Ücretsiz Hizmet Ücretsiz Hizmet   Anında Karşılaştırma Anında Karşılaştırma   Güvenilir Güvenilir   Hızlı Başvuru Hızlı 1 Dakikada Başvuru

İndirimli Elektrik Tedarkçisi 2M Enerji Hakkında


Elektrik tedarikçinizi hemen değiştirebilirsiniz!
EnCazip Elektrik İlinizde
EnCazip Elektrik Abone Grubu

EnCazip FacebookEnCazip TwitterEnCazip Google+EnCazip Whatsapp

 ( 1 Oy )Gelişmekte olan enerji piyasası şartlarında, sürekli olarak yenilenme sürecinde olan 2M Enerji,  tüm serbest tüketicilere elektrik tedariği hizmeti sunmak için kurulmuş bir şirkettir. 2M Enerji,  ETS Grubu ve Voyage Otelcilik Grubu ortakları tarafından yönetilmektedir.

Elektrik piyasası günümüzde tüm işletmelerin maliyetlerinin en önemli bir bölümünü elektrik faturaları kapsamaktadır. 2M Enerji, müşterilerine indirimli elektrik imkânı sağlamak için, aynı zamanda elektrik maliyetlerini azaltmak için çalışmalarını devam ettirmektedir.  Ayrıca enerji sektöründe yaşanan ve yaşanmış olan gelişmeleri yakın takip ederek tüm elektrik tüketicilerini bu yeniliklerden haberdar ederek en ucuz elektriği 2M Enerji kalitesi ile müşterilerinde tedariğini sağlamaktadırlar.

Bu tedarikçimiz güçlü finansal yapısı ile tüketmiş olduğunuz elektriği üretebilecek ve tedarik edebilecek konumda olması ile, elektrik enerjisi konusunda uzmanlığı ve güvenilirliği ile tüm serbest elektrik tüketicileri için elektrik tedarikçisi konumundadır.

2005 yılında üretim için kurulan 2M Enerji şirketi inşaat aşamasında, lisansı alınmış ve alınacak 150 MW yenilebilir enerji üretim kapasitesi ve hızlı bir yatırım politikası ile sektörde ilerlemeye devam etmektedir.

EnCazip İndirimli Elektrik Tarifelerine Kolayca Ulaşın!


Elektrik sektöründe Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK)’nın belirlemesi ile serbest tüketici limitlerinin düşmesi ve bu limitleri geçen tüketicilere indirimli elektrik tedarik eden birçok elektrik tedarikisi EnCazip’te serbest tüketici olanlar için en cazip elektrik tarifeleri sunmaktadır. Lisanslı elektrik tedarikçileri ile tüm elektrik tüketicilerini buluşturan EnCazip’te hemen karşılaştırma yapın ve en cazip tarifelerine ulaşın. 2M Enerji dışında farklı elektrik şirketlierinin tarifelerini tabloda hızlıca karşılaştırabilirsiniz.

TedarikçiBirim Fiyatİndirim OranıYıllık Tasarruf 

*Aylık ortalama 300 TL ödeyen bir ev tüketicisi için öne çıkan cazip elektrik tarifeleri ve yıllık tasarruf tutarlarıdır.


TedarikçiBirim Fiyatİndirim OranıYıllık Tasarruf 

*Aylık ortalama 1000 TL ödeyen bir işyeri tüketicisi için öne çıkan cazip elektrik tarifeleri ve yıllık tasarruf tutarlarıdır.

Güncelleme : 10.12.2018 00:49


Bu içerik yalnızca tüketicileri bilgilendirme amaçlıdır. İçerik konusu firmadan herhangi bir reklam ücreti alınmadığı gibi, firma ile Cazip Enerji Ticareti A.Ş.'nin herhangi bir ticari ilişkisi bulunmamaktadır. İlgili firma ile Cazip Enerji Ticareti A.Ş.'nin herhangi bir tedarikçi sözleşmesi bulunmadığından EnCazip güveni ile tüketicilere elektrik tedariği sağlamamaktadır.


ÖNERİLEN DİĞER SAYFALAR