Lütfen Bekleyiniz...
Ücretsiz Hizmet Ücretsiz Hizmet   Anında Karşılaştırma Anında Karşılaştırma   Güvenilir Güvenilir   Hızlı Başvuru Hızlı 1 Dakikada Başvuru
  1. Ana sayfa
  2.  > 
  3. Elektrik Faturası Ödeme
  4.  > 
  5. CLK Akdeniz Elektrik

CLK Akdeniz Elektrik Faturası Ödeme


CLK Akdeniz Elektrik Faturası Ödeme

EnCazip FacebookEnCazip TwitterEnCazip Google+EnCazip Whatsapp

 Fikirleriniz Önemli
 Sayfaya puan verin yada yorumunuzu yazın

Akdeniz dağıtım bölgesinde Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. ile birlikte hizmet veren CLK Akdeniz Elektrik, bölgenin perakende elektrik satış faaliyetlerini yerine getirmektedir. Burdur, Isparta, Antalya illerini kapsayan bölgede 1,7 milyon aboneye hizmetlerini sürdüren CLK Akdeniz Elektrik, bölgede serbest tüketici olan veya serbest tüketici olmayan abonelere elektrik tedarik etmektedir. Tüm Türkiye’de bulunan serbest tüketicilere de ikili anlaşma yoluyla elektrik satışında bulunmaktadır.

 

Elektrik tedarikçilerini karşılaştırıp Ucuz Elektrik kullanabilirsiniz!

 

 

EPDK tarafından dağıtım ve perakende elektrik satış görevlerinin ayrıştırılmasına yönelik alınan karar doğrultusunda Akdeniz EDAŞ’tan elektrik satış yetkisi alınarak, ayrı bir şirket olarak 28.05.2013 tarihinde kurulan CLK Akdeniz Elektrik’e verilmiştir. Böylelikle bölgede elektrik faaliyetleri iki ayrı şirket tarafından gerçekleştirilmeye başlanmıştır. Ayrıca tüm Türkiye'de özel elektrik tedarikçisi göreviyle serbest tüketici olarak adlandırılan abonelere ikili anlaşma yoluyla ucuz elektrik satışında bulunabilmektedir.

 

Cengiz Holding, Limak Holding ve Kolin İnşaat A.Ş. olan şirket ortakları, dağıtım ve perakende elektrik satış faaliyetlerinde Türkiye’de pek çok dağıtım bölgesinde hizmetlerini sürdürmektedir. Akdeniz dağıtım bölgesinde Akdeniz EDAŞ ve CLK Akdeniz Elektrik ile faaliyetlerini sürdürürken, Boğaziçi dağıtım bölgesinde BEDAŞ ve CLK Boğaziçi Elektrik ile; Bursa, Yalova, Çanakkale ve Balıkesir’i kapsayan Güney Marmara dağıtım bölgesinde UEDAŞ ve CLK Uludağ Elektrik ile; Sivas, Tokat ve Yozgat illerini kapsayan dağıtım bölgesinde ise ÇEDAŞ ve CLK Çamlıbel Elektrik ile 8 ayrı şirket olarak 4 ayrı dağıtım bölgesinde, toplamda 11 ilde 10 milyondan fazla aboneye hizmetlerini sürdürmektedir.

 

CLK Akdeniz Elektrik Fatura Sorgulama

 

CLK Akdeniz Elektrik’e ait bir borcunuzun olup olmadığını online olarak öğrenebilmeniz mümkün. Borç sorgulama işlemlerinizi CLK Akdeniz Elektrik internet sitesine girerek Fatura Sorgulama kısmından gerçekleştirebilir, kolaylıkla ödenmemiş faturanızın olup olmadığı bilgisini alabilirsiniz.

 

Borç sorgulama işlemleri esnasında bir faturanızın yanınızda olması, sorgulama yaparken ihtiyacınız olacak bilgilere kolayca erişebilmenizi sağlayacaktır. Sorgulama yaparken faturanızın üst kısmında yer alan işletme kodunuz ve abone numaranız gerekli olacaktır. Bu bilgilerle sorgulama işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

 

CLK Akdeniz Elektrik Faturası Ödeme Kanalları

 

CLK Akdeniz Elektrik faturası ödeme işlemleri anlaşmalı bankalar aracılığıyla yapılabilmektedir. CLK Akdeniz Elektrik faturası ödeme işlemi yaparken internet bankacılığı kullanılabilir, kredi kartı ile ödeme yapılabilir veya otomatik ödeme talimatı verilerek elektrik faturası ödeme işlemleri yapılabilmektedir.

 

Ayrıca CLK Akdeniz Elektrik faturası ödeme işlemleri tüm PTT şubelerinden de gerçekleştirilebilmektedir. Aşağıdaki tabloda tüm ödeme yapılabilecek kanalları bulabilir, kolaylıkla ödemelerinizi yapabilirsiniz.

 

CLK Akdeniz Elektrik Fatura Ödeme


Tasarruf fırsatlarını kaçırmayın!


EnCazip tasarruf fırsatlarından haberdar olmak için bize e-posta adresinizi bırakabilirsiniz!
E-Posta
× 
Elektrik tedarikçinizi değiştirebileceğinizi biliyor muydunuz ?

Aylık 83 TL ve üzerinde elektrik faturası ödüyorsanız cep telefonu operatörü değiştirir gibi elektrik tedarikçinizi değiştirebilirsiniz. Daha az elektrik faturası ödemek ve tasarruf etmek için hangi elektrik tedarikçisinin en cazip elektrik tarifesini verdiğini EnCazip'te hemen bulabilir ve tedarikçinizi kolayca değiştirebilirsiniz.

× 
Elektrik tedarikçinizi değiştirebileceğinizi biliyor muydunuz ?

Aylık 83 TL ve üzerinde elektrik faturası ödüyorsanız cep telefonu operatörü değiştirir gibi elektrik tedarikçinizi değiştirebilirsiniz. Daha az elektrik faturası ödemek ve tasarruf etmek için hangi elektrik tedarikçisinin en cazip elektrik tarifesini verdiğini EnCazip'te hemen bulabilir ve tedarikçinizi kolayca değiştirebilirsiniz.