Lütfen Bekleyiniz...
Ücretsiz Hizmet Ücretsiz Hizmet   Anında Karşılaştırma Anında Karşılaştırma   Güvenilir Güvenilir   Hızlı Başvuru Hızlı 1 Dakikada Başvuru
  1. Ana sayfa
  2.  > 
  3. Elektrik Faturası Ödeme
  4.  > 
  5. Türel Elektrik

Türel Elektrik Faturası Ödeme


Türel Elektrik Faturası Ödeme

EnCazip FacebookEnCazip TwitterEnCazip Google+EnCazip Whatsapp

 Fikirleriniz Önemli
 Sayfaya puan verin ya da yorumunuzu yazın

Türel elektrik faturası ödeme işlemlerinizi hesap numaralarına yatırabilir, aşağıdaki yer alan bankalar üzerinden belirtilen kanallar aracılığı ile ödeyebilir ve otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

 

Elektrik tedarikçilerini karşılaştırıp Ucuz Elektrik kullanabilirsiniz!

 


Garanti Bankası, Yapı Kredi, Akbank, Denizbank, Ziraat Bankası şubeleri ile “Doğrudan Borçlandırma”  ödeme kanalı ile işlemlerinizi geçekleştirebilirsiniz.

Garanti Bankası, Yapı Kredi, Akbank, Denizbank, Ziraat Bankası, İş Bankası şubeleri üzerinden “Hesaptan Ödeme” kanalı ile fatura ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı Kredi, Akbank, Denizbank, İş Bankası şubeleri üzerinden “Banka Gişe” ödeme kanalı yöntemi ile işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Garanti Bankası,  Akbank, Denizbank, Ziraat Bankası, İş Bankası gibi şubeler üzerinden “ATM” ödeme kanalı yöntemi ile işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Garanti Bankası, Yapı Kredi, Akbank, Denizbank, Ziraat Bankası, İş Bankası şubeleri ile “Kredi Kartı” ödeme kanalından yararlanarak Türel Elektrik faturası ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Garanti Bankası, Yapı Kredi, Akbank, Denizbank, Ziraat Bankası, İş Bankası ile “Telefon Bankacılığı” ödeme kanalı aracılığı işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Garanti Bankası, Yapı Kredi, Akbank, Denizbank, Ziraat Bankası, İş Bankası ile “İnternet Bankacılığı” kanalı ile Türel Elektrik faturası ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

Ödeme Kanalları

BANKA DOĞRUDAN BORÇLANDIRMA HESAPTAN BANKA GİŞE ATM KREDİ KARTI TELEFON BANKACILIĞI İNTERNET BANKACILIĞI

GARANTİ

 

YAPI KREDİ

 

AKBANK

DENİZ BANK

ZİRAAT BANKASI

 

İŞ BANKASI