Lütfen Bekleyiniz...
Ücretsiz Hizmet Ücretsiz Hizmet   Anında Karşılaştırma Anında Karşılaştırma   Güvenilir Güvenilir   Hızlı Başvuru Hızlı 1 Dakikada Başvuru
  1. Ana sayfa
  2.  > 
  3. Elektrik Faturası Ödeme
  4.  > 
  5. Kayseri Elektrik

Kayseri Elektrik Faturası Ödeme


Kayseri Elektrik Faturası Ödeme

EnCazip FacebookEnCazip TwitterEnCazip Google+EnCazip Whatsapp

 Fikirleriniz Önemli
 Sayfaya puan verin ya da yorumunuzu yazın

Ülkemizin ilk özel elektrik şirketi olan KCETAŞ, 1926 yılında kurularak elektrik faaliyetlerine elektrik üretimi ile başlamış, günümüzde hala sürdürdüğü hizmetlerine elektrik üretimi, dağıtımı ve perakende satışı faaliyetleriyle devam etmektedir. Elektrik dağıtım ve perakende satış faaliyetlerinin KCETAŞ tarafından yürütüldüğü dağıtım bölgesinde, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) tarafından alınan karar sonucunda 01 Ocak 2013 tarihi itibari ile elektrik dağıtım faaliyetleri ile perakende satış hizmetlerinin birbirinden ayrı tüzel kişilikler tarafından gerçekleştirilmesi gerekliliği doğmuştur. Bu kararın alınması üzerine perakende satış hizmetlerini gerçekleştirmesi için Kayseri Elektrik kurulmuştur.

 

Elektrik tedarikçilerini karşılaştırıp Ucuz Elektrik kullanabilirsiniz!

 

 

Kayseri Elektrik, 1920’li yıllara dayanan geçmişinin ardından 2012 yılından itibaren KEPSAŞ Kayseri Elektrik adıyla anılmaktadır. Faaliyetlerine 1 Ocak 2013 tarihinden itibaren başlayan Kayseri Elektrik, diğer görevli elektrik tedarikçilerinden farklı olarak yalnızca Kayseri ilimizin görevli tedarikçi şirketi olarak hizmet vermektedir.

 

Kayseri Elektrik, bölgesinde serbest tüketici olmayan elektrik abonelerine ulusal tarife fiyatlarından elektrik tedarik etmektedir. Ayrıca Kayseri Elektrik, serbest tüketici olmasına rağmen farklı tedarikçilerden elektrik tedarik etmeyen aboneler için de son kaynak tedarikçisi olarak hizmet vermektedir. Bu abonelerin yanı sıra Türkiye’de serbest tüketicilere ikili anlaşma yolu ile indirimli elektrik sağlayabilmektedir.

 

Kayseri Elektrik Fatura Sorgulama

 

Kayseri Elektrik faturası ödemeden önce dilerseniz fatura sorgulama işlemi yapabilirsiniz. Abeneliğinize ait borç durumunuzu Kayseri Elektrik internet sitesinden sorgulatabilir, sonrasında Kayseri elektrik faturası ödeme işlemlerinize geçebilirsiniz.

 

KEPSAŞ internet sitesinde yer alan Borç Sorgulama ekranından abone numaranız ile birlikte sorgulama işleminizi tamamlayabilirsiniz.

 

Kayseri Elektrik Faturası Ödeme İşlemleri

 

Kayseri Elektrik faturası ödeme işlemlerini Kepsaş müşterileri kolaylıkla yapabilmektedir. Kayseri Elektrik veznelerinden gerçekleştirilebilen Kayseri elektrik faturası ödeme işlemleri ayrıca istenirse Kepsaş akıllı veznelerinden ve anlaşmalı noktalardan da yapılabilmektedir.

 

Bunun yanı sıra anlaşmalı bankalarda da Kayseri Elektrik faturası ödeme işlemi tamamlanabilmektedir. Bankalarda yapılabilecek ödeme çeşitleri arasında internet bankacılığı, telefon bankacılığı ve ATM’ler yer almaktadır. Kayseri Elektrik faturası ödeme işlemleri bu ödeme kanallarından biri aracılığıyla yapılabilmektedir.

 

Aşağıda yer alan tabloda hangi bankalardan hangi şekilde ödeme yapılabileceği hakkında gerekli bilgiler yer almaktadır.

 

BANKALAR İNTERNET BANKACILIĞI CEP BANK ATM VEZNE

AKBANK

X

ALBARAKATÜRK

X

ABANK

X

DENİZBANK

X

FİBABANK

X

QNB FİNANSBANK

X

HALKBANK

X

HSBC

X

ING BANK

X

KUVEYTTÜRK

X

ODEABANK

X

TEKSTİLBANK

X

TURKLAND BANK

X

TÜRK EKONOMİ BANKASI

X

TÜRKİYE FİNANS

X

VAKIFBANK

X

ZİRAAT BANKASI

X

İŞ BANKASI

X

ŞEKERBANK

X

GARANTİ

X