Ücretsiz Hizmet Ücretsiz Hizmet   Anında Karşılaştırma Anında Karşılaştırma   Güvenilir Güvenilir   Hızlı Başvuru Hızlı 1 Dakikada Başvuru

AESAŞ Enerjisa Elektrik Faturası Ödeme


Elektrik tedarikçinizi hemen değiştirebilirsiniz!
EnCazip Elektrik İlinizde
EnCazip Elektrik Abone Grubu

EnCazip FacebookEnCazip TwitterEnCazip Google+EnCazip Whatsapp


Enerjisa Aesaş elektrik fatura ödeme işlemlerinizi aşağıdaki yer alan bankalar aracılığıyla dilediğiniz yöntemler ile yapabilirsiniz. Enerjisa Aesaş elektrik tüketicileri elektrik faturası ödeme işlemlerini gişe, otomatik ödeme, internet bankacılığı, ATM ile (kartlı), ATM ile (kartsız), telefon bankacılığı gibi ödeme kanalları yöntemleri ile Akbank, AlbarakaTürk, Bank Asya, Deniz Bank, FinansBank, Garanti Bankası, HalkBank, HSBC, INGBank, İş Bankası, Kuveyt Türk, ŞekerBank, TEB,Türkiye Finans, VakıfBank, YKB, Ziraat Bankası gibi şubelerden Enerjisa Aesaş elektrik fatura ödeme işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Akbank, AlbarakaTurk, FinansBank, INGBank, Kuveyt Türk, ŞekerBank, Türkiye Finans şubeleri üzerinden “Gişe” ödeme kanalı yöntemleri işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Akbank, AlbarakaTürk, Bank Asya, Deniz Bank, FinansBank, Garanti Bankası, HalkBank, HSBC, INGBank, İş Bankası, Kuveyt Türk, ŞekerBank, TEB,Türkiye Finans, VakıfBank, YKB, Ziraat Bankası gibi şubelerden “Otomatik Ödeme” yöntemleri ile işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Akbank, AlbarakaTürk, Bank Asya, Deniz Bank, FinansBank, Garanti Bankası, HalkBank, HSBC, INGBank, İş Bankası, Kuveyt Türk, ŞekerBank, TEB, Türkiye Finans, VakıfBank, YKB, Ziraat Bankası gibi banka şubelerinden “İnternet Bankacılığı” yöntemleri ile işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Akbank, Bank Asya, Deniz Bank, Garanti Bankası, Halkbank, HSBC, İş Bankası, KuveytTürk, ŞekerBank, TEB, VakıfBank, YKB, Ziraat Bankası gibi şubelerden “ATM ile (Kartlı) “ ödeme yöntemleri ile işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Deniz Bank, Garanti Bankası, Halkbank, HSBC, İş Bankası, TEB, VakıfBank, YKB, Ziraat Bankası şubelerin “ATM ile (Kartsız)” ödeme kanalı yöntemleri ile Enerjisa Aesaş elektrik fatura ödeme işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Akbank, AlbarakaTürk, Bank Asya, Deniz Bank, FinansBank, Garanti Bankası, HalkBank, HSBC, INGBank, İş Bankası, Kuveyt Türk, ŞekerBank, TEB,Türkiye Finans, VakıfBank, YKB, Ziraat Bankası şubelerinden “Telefon Bankacılığı” ödeme kanalları ile işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Enerjisa Aesaş Perakende Satış A.Ş Hakkında

2004 yılında özelleştirme altına alınan AYEDAŞ’ın hisseleri özelleştirilme nedeniyle ihaleye çıkarılmıştır. AYEDAŞ ’ın şirket hisselerinin tümü yapılan ihaleler ise sonucunda tamamen Enerjisa’ya devredilmiştir.

01.01.2013 tarihi itibariyle Enerji Piyasaları Düzenleme Kurumu’nun almış olduğu dağıtım ile perakende satış faaliyetlerinin tamamen birbirinden ayrı tüzel kişilikler tarafından yürütülmesi kararına göre bu karar devir işlemleri ile birlikte yerine getirilmiştir. Dağıtım faaliyetlerini yerine getiren AYEDAŞ, 01.08.2013 tarihi itibariyle sadece dağıtım faaliyetlerini sürdürmeye devam etmiş ve perakende satış faaliyetlerini yerine getirilmesi amacıyla Enerjisa AESAŞ kurulmuştur.

AESAŞ Enerjisa Anlaşmalı Bankalar

 

BANKA ADI GİŞE OTOMATİK ÖDEME İNTERNET BANKACILIĞI ATM İLE (KARTLI) ATM İLE (KARTSIZ) TELEFON BANKACILIĞI
AKBANK
ALBARAKA TÜRK
BANK ASYA
DENİZ BANK
QNB FİNANSBANK
GARANTİ
HALKBANK
HSBC
ING
İŞ BANKASI
KUVEYT TÜRK
ŞEKER BANK
TEB
TÜRKİYE FİNANS
VAKIFBANK
YAPI KREDİ
ZİRAAT BANKASI

× 
Elektrik tedarikçinizi değiştirebileceğinizi biliyor muydunuz ?
68 TL faturası olan tedarikçisini değiştirebilir!
Ayda 68 TL üzeri faturası olan artık cep telefonu operatörü değiştirir gibi elektrik tedarikçisi değiştirebilir.
EnCazip tedarikçiyi bulun!
Tedarikçinizi kolayca değiştirerek daha az elektrik faturası ödemek için hemen karşılaştırma yapın, hangi tedarikçinin en cazip tarifeyi sunduğunu anında bulun.
× 
Elektrik tedarikçinizi değiştirebileceğinizi biliyor muydunuz ?
68 TL faturası olan tedarikçisini değiştirebilir!
Ayda 68 TL üzeri faturası olan artık cep telefonu operatörü değiştirir gibi elektrik tedarikçisi değiştirebilir.
EnCazip tedarikçiyi bulun!
Tedarikçinizi kolayca değiştirerek daha az elektrik faturası ödemek için hemen karşılaştırma yapın, hangi tedarikçinin en cazip tarifeyi sunduğunu anında bulun.