Ücretsiz Hizmet Ücretsiz Hizmet   Anında Karşılaştırma Anında Karşılaştırma   Güvenilir Güvenilir   Hızlı Başvuru Hızlı 1 Dakikada Başvuru

Elektra Enerji İndirimli Elektrik Tarifeleri


Elektrik tedarikçinizi hemen değiştirebilirsiniz!
EnCazip Elektrik İlinizde
EnCazip Elektrik Abone Grubu

EnCazip FacebookEnCazip TwitterEnCazip Google+EnCazip Whatsapp

 ( 1 Oy )EnCazip Tedarikçileri arasında yer alan Elektra Enerji, EPDK tarafından lisans verilen elektrik satış şirketlerindendir. 06.04. 2011 yılında EPDK'dan lisans almış olup bu lisansı 20 yıl süre boyunca geçerliliğini korumaktadır. Toptan Satış Lisansı ile ilk olarak yurtiçinde elektrik ticareti yapan Elektra Enerji, tedarik ettiği elektriği hem toptan hem de perakende olarak serbest tüketicilere en cazip fiyat seçenekleri ile sunmaktadır.

Elektra Enerji müşteri memnuniyeti odaklı bir şekilde yola çıkmış ve uzman kadrosu ile müşterilerin en cazip ve ucuz enerji beklentilerine en iyi şekilde cevap verebilmektedir.

Elektra Enerji, elektrik sektörü içerisinden yetişmiş profesyonel yöneticileri ile elektrik toptan satış sektörünün lider şirketleri arasında yer almaktadır.  Elektra Enerji 3,000’den fazla noktaya elektrik satışı gerçekleştirmekte olup, 2016 yılı içerisinde 5,000 tüketim noktasına ulaşmayı hedeflemiştir. Elektrik piyasasının tamamen serbestleşeceği meskenlerin de tüketim tutarına bakılmaksızın indirimli elektrik kullanma hakkını kazanacağı 2019 yılında ise hedef 10,000 tüketim noktasıdır.

Elektra Enerji Hakkında

Türkiye’nin her bölgesinde mesken ve ticarethane abone grubu serbest tüketicilere elektrik satışı gerçekleştiren Elektra Enerji, siz elektrik temin ederken sizi ilgilendiren her türlü gelişmeden de sizleri haberdar etmektedir.

Elektra Enerji, farklı zamanmanlarda ikili anlaşmalar yoluyla üretim şirketleri, toptan satış şirketleri ve dağıtım şirketleri ile elektrik alım satımı yapmaktadır. Elektrik üretiminde kullanılan kaynakların ( doğal gaz, kömür, su, rüzgar, vs.) maliyetleri dönemsel olarak değişiklik gösterdiğinden Elektra Enerji en uygun kaynaktan alımlar gerçekleştirerek müşterilerine en cazip fiyatlardan elektrik tedarik etmektedir.

EPDK tarafından verilen toptan satış lisansı ile ayrıca uluslararası enterkonneksiyon imkanı bulunan ülkelere elektrik enerjisi ihracatına ya da elektrik enerjisi ithalatına da izin verilmektedir. Elektra Enerji de mevcut lisansı ile TEİAŞ Enterkonnekte sistemi üzerinden komşu ülkelerden elektrik alıp satma hakkı bulunmaktadır. Türkiye dışındaki enterkonnekte sisteme bağlantısı olan ülkelerin fiyatlarında Elektra Enerji maliyetlerini azaltacak ve müşterilerinin tasarruflarını arttıracak fırsatlar oluştuğunda Elektra, bu fırsatları dönemsel olarak değerlendirmektedir.

Enerji danışmanlığı hizmetini de veren Elektra, enerji yönetimi, enerji verimliliği, enerji yatırımı ve teknik konularda talep olması halinde destek sağlamaktadır.

EnCazip’te Elektra Enerji Tarifelerine Ulaşın!

EnCazip’te pek çok elektrik tedarikçisi tarifelerinin yanı sıra en cazip elektrik tarifelerine ulaşabilmek için hemen bir karşılaştırma yapın. Tüketimlerinize göre en cazip tarifelerin listeleneceği EnCazip’te dilediğiniz tedarikçiyi seçerek hemen tedarikçi değişikliği işlemlerinize başlayabilirsiniz.

İndirimli Tarifeleri


TedarikçiBirim Fiyatİndirim OranıYıllık Tasarruf 

*Aylık ortalama 300 TL ödeyen bir ev tüketicisi için yıllık tasarruf tutarlarıdır.


TedarikçiBirim Fiyatİndirim OranıYıllık Tasarruf 

*Aylık ortalama 1000 TL ödeyen bir ev tüketicisi için yıllık tasarruf tutarlarıdır.


TedarikçiBirim Fiyatİndirim OranıYıllık Tasarruf 

*Aylık ortalama 300 TL ödeyen bir işyeri tüketicisi için yıllık tasarruf tutarlarıdır.


TedarikçiBirim Fiyatİndirim OranıYıllık Tasarruf 

*Aylık ortalama 1000 TL ödeyen bir işyeri tüketicisi için yıllık tasarruf tutarlarıdır.ÖNERİLEN DİĞER SAYFALAR