Lütfen Bekleyiniz...
Ücretsiz Hizmet Ücretsiz Hizmet   Anında Karşılaştırma Anında Karşılaştırma   Güvenilir Güvenilir   Hızlı Başvuru Hızlı 1 Dakikada Başvuru
  1. Ana sayfa
  2.  > 
  3. Elektrik Faturası Ödeme
  4.  > 
  5. Trakya Elektrik

Trakya Elektrik Faturası Ödeme


Trakya Elektrik Faturası Ödeme

EnCazip FacebookEnCazip TwitterEnCazip Google+EnCazip Whatsapp

 Fikirleriniz Önemli
 Sayfaya puan verin ya da yorumunuzu yazın

Trakya Elektrik, Tekirdağ, Edirne, Kırklareli illerimizde hizmet vermekte olup, 01.01.2013 tarihinden itibaren TREDAŞ’dan ayrılmış ve yalnızca perakende elektrik satış hizmetini yürütmeye başlamıştır. Bölgenin elektrik dağıtım faaliyetlerini ise TREDAŞ devam ettirmiştir.

 

Elektrik tedarikçilerini karşılaştırıp Ucuz Elektrik kullanabilirsiniz!

 

 

TREPAŞ, bölgenin görevli elektrik tedarikçileri olarak bölgedeki serbest tüketici olmayan abonelere ulusal elektrik fiyatlarından elektrik tedarik etmektedir. Son kaynak tedarikçisi unvanıyla ise farklı elektrik tedarikçisinden elektrik temin etmeyen abonelere perakende elektrik satış hizmeti vermektedir. Ayrıca TREPAŞ, bölgesindeki serbest tüketiciler de dahil olmak üzere tüm Türkiye’de serbest tüketici olan bütün elektrik aboneleri ile ikili anlaşma yaparak indirimli elektrik satışında bulunabilmektedir.

 

Trakya Elektrik Fatura Sorgulama

 

Trakya Elektrik borç sorgulama işlemleri tedarikçinin internet sitesinde yer alan online işlemler altındaki borç sorgulama başlığı altından gerçekleştirilebilmektedir.

 

Borç sorgulama işlemi esnasında gerekli bilgileri girebilmeniz için bir fatura örneğinize ihtiyaç duyabilirsiniz. Faturada yer alan işletme kodu ve abone numaranızı girerek borç sorgulama işlemlerinizi kolayca tamamlayabileceksiniz.

 

Trakya elektrik faturası ödeme işlemleri ve borç sorgulama işlemlerini ayrıca dilerseniz online işlem merkezine giriş yaparak da tamamlayabilirsiniz.

 

Trakya Elektrik Faturası Ödeme

 

Elektrik faturası ödeme işlemlerinizi Trakya Elektrik’in Edirne, Tekirdağ ve Kırklareli’nde bulunan müşteri hizmetleri merkezlerinden yapabileceğiniz gibi online işlem merkezinden de ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Ayrıca ödeme yapabileceğiniz Trakya Elektrik anlaşmalı bankalar da bulunmaktadır. Buradan dilerseniz otomatik ödeme talimatı vererek veya internet bankacılığı kullanarak Trakya Elektrik faturası ödeme işleminizi kolayca tamamlayabilirsiniz.