Ücretsiz Hizmet Ücretsiz Hizmet   Anında Karşılaştırma Anında Karşılaştırma   Güvenilir Güvenilir   Hızlı Başvuru Hızlı 1 Dakikada Başvuru    ☰  

Kolen Enerji İndirimli Elektrik Tarifeleri


Elektrik tedarikçinizi hemen değiştirebilirsiniz!
EnCazip Elektrik İlinizde
EnCazip Elektrik Abone Grubu
Hemen Tasarruf Etmeye Başlayın

EnCazip FacebookEnCazip TwitterEnCazip Google+EnCazip Whatsapp

 ( 10 Oy )Kolen Enerji, enerji sektörü piyasısı dışında inşaat, liman ve tersane işletmeciliği, çimento ve madencilik, turizm ve hizmet endüstrileri gibi birçok yatırımları vardır. Kolen Enerji aynı zamanda elektrik enerjisi ticaretinden, toptan ve perakende satışlarındanda sorumlu bir şirkettir. Kendi bünyesinde yaklaşık olarak 4.000 çalışanı olan Kolen Enerji, dünyanın birçok köşesinde çeşitli projelerde de bulunmuştur.

CLK Enerji grubunun ortaklarından olan Kolen Enerji, Türkiye’de 4 ayrı bölgede elektrik dağıtım ve perakende satış hizmeti vermektedir. Elektrik dağıtım endüstrisinde ortakları ile birlikte Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. (BEDAŞ), CLK Boğaziçi Elektrik Perakende Satış A.Ş. ile İstanbul Avrupa yakasında Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş. (UEDAŞ), ve CLK Uludağ Elektrik Perakende Satış A.Ş. ile Bursa, Çanakkale, Balıkesir, Yalova illerin de Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. (AEDAŞ), ve CLK Akdeniz Elektrik Perakende Satış A.Ş., Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. (ÇEDAŞ) ve CLK Çamlıbel Elektrik Perakende Satış A.Ş. yatırımları bu bölgelerde 10 milyona yakın abonesi bulunmaktadır.

EnCazip’te Hemen Karşılaştırma Yapın, En Cazip Elektrik Tariflerine Ulaşın

Kolen Enerji elektrik tarifeleri de dâhil olmak üzere birçok elektrik tarifesini karşılaştırın ve elektrik tedarikçinizi EnCazip’te kolayca bulun. EnCazip elektrik tarifelerine ulaşmak için hemen EnCazip’te bir karşılaştırma yapın.

 

İndirimli Tarifeleri


TedarikçiBirim Fiyatİndirim OranıYıllık Tasarruf 

*Aylık ortalama 90 TL ödeyen bir ev tüketicisi için yıllık tasarruf tutarlarıdır.


TedarikçiBirim Fiyatİndirim OranıYıllık Tasarruf 

*Aylık ortalama 300 TL ödeyen bir ev tüketicisi için yıllık tasarruf tutarlarıdır.


TedarikçiBirim Fiyatİndirim OranıYıllık Tasarruf 

*Aylık ortalama 300 TL ödeyen bir işyeri tüketicisi için yıllık tasarruf tutarlarıdır.


TedarikçiBirim Fiyatİndirim OranıYıllık Tasarruf 

*Aylık ortalama 1000 TL ödeyen bir işyeri tüketicisi için yıllık tasarruf tutarlarıdır.