Türel Elektrik Faturası Ödeme
Elektrik tedarikçinizi hemen değiştirebilirsiniz!
EnCazip Elektrik Abone Grubu
Hemen Tasarruf Etmeye Başlayın
EnCazip İçerik Ekibi  
 ( 2 Oy )

Türel Elektrik fatura sorgulama ve ödeme işlemlerinizi  EnCazip aracılığıyla gerçekleştirebilir, fatura ödeme ve sorgulama işlemlerinizi internet üzerinden hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

Türel Elektrik  fatura ödeme işlemlerinizi mevcut bankalar üzerinden yapabilirsiniz.  Türel Elektrik müşterileri Akbank, Bank Asya, Denizbank, QNB Finans Bank, Garanti Bankası, ING, TEB, Finans Katılım, Halkbank, İş Bankası, Vakıf Bank, Yapı Kredi, Ziraat Bankası, Aktif Bank, Şeker Bank şubeleri üzerinden Otomatik ödeme, ATM, Telefon Bankacılığı ve İnternet Bankacılığı ödeme kanalı yöntemleri ile gerçekleştirebilmektedir.

Türel Elektrik Perakende A.Ş Hakkında

Üründül Grup, 30 yıl süreyle birlikte inşaat ve enerji sektör deneyimleri ile güçlü sermaye ve kurumsal yönetim anlayışı sayesinde her alanda çalışmalarda bulunan, dünya pazarında söz sahibi pozisyonunda olan ve Türkiye’nin atılımlarını yönlendiren güçlerden birisidir.

Türel Elektrik, enerji piyasasında yarım asırlık tecrübeye sahip olan, sektörün en önemli gruplarından olan Üründül Enerji desteğinden faydalanarak tüm müşterilerine sunmuş olduğu güven ve sürekliliğe dayanan hizmet anlayışı ile müşterilerine devamlı ve hesaplı elektriği ulaştırmaktadır. Aynı zamanda Türel Elektrik, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) tarafından lisanslandırılmış olan ve toptan elektrik satışı lisansına sahip olan bir elektrik tedarikçisidir.

Ödeme Kanalları

 

BANKA DBS HESAPTAN BANKA GİŞE ATM KREDİ KARTI TELEFON BANKACILIĞI İNTERNET BANKACILIĞI
GARANTİ
YAPI KREDİ
AKBANK
DENİZ BANK
ZİRAAT BANKASI
İŞ BANKASI

Daha fazla bilgi alabilirsiniz...

    • Türel elektrik indirimli tarifeleri

    • Serbest tüketici limiti ne kadar?

    • Elektriğe ne kadar zam geldi?