Ücretsiz Hizmet Ücretsiz Hizmet   Anında Karşılaştırma Anında Karşılaştırma   Güvenilir Güvenilir   Hızlı Başvuru Hızlı 1 Dakikada Başvuru

CLK Akdeniz Elektrik Faturası Ödeme


Elektrik tedarikçinizi hemen değiştirebilirsiniz!
EnCazip Elektrik İlinizde
EnCazip Elektrik Abone Grubu

EnCazip FacebookEnCazip TwitterEnCazip Google+EnCazip Whatsapp


CK Akdeniz Elektrik fatura ödeme işlemlerinizi aşağıda yer alan bankalar aracılığıyla yapabilirsiniz. CK Akdeniz Elektrik fatura ödeme işlemlerini Online (İnternet) , Kredi Kartı, ATM, Otomatik Ödeme, Banka Gişe Önü Tahsilat gibi ödeme kanalları ile gerçekleştirebilmektedir. Vakıf Bank, İş Bankası, Garanti Bankası, ŞekerBank, BurganBank, AlbarakaTürk, Asya Katılım Bankası, Anadolu Bank, Alternatif Bank, Turklan Bank, Turkısh Bank, Tekstil Bank, Halk Bankası, Deniz bank, Yapı Kredi, Kuveyt Türk, FinansBank, TEB, Ziraat Bankası, ING Bank, Akbank, HSBC, PTT gibi şubelerden CLK Akdeniz Elektrik faturalarınızı aşağıdaki yöntemler aracılığıyla ödeyebilirsiniz.

Vakıf Bank, Garanti Bankası, ŞekerBank, Albaraka Türk, BurganBank,Asya Katılım Bankası, Anadolu Bank, Alternatif Bank, Turklan Bank, Turkısh Bank, Tekstil Bank, Halk Bankası, Deniz Bank, Yapı Kredi, Kuveyt Türk, FinansBank, TEB, Ziraat Bankası, ING Bank, Akbank, HSBC, PTT şubeleri ile “Online (İnternet)” ödeme kanalından yararlanarak işlemlerinizi yapabilirsiniz.

CK Akdeniz Elektrik müşterileri de tedarikçi değiştirebilir!
2018 yılında aylık 68 TL ve üzerinde elektrik faturası ödeyen CK Akdeniz Elektrik tüketicileri, numara taşır gibi elektrik tedarikçisi değiştirerek ucuz elektrik kullanabiliyor. Böylelikle tüketiciler daha ucuz elektrik faturası ödeyebiliyor.

 

Vakıf Bank, İş Bankası, Garanti Bankası, Halk Bank, Deniz Bank, Yapı Kredi şubeleri üzerinden “Kredi Kartı” ödeme kanalı yöntemleri ile işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

İş Bankası, ŞekerBank, BurganBank, Albaraka Türk, Anadolu Bank, Alternatif Bank, Turklan Bank, Deniz Bank, Kuveyt Türk, Finans Bank, TEB, Ziraat Bankası, Akbank, HSBC şubeleri üzerinden “ATM” ödeme kanalı ile işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 

Vakıfbank, İş Bankası, ŞekerBank, BurganBank, AlbarakaTürk, AnadoluBank, AlternatifBank, TurklanBank, DenizBank, Kuveyt Türk, Finans Bank, TEB, Ziraat Bankası, ING Bank, Akbank, HSBC şubeleri ile “Otomatik Ödeme” kanalı aracılığıyla işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 

VakıfBank, ŞekerBank, BurganBank, AnadoluBank, AlbarakaTürk, AlternatifBank, Turklan Bank, DenizBank, KuveytTürk, FinansBank, TEB, Ziraat Bankası, ING Bank, Akbank, PTT şubeleri üzerinden “Banka Gişe Önü Tahsilat” gibi ödeme kanalı yöntemleri ile CLK Akdeniz Elektrik fatura ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

CK Akdeniz Elektrik Hakkında

 

Uludağ ve Çamlıbel dağıtım bölgelerinde de özelleştirme ihalelerini kazanmış olan CLK Grubu Akdeniz, ayrıca toplam olarak 4 bölgede 11 il ve 10 milyona yakın müşteriye hizmet vermektedir. Ayrıca CK Akdeniz ise bölgesinde 1.7 milyon sayıda tüketiciye hizmet sağlamaktadır.

 

Bölgesinde mevcut görevli perakende şirketi adı altında tüm serbest tüketici olmayan veya serbest tüketici olmaya hak kazanmış ve bu haktan yararlanmak isteyen elektrik tüketicilerine ve serbest tüketicilere elektrik tedarikçiliği yapmakta olan CK Akdeniz, bununla birlikte bölge ayrımı olmadan tüm Türkiye’de serbest tüketicilere indirimli elektrik satışı sağlayabilmektedir.

 

BANKA ADI ONLINE(İNTERNET) KREDİ KARTI ATM OTOMATİK ÖDEME GİŞE
VAKIFBANK
İŞ BANKASI
GARANTİ
ŞEKER BANK
BURGAN BANK
ALBARAKA TÜRK
ANADOLU BANK
ALTERNATİF BANK
TURKLAND BANK
TURKISH BANK
TEKSTİL BANK
HALK BANKASI
DENİZ BANK
YAPIKREDİ
KUVEYT TÜRK
QNB FİNANSBAK
TEB
ZİRAAT BANKASI
ING BANK
AKBANK
HSBC
PTT

× 
Elektrik tedarikçinizi değiştirebileceğinizi biliyor muydunuz ?
68 TL faturası olan tedarikçisini değiştirebilir!
Ayda 68 TL üzeri faturası olan artık cep telefonu operatörü değiştirir gibi elektrik tedarikçisi değiştirebilir.
EnCazip tedarikçiyi bulun!
Tedarikçinizi kolayca değiştirerek daha az elektrik faturası ödemek için hemen karşılaştırma yapın, hangi tedarikçinin en cazip tarifeyi sunduğunu anında bulun.
× 
Elektrik tedarikçinizi değiştirebileceğinizi biliyor muydunuz ?
68 TL faturası olan tedarikçisini değiştirebilir!
Ayda 68 TL üzeri faturası olan artık cep telefonu operatörü değiştirir gibi elektrik tedarikçisi değiştirebilir.
EnCazip tedarikçiyi bulun!
Tedarikçinizi kolayca değiştirerek daha az elektrik faturası ödemek için hemen karşılaştırma yapın, hangi tedarikçinin en cazip tarifeyi sunduğunu anında bulun.