Kolen Enerji Elektrik Faturası Ödeme
Elektrik tedarikçinizi hemen değiştirebilirsiniz!
EnCazip Elektrik Abone Grubu
Hemen Tasarruf Etmeye Başlayın
EnCazip İçerik Ekibi  
 ( 4 Oy )

Kolen Enerji tüketicileri, elektrik faturası ödeme işlemlerini, listesini bu sayfada bulabileceğiniz anlaşmalı bankalar aracılığı ile kolayca yapabilmektedir. Siz de birçok banka üzerinden tanınan Müşteri Kodu bilginiz ile internet bankacılığı, otomatik ödeme, gişe, atm vb. ödeme kanallarını kullanarak Kolen Enerji fatura ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Elektrik faturası ödeme işlemleri yapılabilen bu bankalar arasında İş Bankası, Yapı Kredi, Akbank, Garanti Bankası gibi pek çok kuruluş yer almaktadır ve bu bankaların DBS hesapları aktif olarak kullanılmaktadır.

Kolen Enerji Perakende A.Ş Hakkında

Kolen, Koloğlu Holding çatısı altında faaliyet gösteren, grubun elektrik enerjisi ticaretinden, toptan ve perakende elektrik satışlarından sorumlu bir şirkettir. Seçkin olan binlerce elektrik tüketicisinden oluşan bir abone portföyünü yönetmekte ve her geçen gün abone sayısını oldukça arttırmaktadır.

Kolen, gerek kendi grup üretimleri, gerek maliyet odaklı dış kaynak kullanımı, gerekse olası risklerden uzak, dengeli bir portföy yapası ile karşılıklı fayda ve sürdürebilirlik esasına göre haraket eden enerji çözüm ortağıdır.

Kolen, elektrik satan ve abone alan bir enerji şirketi dışında, sizlerle ortak çalışabilen, enerjiye dair her şeyi konuşabildiğiniz, her türlü destek alabileceğiniz enerji çözüm ortağı olan, arkasında son derece güçlü bir mühendislik deneyim kadrosu bulundurmaktadır.

Kolen Enerji Fatura Sorgulama ve Ödeme Kanalları

 

BANKA ŞUBE ATM KARTSIZ ATM TELEFON BANKACILIĞI İNTERNET BANKACILIĞI OTOMATİK ÖDEME EFT / HAVALE
YAPI KREDİ
AKBANK
İŞ BANKASI
VAKIFBANK
ZİRAAT BANKASI
HALKBANK
DENİZ BANK
GARANTİ
ING BANK

Daha fazla bilgi alabilirsiniz...

    • Kolen Enerji indirimli elektrik tarifeleri

    • İkili elektrik anlaşması nedir?

    • İndirimli elektrik fiyatları