EWE Enerji Fatura Ödeme
Elektrik tedarikçinizi hemen değiştirebilirsiniz!
EnCazip Elektrik Abone Grubu
Hemen Tasarruf Etmeye Başlayın
EnCazip İçerik Ekibi  
 ( 1 Oy )

Ewe Enerji fatura sorgulama ve  ödeme işlemlerinizi  EnCazip aracılığıyla gerçekleştirebilir, fatura ödeme ve sorgulama işlemlerinizi internet üzerinden hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

EWE Enerji elektrik faturası ödeme kanalları aşağıdaki gibidir. EWE Enerji tüketicileri, elektrik faturası ödeme işlemlerini yer alan bankalara diledikleri şekilde yapabilmektedir.

Elektrik faturalarınızı Türkiye'nin her yerinden PTT şubelerinden masrafsız şekilde ödeyebilirsiniz. Aşağıda yer alan bankalar aracılığıyla otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz veya yine belirtilen kanallar aracılığıyla EWE Enerji fatura ödeme işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

EWE Enerji Perakende A.Ş Hakkında

EWE Turkey Holding, 2007 yılında Türkiye’de faaliyetlerine başlamıştır. Müşteri odaklılık ve güvenilirlik esasları aynı zamanda ticaret anlayışı ile serbest tüketici olan tüm mesken, ticarethane ve sanayi eletkrik tüketicilerine doğrudan elektrik satışı yapmaktadır. Bursagaz, Kayserigaz, EWE Enerji, Enervis ve Millenicom olmak üzere 5 iştirak şirketi bulunan EWE Turkey Holding, müşterilerine;  doğal gaz dağıtım, enerji ticareti ve satışı, enerji hizmetleri ve telekomünikasyon iş kollarında hizmetler vermektedir. Şirketin bir diğer ortağı olan EWE Enerji, doğal gaz dışında tüm tüketicilere indirimli elektrik tedariğide sağlamaktadır. 

Sürdürülebilirlik temelinde yapmış olduğu çalışmalarını öncelik müşterileri olmak üzere tüm ortaklarına artı değer üretmek üzere gerçekleştirmektedir. EWE Turkey Holding, sürdürülebilir kârlılık ve verimlilik ilkeleri çerçevesinde ekonomiye, çevreye ve topluma kesintisiz katkı sağlamaktadır.

Fatura Ödeme Kanalları

Banka Hesaptan Kredi Kartından İnternet Bankacılığı Telefon Bankacılığı ATM ŞUBE/GİŞE
ZİRAAT B.
İŞ BANKASI
AKBANK
YAPIKREDİ
GARANTİ
FİNANSBANK
DENİZBANK
VAKIFBANK
TEB
ALBARAKA
INGBANK
T.FİNANS
PTT

Daha fazla bilgi alabilirsiniz...

    • Ewe Enerji indirimli elektrik tarifeleri

    • Elektrik tedarikçileri karşılaştırma

    • Aktif enerji bedeli nedir?