Lütfen Bekleyiniz...
Ücretsiz Hizmet Ücretsiz Hizmet   Anında Karşılaştırma Anında Karşılaştırma   Güvenilir Güvenilir   Hızlı Başvuru Hızlı 1 Dakikada Başvuru
  1. Ana sayfa
  2.  > 
  3. Elektrik Faturası Ödeme
  4.  > 
  5. CLK Uludağ Elektrik

CLK Uludağ Elektrik Faturası Ödeme


CLK Uludağ Elektrik Faturası Ödeme

EnCazip FacebookEnCazip TwitterEnCazip Google+EnCazip Whatsapp

 Fikirleriniz Önemli
 Sayfaya puan verin ya da yorumunuzu yazın

CLK Enerji Grubu bünyesinde hizmet veren perakende elektrik satış şirketlerinden biri olan CLK UIudağ Elektrik, Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova’yı kapsayan Güney Marmara dağıtım bölgesinde elektrik satış hizmetlerini yürütmektedir. 12 numaralı dağıtım bölgesinin görevli elektrik tedarikçisi olan CLK Uludağ Elektrik, bölgesinde yaklaşık 2.5milyona yakın aboneye elektrik tedariğinde bulunmaktadır. Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) tarafından ilgili mevzuatlarda ve 4628 sayılı Elektrik Piyasası Kanunu’nda yapılan düzenlemeler çerçevesinde dağıtım ve perakende satış faaliyetlerinin ayrıştırılması sonucunda dağıtım faaliyetlerini Uludağ EDAŞ, perakende elektrik satış faaliyetlerini ise 2013 yılında kurulan CLK Uludağ Elektrik gerçekleştirmektedir.

 

Elektrik tedarikçilerini karşılaştırıp Ucuz Elektrik kullanabilirsiniz!

 

 

CLK Uludağ Elektrik, bölgenin görevli elektrik tedarikçisi olarak serbest tüketici olmayan veya serbest tüketici olup da tedarikçi değişikliği yapmamış olan tüm tüketicilere EPDK tarafından belirlenen ulusal tarife fiyatlarından elektrik tedarik etmektedir. Görevli elektrik tedarikçisi unvanıyla da farklı elektrik tedarikçilerinden elektrik tedarik etmeyen tüketicilerin de son kaynak tedarikçiliğini yapmaktadır. Ayrıca Türkiye’de serbest tüketici olan müşteriler ile ikili anlaşma yaparak indirimli elektrik tarifeleri üzerinden elektrik satışı gerçekleştirmektedir.

 

CLK Uludağ Elektrik Fatura Sorgulama

 

Elektrik faturası ödeme işlemi yapmadan önce ödenmemiş faturanızın olup olmadığını öğrenmeniz gerekebilir. Bu nedenle borç sorgulama işleminizi CLK Uludağ Elektrik internet sitesinden yapabilmeniz mümkün.

 

CLK Uludağ Elektrik web sitesinde yer alan Online İşlem Merkezi aracılığıyla fatura sorgulama başta olmak üzere pek çok işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Fatura sorgulama işlemi için abonelik bilgilerinizi bilmeniz yeterli olacaktır.

 

Abone numaranızı ve T.C. Kimlik Numaranızı bilmeniz halinde Online İşlem Merkezinde borç sorgulaması yapabilir ve ardından CLK Uludağ elektrik faturası ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

CLK Uludağ Elektrik Faturası Ödeme İşlemi Hangi Kanallardan Yapılabilir?

 

CLK Uludağ Elektrik, müşterilerinin Online İşlem Merkezi aracılığı ile elektrik faturası ödeme işlemlerini gerçekleştirebilmesini sağlamaktadır. Bunun yanında anlaşmalı olduğu bankalar aracılığıyla ve PTT şubelerinde CLK Uludağ elektrik faturası ödeme işlemleri yapılabilmektedir.

 

Anlaşmalı olduğu tüm bankalarda otomatik ödeme talimatı verilebilen ve CLK Uludağ elektrik faturası ödeme işlemleri için internet bankacılığı da çoğunlukla kullanılabilmektedir. Aşağıdaki tabloda görebileceğiniz fatura ödeme kanalları ile ödeme işlemlerinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

 

BANKA ADI GİŞE ATM ONLINE(İNTERNET) OTOMATİK ÖDEME

A BANK

AKBANK

AKTİFBANK

ALBARAKATÜRK

ANADOLU BANK

DENİZ BANK

BURGANBANK

QNB FİNANS BANK

GARANTİ

HALKBANK

HSBC

ING BANK

İŞ BANKASI

KUVEYT TÜRK

PTT BANK

ŞEKER BANK

TEB

TEKSTİL BANK

TÜRKİYE FİNANS

VAKIFBANK

YAPI KREDİ

ZİRAAT BANKASI