Lütfen Bekleyiniz...
Ücretsiz Hizmet Ücretsiz Hizmet   Anında Karşılaştırma Anında Karşılaştırma   Güvenilir Güvenilir   Hızlı Başvuru Hızlı 1 Dakikada Başvuru
  1. Ana sayfa
  2.  > 
  3. Elektrik Faturası Ödeme
  4.  > 
  5. Fırat Aksa Elektrik

Fırat Aksa Elektrik Faturası Ödeme


Fırat Aksa Elektrik Faturası Ödeme

EnCazip FacebookEnCazip TwitterEnCazip Google+EnCazip Whatsapp

 Fikirleriniz Önemli
 Sayfaya puan verin ya da yorumunuzu yazın

Malatya, Tunceli, Elazığ, Bingöl illerini kapsayan dağıtım bölgesinde görevli tedarikçi şirketi olan Fırat Aksa Elektrik, bölgede perakende satış faaliyetlerini sürdürmektedir. Bölgenin dağıtım faaliyetlerini sürdürmeye devam eden Fırat EDAŞ tarafından sürdürülen perakende satış ve dağıtım faaliyetleri, 2013 yılında Enerji Piyasaları Düzenleme Kurumu (EPDK) tarafından alınan dağıtım ve perakende satış faaliyetlerinin ayrı tüzel kişilikler tarafından yürütülmesi kararı gereğince ayrıştırılmıştır.

 

Elektrik tedarikçilerini karşılaştırıp Ucuz Elektrik kullanabilirsiniz!

 

 

Bölgenin dağıtım faaliyetlerini yine Fırat EDAŞ sürdürmeye devam etmiş, perakende satış faaliyetlerinin yürütülmesi için ise ayrı bir şirket kurulması gerekliliğinden dolayı Fırat Aksa Elektrik kurulmuştur. Böylece 2013 yılı itibariyle perakende satış faaliyetleri dağıtımdan ayrılmış, iki ayrı tüzel kişilik tarafından bölgenin elektrik faaliyetleri yürütülmeye başlanmıştır.

 

Fırat Aksa Elektrik bölgenin görevli elektrik tedarikçisi vasfıyla serbest tüketici olmayan (2016 yılında 120 TL ve altı fatura ödeyen) abonelere Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu tarafından belirlenen ulusal elektrik tarifeleri birim fiyatlarından elektrik tedarik etmektedir. Serbest tüketici olup da farklı elektrik tedarik şirketlerinden elektrik tedarik etmeyen tüketicilere de son kaynak tedarikçisi olarak elektrik temin etmekle görevli olan Fırat Aksa Elektrik, tüm Türkiye’de özel elektrik tedarikçisi göreviyle serbest tüketicilere ikili anlaşma yoluyla indirimli elektrik satışında bulunabilmektedir.

 

Fırat Aksa Elektrik Fatura Sorgulama

 

Çoruh Aksa Elektrik internet sitesinde olduğu gibi Fırat Aksa Elektrik müşterileri de borç sorgulama işlemlerini şirket internet sitesi anasayfasından kolaylıkla sorgulayabilmektedir.

 

Online İşlemler hizmetinden yararlanmak isteyen tüketiciler, üyeliği varsa giriş yaparak yoksa üyelik oluşturarak fatura sorgulama işlemi de dahil pek çok işlemi online olarak gerçekleştirebilmektedir.

 

Fırat Aksa Elektrik Faturası Ödeme

 

Fırat Aksa Elektrik faturası ödeme kanallarını aşağıda yer alan tabloda bulabilirsiniz.

 

Türkiye’deki pek çok banka ile anlaşması olan Fırat Aksa Elektrik faturası ödeme işlemleri bu bankalar üzerinden yapılabilmektedir. Kredi kartınızla veya hesabınızdan otomatik ödeme ile Fırat Aksa Elektrik faturası ödeme işleminizi tamamlayabilir veya internet bankacılığı kullanıyorsanız kolaylıkla ödeme işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 

Bu kanalların yanı sıra ATM’lerden veya telefon bankacılığı aracılığı ile de elektrik faturası ödeme işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

 

BANKA ADI KREDİ KARTI İLE OTOMATİK ÖDEME OTOMATİK ÖDEME TALİMATI İLE ONLINE(İNTERNET) ATM DİĞER

A BANK

AKBANK

TELEFON BANKACILIĞI

ALBARAKA TÜRK

ANADOLUBANK

DENİZBANK

QNB FİNANSBANK

GARANTİ

ALO GARANTİ VE CEP ŞUBE

HALKBANK

TELEFON BANKACILIĞI

HSBC

ING BANK

TELEFON BANKACILIĞI

İŞ BANKASI

KUVEYTTÜRK

KREDİ KARTI İLE OTOMATİK ÖDEME

ŞEKER BANK

KREDİ KARTI İLE OTOMATİK ÖDEME

TÜRKİYE FİNANS

TELEFON BANKACILIĞI

TEB

TEKSTİLBANK

VAKIFBANK

PARABANKOMAT

YAPI KREDİ

TELEFON BANKACILIĞI

ZİRAAT BANKASI

GİM(GÖRÜNTÜLÜ İŞLEM MERKEZİ) TELEFON BANKACILIĞI