarlarıdır.TedarikçiBirim Fiyatİndirim OranıYıllık Tasarruf 
Aksa Elektrik
Aksa Elektrik
0,202981 TL%6,1485,4 TL
Başvur
EWE Enerji
EWE Enerji
0,203175 TL%6,01478,3 TL
Başvur
Aksa Elektrik
Aksa Elektrik
0,205359 TL%5397,9 TL
Başvur
Elektra Enerji
Elektra Enerji
0,205359 TL%5397,9 TL
Başvur
Age Enerji
Age Enerji
0,2086 TL%3,5278,6 TL
Başvur
Kolen Enerji
Kolen Enerji
0,209682 TL%3238,7 TL
Başvur
Sepaş Enerji
Sepaş Enerji
0,212725 TL%1,59126,7 TL
Başvur
Limak Enerji
Limak Enerji
0,216167 TL%00 TL
Başvur

*Aylık ortalama 1000 TL ödeyen bir işyeri tüketicisi için öne çıkan cazip elektrik tarifeleri ve yıllık tasarruf tutarlarıdır. 


× 
Elektrik tedarikçinizi değiştirebileceğinizi biliyor muydunuz ?
83 TL faturası olan tedarikçisini değiştirebilir!
Ayda 83 TL üzeri faturası olan artık cep telefonu operatörü değiştirir gibi elektrik tedarikçisi değiştirebilir.
EnCazip tedarikçiyi bulun!
Tedarikçinizi kolayca değiştirerek daha az elektrik faturası ödemek için hemen karşılaştırma yapın, hangi tedarikçinin en cazip tarifeyi sunduğunu anında bulun.
× 
Elektrik tedarikçinizi değiştirebileceğinizi biliyor muydunuz ?
83 TL faturası olan tedarikçisini değiştirebilir!
Ayda 83 TL üzeri faturası olan artık cep telefonu operatörü değiştirir gibi elektrik tedarikçisi değiştirebilir.
EnCazip tedarikçiyi bulun!
Tedarikçinizi kolayca değiştirerek daha az elektrik faturası ödemek için hemen karşılaştırma yapın, hangi tedarikçinin en cazip tarifeyi sunduğunu anında bulun.