Lütfen Bekleyiniz...
Ücretsiz Hizmet Ücretsiz Hizmet   Anında Karşılaştırma Anında Karşılaştırma   Güvenilir Güvenilir   Hızlı Başvuru Hızlı 1 Dakikada Başvuru
  1. Ana sayfa
  2.  > 
  3. Elektrik Faturası Ödeme
  4.  > 
  5. Başkent Enerjisa

Başkent Enerjisa Elektrik Faturası Ödeme


Başkent Enerjisa Elektrik Faturası Ödeme

EnCazip FacebookEnCazip TwitterEnCazip Google+EnCazip Whatsapp

 Fikirleriniz Önemli
 Sayfaya puan verin ya da yorumunuzu yazın

Enerjisa Başkent Elektrik, EPDK tarafından verilen karar ile dağıtım şirketlerinin 01.01.2013 tarihi itibariyle görevlerinin ayrıştırılmasına yönelik yasal zorunluluk çerçevesinde perakende satış faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi amacıyla kurulmuştur. Enerjisa Başkent Elektrik, piyasada 20.12.2012 tarihinde aldığı Perakende Satış Lisansı ile hizmet vermektedir.

 

Elektrik tedarikçilerini karşılaştırıp Ucuz Elektrik kullanabilirsiniz!

 

 

Başkent bölgesinde Ankara, Kırıkkale, Çankırı, Kastamonu, Karabük, Bartın, Zonguldak illerini kapsayan alanda 3,6 milyonu aşkın mesken ve ticarethane müşteri grubuna hizmetlerini sürdüren Enerjisa Başkent Elektrik, bölgede serbest olmayan tüketicilerin yanı sıra, serbest tüketici olma hakkına sahip olan fakat bu hakkını kullanmayan tüketicilere, ayrıca tüm Türkiye’de bulunan serbest tüketicilere ucuz elektrik tedariğinde bulunmaktadır.

 

Enerjisa Başkent Elektrik Borç Sorgulama

 

Enerjisa Başkent Elektrik borç sorgulama işlemini Enerjisa internet sitesinin Online Hizmetler Merkezi’ne üye iseniz bilgilerinizle, üye değilseniz hemen üye olarak dilediğiniz işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Borcunuzun olup olmadığını öğrendikten sonra yine Online Hizmetler Merkezi’nde Enerjisa Başkent elektrik faturası ödeme işlemlerinizi kredi kartı ile gerçekleştirebilir, kolaylıkla ödemenizi yapabilirsiniz.

 

Enerjisa Başkent Elektrik Faturası Ödeme

 

Yukarıda da bahsedildiği gibi kredi kartı ile anında fatura ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanında Enerjisa Başkent Elektrik’in anlaşmalı olduğu pek çok banka aracılığı ile elektrik faturası ödeme işlemi gerçekleştirilebilmektedir. PTT şubelerinden de masrafsız bir şekilde müşteri numaranız ile birlikte Enerjisa Başkent elektrik faturası ödeme işlemini yapabilirsiniz.

 

Ayrıca Enerjisa’nın Yetkili Ödeme Merkezleri aracılığıyla da Enerjisa Başkent elektrik faturası ödeme işlemleri yapılabilmektedir.

 

Ödeme Kanalları

 

Enerjisa Başkent elektrik faturası ödeme işlemlerinizi aşağıdaki bankalar aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz.

 

BANKA GİŞE OTOMATİK ÖDEME İNTERNET BANKACILIĞI ATM(KARTLI) ATM(KARTSIZ) TELEFON BANKACILIĞI

AKBANK

 

AL BARAKA

   

BANK ASYA

 

 

DENİZ BANK

 

QNB FİNANSBANK

   

QNB FİNANSBANK

   

GARANTİ

 

HALKBANK

 

HSBC

 

INGBANK

   

İŞ BANKASI

 

KUVEYT TÜRK

ŞEKER BANK

 

TEB

 

TÜRKİYE FİNANS

   

VAKIF BANK

 

YAPI KREDİ

 

ZİRAAT BANKASI

 

PTT