Ücretsiz Hizmet Ücretsiz Hizmet   Anında Karşılaştırma Anında Karşılaştırma   Güvenilir Güvenilir   Hızlı Başvuru Hızlı 1 Dakikada Başvuru

Electurk İndirimli Elektrik Tarifeleri


Elektrik tedarikçinizi hemen değiştirebilirsiniz!
EnCazip Elektrik İlinizde
EnCazip Elektrik Abone Grubu

EnCazip FacebookEnCazip TwitterEnCazip Google+EnCazip Whatsapp

 ( 1 Oy )Tedarikçinin Kasım 2018 tarihi itibarıyla EnCazip'te herhangi bir aktif tarifesi bulunmamaktadır. Bu, yüksek ihtimalle tedarikçi şirketin piyasadaki faaliyetlerini durdurduğu anlamına gelebilir. EnCazip'in tedarikçilerle olan sözleşmeleri gereği tedarikçilerden herhangi bir bildirim gelmediği sürece sistemleri açık tutulur ve diledikleri zaman EnCazip'te tarife yayınlama hakları saklı kalır.

EnCazip’te indirimli elektrik tarifelerini tüketicilere sunan tedarikçilerden biri olan ELECTURK Elektrik, EPDK tarafından lisans verilen elektrik satış şirketlerindendir. Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’ndan ETS/3301-1/11983 sayılı Toptan Satış Lisansına sahip olan ELECTURK Elektrik, EG Elektrik Enerjisi Toptan Satış A.Ş.’nin tescilli elektrik ticareti markasıdır.

Sahip olduğu lisans ile Türkiye’nin her yerinden serbest tüketicilere indirimli elektrik tedarik edebilen ELECTURK Elektrik aynı zamanda elektrik üretimi de gerçekleştirerek müşterilerine sağladığı hizmeti garanti altına almaktadır.

Hakkında

TURKMALL iştiraki olan ELECTURK Elektrik, farklı sektör ve şirketlerden oluşan bir yapının enerji ayağını temsil etmektedir. ELECTURK alışveriş merkezleri yatırımlarının yanı sıra güçlü finansal yapısı ile 2020 yılında Türkiye'nin bilinirliği en yüksek elektrik toptan satış markası olmayı bir vizyon olarak belirlemiş ve bu hedefini gerçekleştirmek için gerekli çalışmaları yürütmektedir.

ELECTURK Elektrik, inşaatı devam eden 3 adet hidroelektrik santrali ile elektrik üretimi kapasitesini arttırmaktadır. Toplamda 36.92 MW kapasiteye sahip olan bu santraller yılda 108.10 milyon kWh elektrik üretimi yapabilecek seviyededir.

Manahoz Hidroelektrik Santrali, Cinali Hidroelektrik Santrali ve Yüzüncü Yıl Hidroelektrik Santrali inşaa halinde olan santraller olmakla birlikte bu santraller Trabzon'da hizmete girecektir.

Trabzon ilinin Sürmene ilçesinde konumlanan Manahoz Hidroelektrik Santrali, 7.10 MW kapasiyete sahip olmakla birlikte yıllık 23.539 GWh elektrik üretimine yapabilecektir. Trazbon ilinin Maçka ilçesinde bulunan Cinali Hidroelektrik Santrali, 10.30 MW kapasitesi bulunmakta ve yıllık 27.612 GWh elektrik üretimine sahiptir. Yine Maçka’da bulunan Yüzüncü Yıl Hidroelektrik Santrali ise 21.22 MW kapasitesi bulunmakta olup, 56.948 GWh elektrik üretimi yapabilecek seviyededir.

En Cazip İndirimli Elektrik Tarifelerine Geçiş Yapmak için Hemen Karşılaştırın.

Türkiye’nin ilk elektrik tarifeleri karşılaştırma ve elektrik tedarikçisi değiştirme servisi EnCazip’te ELECTURK Elektrik dışında birçok elektrik tedarikçisinin cazip tarifelerine anında karşılaştırma yaparak ulaşabilir ve en cazip tarifeyi seçerek hemen geçiş işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

TedarikçiBirim Fiyatİndirim OranıYıllık Tasarruf 

*Aylık ortalama 300 TL ödeyen bir ev tüketicisi için öne çıkan cazip elektrik tarifeleri ve yıllık tasarruf tutarlarıdır.


TedarikçiBirim Fiyatİndirim OranıYıllık Tasarruf 

*Aylık ortalama 1000 TL ödeyen bir işyeri tüketicisi için öne çıkan cazip elektrik tarifeleri ve yıllık tasarruf tutarlarıdır.

Güncelleme : 14.11.2018 00:49


 


ÖNERİLEN DİĞER SAYFALAR