Ücretsiz Hizmet Ücretsiz Hizmet   Anında Karşılaştırma Anında Karşılaştırma   Güvenilir Güvenilir   Hızlı Başvuru Hızlı 1 Dakikada Başvuru

Eren Enerji İndirimli Elektrik Tarifeleri


Elektrik tedarikçinizi hemen değiştirebilirsiniz!
EnCazip Elektrik İlinizde
EnCazip Elektrik Abone Grubu

EnCazip FacebookEnCazip TwitterEnCazip Google+EnCazip Whatsapp

 ( 0 Oy )Bir Eren Holding kuruluşu olan Eren Enerji, günümüzde Zonguldak Çatalağzı’nda bulunan Zonguldak Eren Termik Santrali (ZETES) ile 1390 MW kurulu güce sahiptir. Üç üniteden oluşan bu santralde 1.Ünite 160 MW kurulu güç ile Temmuz 2009’da, 2.Ünite Kasım 2010’da ve 3.Ünite de Aralık 2010’da 615’er MW kurulu güç ile faaliyete geçmiştir.

Eren Holding’in enerji sektöründe tanınmasında en büyük rolü olan Modern Enerji tesisi, Tekirdağ Çorlu ilçesinde hayata geçirilmiştir. 1996 yılında kurulan Modern Enerji Tesisi, hem buhar hem de elektrik üretmektedir. Bu iki tesis ile yılda 9.5 milyar kWh enerji üretimi hedeflenmektedir. Bu miktardaki bir üretim ise Keban Barajı'nın iki katı, Atatürk Barajı'nın ise %30 fazlası kadar enerji üretimine denk gelmektedir.

2016’da Enerji Üretiminde En Yüksek Kapasiteli Şirket Eren Enerji!

Eren Enerji  Türkiye elektrik ihtiyacının %5 ‘ini karşılamaktadır. Şirket 2016 yılının ortasında faaliyete geçireceği 700 MW gücündeki iki ünite ile birlikte toplam kurulu gücünü 2790 MW’e yükseltecektir.

Eren Enerji’nin yanı sıra pek çok sektörde de faaliyet gösteren Eren Holding, liman, kağıt, ambalaj, çimento, perakende, turizm ve tekstil dallarında da faaliyetlerini sürdürmektedir.

EnCazip’te elektrik tarifelerini karşılaştırın, hemen tedarikçinizi değiştirin!

Eren Enerji elektrik tarifeleri de dahil olmak üzere pek çok elektrik tarifesini karşılaştırın, elektrik tedarikçinizi EnCazip’te değiştirin. Bırakın EnCazip tüm işlemleri sizler için yapsın.

 


ÖNERİLEN DİĞER SAYFALAR