Lütfen Bekleyiniz...
Ücretsiz Hizmet Ücretsiz Hizmet   Anında Karşılaştırma Anında Karşılaştırma   Güvenilir Güvenilir   Hızlı Başvuru Hızlı 1 Dakikada Başvuru
  1. Ana sayfa
  2.  > 
  3. Elektrik Faturası Ödeme
  4.  > 
  5. AESAŞ Enerjisa

AESAŞ Enerjisa Elektrik Faturası Ödeme


Aesaş Enerjisa Faturası Ödeme

EnCazip FacebookEnCazip TwitterEnCazip Google+EnCazip Whatsapp

 Fikirleriniz Önemli
 Sayfaya puan verin ya da yorumunuzu yazın

Enerjisa Aesaş elektrik fatura ödeme işlemlerinizi aşağıdaki yer alan bankalar aracılığıyla dilediğiniz yöntemler ile yapabilirsiniz. Enerjisa Aesaş elektrik tüketicileri elektrik faturası ödeme işlemlerini gişe, otomatik ödeme, internet bankacılığı, ATM ile (kartlı), ATM ile (kartsız), telefon bankacılığı gibi ödeme kanalları yöntemleri ile Akbank, AlbarakaTürk, Bank Asya, Deniz Bank, FinansBank, Garanti Bankası, HalkBank, HSBC, INGBank, İş Bankası, Kuveyt Türk, ŞekerBank, TEB,Türkiye Finans, VakıfBank, YKB, Ziraat Bankası gibi şubelerden Enerjisa Aesaş elektrik fatura ödeme işlemlerini gerçekleştirebilirler.

 

Elektrik tedarikçilerini karşılaştırıp Ucuz Elektrik kullanabilirsiniz!

 

Akbank, AlbarakaTurk, FinansBank, INGBank, Kuveyt Türk, ŞekerBank, Türkiye Finans şubeleri üzerinden “Gişe” ödeme kanalı yöntemleri işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 

Akbank, AlbarakaTürk, Bank Asya, Deniz Bank, FinansBank, Garanti Bankası, HalkBank, HSBC, INGBank, İş Bankası, Kuveyt Türk, ŞekerBank, TEB,Türkiye Finans, VakıfBank, YKB, Ziraat Bankası gibi şubelerden “Otomatik Ödeme” yöntemleri ile işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 

Akbank, AlbarakaTürk, Bank Asya, Deniz Bank, FinansBank, Garanti Bankası, HalkBank, HSBC, INGBank, İş Bankası, Kuveyt Türk, ŞekerBank, TEB, Türkiye Finans, VakıfBank, YKB, Ziraat Bankası gibi banka şubelerinden “İnternet Bankacılığı” yöntemleri ile işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 

Akbank, Bank Asya, Deniz Bank, Garanti Bankası, Halkbank, HSBC, İş Bankası, KuveytTürk, ŞekerBank, TEB, VakıfBank, YKB, Ziraat Bankası gibi şubelerden “ATM ile (Kartlı) “ ödeme yöntemleri ile işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 

Deniz Bank, Garanti Bankası, Halkbank, HSBC, İş Bankası, TEB, VakıfBank, YKB, Ziraat Bankası şubelerin “ATM ile (Kartsız)” ödeme kanalı yöntemleri ile Enerjisa Aesaş elektrik fatura ödeme işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 

Akbank, AlbarakaTürk, Bank Asya, Deniz Bank, FinansBank, Garanti Bankası, HalkBank, HSBC, INGBank, İş Bankası, Kuveyt Türk, ŞekerBank, TEB,Türkiye Finans, VakıfBank, YKB, Ziraat Bankası şubelerinden “Telefon Bankacılığı” ödeme kanalları ile işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 

Enerjisa Aesaş Perakende Satış A.Ş Hakkında

 

2004 yılında özelleştirme altına alınan AYEDAŞ’ın hisseleri özelleştirilme nedeniyle ihaleye çıkarılmıştır. AYEDAŞ ’ın şirket hisselerinin tümü yapılan ihaleler ise sonucunda tamamen Enerjisa’ya devredilmiştir.

 

01.01.2013 tarihi itibariyle Enerji Piyasaları Düzenleme Kurumu’nun almış olduğu dağıtım ile perakende satış faaliyetlerinin tamamen birbirinden ayrı tüzel kişilikler tarafından yürütülmesi kararına göre bu karar devir işlemleri ile birlikte yerine getirilmiştir. Dağıtım faaliyetlerini yerine getiren AYEDAŞ, 01.08.2013 tarihi itibariyle sadece dağıtım faaliyetlerini sürdürmeye devam etmiş ve perakende satış faaliyetlerini yerine getirilmesi amacıyla Enerjisa AESAŞ kurulmuştur.

AESAŞ Enerjisa Anlaşmalı Bankalar

 

BANKA ADI GİŞE OTOMATİK ÖDEME İNTERNET BANKACILIĞI ATM İLE (KARTLI) ATM İLE (KARTSIZ) TELEFON BANKACILIĞI

AKBANK

 

ALBARAKA TÜRK

   

BANK ASYA

 

 

DENİZ BANK

 

QNB FİNANSBANK

   

GARANTİ

 

HALKBANK

 

HSBC

 

ING

   

İŞ BANKASI

 

KUVEYT TÜRK

 

ŞEKER BANK

 

TEB

 

TÜRKİYE FİNANS

   

VAKIFBANK

 

YAPI KREDİ

 

ZİRAAT BANKASI