Lütfen Bekleyiniz...
Ücretsiz Hizmet Ücretsiz Hizmet   Anında Karşılaştırma Anında Karşılaştırma   Güvenilir Güvenilir   Hızlı Başvuru Hızlı 1 Dakikada Başvuru
  1. Ana sayfa
  2.  > 
  3. Elektrik Faturası Ödeme
  4.  > 
  5. CLK Akdeniz Elektrik

CLK Akdeniz Elektrik Faturası Ödeme


CLK Akdeniz Elektrik Faturası Ödeme

EnCazip FacebookEnCazip TwitterEnCazip Google+EnCazip Whatsapp


CLK Akdeniz Elektrik fatura ödeme işlemlerinizi aşağıda yer alan bankalar aracılığıyla yapabilirsiniz. CLK Akdeniz Elektrik fatura ödeme işlemlerini Online (İnternet) , Kredi Kartı, ATM, Otomatik Ödeme, Banka Gişe Önü Tahsilat gibi ödeme kanalları ile gerçekleştirebilmektedir. Vakıf Bank, İş Bankası, Garanti Bankası, ŞekerBank, BurganBank, AlbarakaTürk, Asya Katılım Bankası, Anadolu Bank, Alternatif Bank, Turklan Bank, Turkısh Bank, Tekstil Bank, Halk Bankası, Deniz bank, Yapı Kredi, Kuveyt Türk, FinansBank, TEB, Ziraat Bankası, ING Bank, Akbank, HSBC, PTT gibi şubelerden CLK Akdeniz Elektrik faturalarınızı aşağıdaki yöntemler aracılığıyla ödeyebilirsiniz.

 

Elektrik tedarikçilerini karşılaştırıp Ucuz Elektrik kullanabilirsiniz!

 

Vakıf Bank, Garanti Bankası, ŞekerBank, Albaraka Türk, BurganBank,Asya Katılım Bankası, Anadolu Bank, Alternatif Bank, Turklan Bank, Turkısh Bank, Tekstil Bank, Halk Bankası, Deniz Bank, Yapı Kredi, Kuveyt Türk, FinansBank, TEB, Ziraat Bankası, ING Bank, Akbank, HSBC, PTT şubeleri ile “Online (İnternet)” ödeme kanalından yararlanarak işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 

CK Akdeniz Elektrik müşterileri de tedarikçi değiştirebilir!
2017 yılında aylık 82 TL ve üzerinde elektrik faturası ödeyen CK Akdeniz Elektrik tüketicileri, numara taşır gibi elektrik tedarikçisi değiştirerek ucuz elektrik kullanabiliyor. Böylelikle tüketiciler daha ucuz elektrik faturası ödeyebiliyor.

 

Vakıf Bank, İş Bankası, Garanti Bankası, Halk Bank, Deniz Bank, Yapı Kredi şubeleri üzerinden “Kredi Kartı” ödeme kanalı yöntemleri ile işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

İş Bankası, ŞekerBank, BurganBank, Albaraka Türk, Anadolu Bank, Alternatif Bank, Turklan Bank, Deniz Bank, Kuveyt Türk, Finans Bank, TEB, Ziraat Bankası, Akbank, HSBC şubeleri üzerinden “ATM” ödeme kanalı ile işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 

Vakıfbank, İş Bankası, ŞekerBank, BurganBank, AlbarakaTürk, AnadoluBank, AlternatifBank, TurklanBank, DenizBank, Kuveyt Türk, Finans Bank, TEB, Ziraat Bankası, ING Bank, Akbank, HSBC şubeleri ile “Otomatik Ödeme” kanalı aracılığıyla işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 

VakıfBank, ŞekerBank, BurganBank, AnadoluBank, AlbarakaTürk, AlternatifBank, Turklan Bank, DenizBank, KuveytTürk, FinansBank, TEB, Ziraat Bankası, ING Bank, Akbank, PTT şubeleri üzerinden “Banka Gişe Önü Tahsilat” gibi ödeme kanalı yöntemleri ile CLK Akdeniz Elektrik fatura ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

CLK Akdeniz Elektrik Hakkında

 

Uludağ ve Çamlıbel dağıtım bölgelerinde de özelleştirme ihalelerini kazanmış olan CLK Grubu Akdeniz, ayrıca toplam olarak 4 bölgede 11 il ve 10 milyona yakın müşteriye hizmet vermektedir. Ayrıca CLK Akdeniz ise bölgesinde 1.7 milyon sayıda tüketiciye hizmet sağlamaktadır.

 

Bölgesinde mevcut görevli perakende şirketi adı altında tüm serbest tüketici olmayan veya serbest tüketici olmaya hak kazanmış ve bu haktan yararlanmak isteyen elektrik tüketicilerine ve serbest tüketicilere elektrik tedarikçiliği yapmakta olan CLK Akdeniz, bununla birlikte bölge ayrımı olmadan tüm Türkiye’de serbest tüketicilere indirimli elektrik satışı sağlayabilmektedir.

 

BANKA ADI ONLINE(İNTERNET) KREDİ KARTI ATM OTOMATİK ÖDEME GİŞE

VAKIFBANK

İŞ BANKASI

GARANTİ

ŞEKER BANK

BURGAN BANK

ALBARAKA TÜRK

ANADOLU BANK

ALTERNATİF BANK

TURKLAND BANK

TURKISH BANK

TEKSTİL BANK

HALK BANKASI

DENİZ BANK

YAPIKREDİ

KUVEYT TÜRK

QNB FİNANSBAK

TEB

ZİRAAT BANKASI

ING BANK

AKBANK

HSBC

PTT


× 
Elektrik tedarikçinizi değiştirebileceğinizi biliyor muydunuz ?

Aylık 83 TL ve üzerinde elektrik faturası ödüyorsanız cep telefonu operatörü değiştirir gibi elektrik tedarikçinizi değiştirebilirsiniz. Daha az elektrik faturası ödemek ve tasarruf etmek için hangi elektrik tedarikçisinin en cazip elektrik tarifesini verdiğini EnCazip'te hemen bulabilir ve tedarikçinizi kolayca değiştirebilirsiniz.

× 
Elektrik tedarikçinizi değiştirebileceğinizi biliyor muydunuz ?

Aylık 83 TL ve üzerinde elektrik faturası ödüyorsanız cep telefonu operatörü değiştirir gibi elektrik tedarikçinizi değiştirebilirsiniz. Daha az elektrik faturası ödemek ve tasarruf etmek için hangi elektrik tedarikçisinin en cazip elektrik tarifesini verdiğini EnCazip'te hemen bulabilir ve tedarikçinizi kolayca değiştirebilirsiniz.