Lütfen Bekleyiniz...
Ücretsiz Hizmet Ücretsiz Hizmet   Anında Karşılaştırma Anında Karşılaştırma   Güvenilir Güvenilir   Hızlı Başvuru Hızlı 1 Dakikada Başvuru
  1. Ana sayfa
  2.  > 
  3. Elektrik Faturası Ödeme
  4.  > 
  5. CLK Çamlıbel Elektrik

CLK Çamlıbel Elektrik Faturası Ödeme


CLK Çamlıbel Elektrik Faturası Ödeme

EnCazip FacebookEnCazip TwitterEnCazip Google+EnCazip Whatsapp

 Fikirleriniz Önemli
 Sayfaya puan verin ya da yorumunuzu yazın

ÇEDAŞ tarafından yürütülen dağıtım ve perakende satış faaliyetlerinin 01.01.2013 tarihi itibariyle ayrıştırılması nedeniyle dağıtım faaliyetleri ÇEDAŞ, perakende elektrik satış faaliyetleri ise CLK Çamlıbel Elektrik tarafından gerçekleştirilmeye devam edilmiştir. CLK Enerji Yatırım A.Ş. bünyesinde hizmetlerini devam ettiren CLK Çamlıbel Elektrik, bölgede yaklaşık 820 bine yakın abonesine hizmet vermektedir.

 

Elektrik tedarikçilerini karşılaştırıp Ucuz Elektrik kullanabilirsiniz!

 

 

CLK Çamlıbel Elektrik, bölgesinde bulunan serbest tüketici olmayan tüketicilere görevli elektrik tedarikçisi vasfıyla Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu tarafından belirlenen ulusal tarife fiyatlarından elektrik tedarik etmektedir. Aynı zamanda CLK Çamlıbel Elektrik, serbest tüketici hakkına sahip olan fakat farklı elektrik tedarikçilerinden elektrik tedarik etmeyen tüketicilerin de son kaynak tedarikçisi olarak hizmet vermektedir. CLK Çamlıbel Elektrik özel elektrik tedarikçisi vasfı ile de tüm Türkiye’de serbest tüketici statüsündeki tüketicilere de ikili anlaşma yoluyla indirimli elektrik satışında bulunmaktadır.

 

CLK Çamlıbel Elektrik Borç Sorgulama

 

CLK Çamlıbel Elektrik, diğer perakende satış şirketleri internet sitesinde olduğu gibi müşterilerine borç sorgulama ve CLK Çamlıbel elektrik faturası ödeme işlemlerini kolaylıkla yapabilme imkanı tanımaktadır. CLK Çamlıbel Elektrik internet sitesi anasayfasında yer alan Borç Sorgulama ekranından veya Online İşlem Merkezi aracılığıyla borç sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Borç sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirmek için eski bir faturanızın yanınızda olmasında fayda vardır. Faturanızda yer alan işletme kodu ve abone numarası bilgilerinizi girerek hemen sorgulama işleminizi yapabilirsiniz.

 

CLK Çamlıbel Elektrik Faturası Ödeme

 

CLK Çamlıbel Elektrik faturası ödeme işlemleri anlaşmalı bankalar ve PTT aracılığı ile gerçekleştirilebilmektedir.

 

Elektrik faturası ödeme kanalları olarak bankaları tercih eden müşteriler, dilerlerse ATM’den faturasını ödeyebilir, İnternet bankacılığını kullanarak veya otomatik ödeme talimatı vererek ödeme işlemlerini kolaylıkla tamamlayabilirler. Elektrik faturası ödeme işlemi için CLK Çamlıbel Elektrik, banka şubelerinden tahsilat kabul etmemektedir.

 

Ödeme kanalı olarak CLK Çamlıbel’e ait tahsilat ofislerini kullanabilir, Sivas, Tokat ve Yozgat ili merkezi ve ilçelerinde bulunan müşteri merkezlerinde CLK Çamlıbel Elektrik faturası ödeme işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

 

BANKA ADI GİŞE ATM ONLINE(İNTERNET) OTOMATİK ÖDEME

AKBANK

ALBARAKA TÜRK

DENİZBANK

QNB FİNANSBANK

GARANTİ

HALKBANK

ING BANK

İŞ BANK

KUVEYT TÜRK

PTT BANK

ŞEKERBANK

TEB

TÜRKİYE FİNANS

VAKIFBANK

YAPI KREDİ

ZİRAAT BANKASI