Ücretsiz Hizmet Ücretsiz Hizmet   Anında Karşılaştırma Anında Karşılaştırma   Güvenilir Güvenilir   Hızlı Başvuru Hızlı 1 Dakikada Başvuru

İndirimli Elektrik Tedarkçisi Dinamo Elektrik Hakkında


Elektrik tedarikçinizi hemen değiştirebilirsiniz!
EnCazip Elektrik İlinizde
EnCazip Elektrik Abone Grubu

EnCazip FacebookEnCazip TwitterEnCazip Google+EnCazip Whatsapp

 ( 3 Oy )Dinamo Elektrik, 15 yıllık deneyimiyle elektrik tedarik hizmeti sağlamaktadır. 30 ülkede faaliyetine devam eden Pro-Per Elektrik’in bir markası olan Dinamo Elektrik, 2014 yılında kurularak elektriği ev ve iş yerlerine ulaştırmaktadır. Pro-Per, denetleme kuruluşu TÜV firması tarafından ISO 9000:2008 sertifikası ile tescillendi.

Dinamo Elektrik, makineler arası iletişim (M2M) temeline dayanan dijital bir uygulama kullanmaktadır. Lisanslı bir dağıtıcı olma özelliğine sahip olan şirket gerek işletmeler gerekse farklı yerlerde yer alan şubelerinin reaktif enerji tüketimini takip etmesiyle faturalarda yer alan reaktif kullanım cezalarına erken önlem alınmasını sağlamak hedefini gerçekleştirecek. Dinamo Elektrik aboneliği olmayan tüketicilerin de Akıllı Enerji İzleme Servisi’nden faydalanabileceklerini sağlamaktadır.

Dinamo Elektrik Hakkında

Dinamo Elektrik hedefleri arasında; kullanıcılarının yaşam tarzına uygun ürünler geliştirerek avantajlı ve ekonomik çözümler üretmektir. Ayrıca kullanıcılarının ihtiyaçlarını anlayıp ihtiyaçlarına göre paketler sunan ve uygulayan yeni bir anlayışın öncülüğünde yer alan bir servis şirketi olmak hedeflenmektedir. Ayrıca Dinamo Elektrik dijital yaklaşımlarını geliştirerek gerek kullanıcılarının gerekse farklı tüketicilere farklı fırsatlar sunmayı hedeflemektedir.

Elektrik tedarikçileri olan Dinamo Elektrik, diğer firmalardan farklı olarak bir dakika içerisinde online olarak kullanıcıların işlemleri sonlandırmasını ve mobil uygulamalarla da kullanıcıların etkin olarak hizmetlerinden faydalanabilecekleri daha farklı uygulamalar oluşturmaya devam etmekte.

Dinamo, “Cebi çarpmayan elektrik” sloganı ile elektrik tüketim kavramlarını internet tabanlı ara yüzde yeniden yorumlamakta olan Dinamo Elektrik abone kazanımında da ilk sırayı internet almasını tercih etmektedir.

Dinamo Elektrik dışında farklı elektrik şirketlierinin tarifelerini tabloda hızlıca karşılaştırabilirsiniz.

TedarikçiBirim Fiyatİndirim OranıYıllık Tasarruf 

*Aylık ortalama 300 TL ödeyen bir ev tüketicisi için öne çıkan cazip elektrik tarifeleri ve yıllık tasarruf tutarlarıdır.


TedarikçiBirim Fiyatİndirim OranıYıllık Tasarruf 

*Aylık ortalama 1000 TL ödeyen bir işyeri tüketicisi için öne çıkan cazip elektrik tarifeleri ve yıllık tasarruf tutarlarıdır.

Güncelleme : 13.11.2018 00:49


Bu içerik yalnızca tüketicileri bilgilendirme amaçlıdır. İçerik konusu firmadan herhangi bir reklam ücreti alınmadığı gibi, firma ile Cazip Enerji Ticareti A.Ş.'nin herhangi bir ticari ilişkisi bulunmamaktadır. İlgili firma ile Cazip Enerji Ticareti A.Ş.'nin herhangi bir tedarikçi sözleşmesi bulunmadığından EnCazip güveni ile tüketicilere elektrik tedariği sağlamamaktadır.


ÖNERİLEN DİĞER SAYFALAR