Lütfen Bekleyiniz...
Ücretsiz Hizmet Ücretsiz Hizmet   Anında Karşılaştırma Anında Karşılaştırma   Güvenilir Güvenilir   Hızlı Başvuru Hızlı 1 Dakikada Başvuru
  1. Ana sayfa
  2.  > 
  3. Elektrik Faturası Ödeme
  4.  > 
  5. Osmangazi Elektrik

Osmangazi Elektrik Faturası Ödeme


Osmangazi Elektrik Faturası Ödeme

EnCazip FacebookEnCazip TwitterEnCazip Google+EnCazip Whatsapp

 Fikirleriniz Önemli
 Sayfaya puan verin ya da yorumunuzu yazın

Eskişehir, Kütahya, Afyon, Uşak, Bilecik illerini kapsayan dağıtım bölgesinde hizmet veren Osmangazi Elektrik, bölgenin elektrik satış faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. Osmangazi Elektrik kuruluşundan önce dağıtım ve perakende satış faaliyetlerini bir arada yürüten OEDAŞ, EPDK tarafından alınan karar ile perakende satış faaliyetlerini ayrı bir tüzel kişiliğe devretmiştir. 01.04.2013 tarihinde kurulan OEPSAŞ’ın perakende satış faaliyetlerini devir almasıyla birlikte bölgede hizmet veren iki ayrı tüzel kişilik oluşmuştur. OEDAŞ ve OEPSAŞ bölgenin elektrik faaliyetlerini yerine getirmeye başlamıştır.

 

 

Elektrik tedarikçilerini karşılaştırıp Ucuz Elektrik kullanabilirsiniz!

 

 

Günümüzde de OEDAŞ bölgenin dağıtım ile alakalı faaliyetlerini, OEPSAŞ ise perakende elektrik satış faaliyetlerini yerine getirmektedir.

 

Bölgesini kapsayan illerdeki serbest tüketici vasfına sahip olmayan tüketicilere görevli elektrik tedarikçisi olarak elektrik tedarik eden OEPSAŞ, son kaynak tedarikçisi olarak farklı perakende elektrik satış şirketlerinden elektrik temin etmeyen fakat serbest tüketici hakkına sahip olan abonelere de elektrik tedarik etmektedir. Bunun yanında Osmangazi Elektrik, tüm Türkiye’deki serbest tüketicilere ikili anlaşma yoluyla indirimli elektrik satabilmektedir.

 

OEPSAŞ Borç Sorgulama

 

Osmangazi Elektrik faturası sorgulama işlemleri OEPSAŞ internet sitesi üzerinden gerçekleştirilebilmektedir. Online işlem yapılarak borç sorgulama tamamlanabilir ve abonenin Osmangazi Elektrik faturası ödeme işlemleri yapmadan önce borç durumunu öğrenebilecektir.

 

Borç sorgulama işlemleri gerçekleştirilebilmesi için bir fatura örneğinin yanınızda bulunması faydalı olacaktır. Borç sorgulama işlemleri esnasında ilinizi seçip, faturanızda yer alan işletme kodunuzu yazıp, sonrasında abone numaranızı girerek borç sorgulama işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

 

Osmangazi Elektrik Faturası Ödeme

 

Osmangazi Elektrik faturası ödeme işlemleri müşteri hizmetleri merkezi aracılığıyla gerçekleştirilebilmektedir.

 

Bunun yanında çoğunlukla müşteriler tarafından tercih edilen ödeme kanalları bankalar ve PTT şubeleri olmaktadır. Tüm PTT şubelerinden Osmangazi Elektrik faturası ödeme işlemi yapabilir, yalnızca veznelerden ödeme işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Anlaşmalı bankalar aracılığıyla da şubeden, internet bankacılığını kullanarak, otomatik ödeme talimatı vererek Osmangazi elektrik faturası ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

BANKALAR ŞUBE ATM İNTERNET(ONLINE) OTOMATİK ÖDEME

AKBANK

ZİRAAT BANKASI

DENİZ BANK

QNB FİNANSBANK

HALKBANK

HSBC

ING BANK

KUVEYTTÜRK

ŞEKERBANK

TEKSTİLBANK

TÜRK EKONOMİ BANKASI

TÜRKİYE FİNANS

VAKIFBANK

YAPI KREDİ

GARANTİ

İŞ BANKASI

A BANK

PTT