Ücretsiz Hizmet Ücretsiz Hizmet   Anında Karşılaştırma Anında Karşılaştırma   Güvenilir Güvenilir   Hızlı Başvuru Hızlı 1 Dakikada Başvuru    ☰  

AYDEM Elektrik Faturası Ödeme


Elektrik tedarikçinizi hemen değiştirebilirsiniz!
EnCazip Elektrik İlinizde
EnCazip Elektrik Abone Grubu
Hemen Tasarruf Etmeye Başlayın

EnCazip FacebookEnCazip TwitterEnCazip Google+EnCazip Whatsapp

 ( 10 Oy )Aydem Elektrik fatura ödeme işlemlerinizi  EnCazip aracılığıyla gerçekleştirebilir, fatura ödeme ve sorgulama işlemlerinizi internet üzerinden hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.


Aydem Elektrik faturası ödeme 
işlemlerinizi çok yakında EnCazip üzerinden gerçekleştirebileceksiniz. Ancak şu an için aşağıda yer alan kanallar aracılığıyla dilediğiniz yöntemler ile yapabilirsiniz. Aydem elektrik faturası ödeme işlemleri Aydem Elektrik’in anlaşmalı olduğu bankalar aracılığı ile yapılabilmektedir. 
Aydem Elektrik faturası ödeme işlemlerini müşterileri için kolay hale getiren Aydem Elektrik, fatura ödemeleri için pek çok bankayla anlaşması bulunmaktadır. Aşağıda liste şeklinde de görebileceğiniz ödeme noktalarında ATM’lerden, internet bankacılığı, telefon ve vezneler aracılığı ve isterseniz de otomatik ödeme talimatı vererek Aydem elektrik faturası ödeme işlemlerinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

Aydem Elektrik müşterileri de tedarikçi değiştirebilir!
2018 yılında aylık 68 TL ve üzerinde elektrik faturası ödeyen Aydem Elektrik tüketicileri, numara taşır gibi elektrik tedarikçisi değiştirerek ucuz elektrik kullanabiliyor.

Aydem Borç Sorgulama

Aydem, Aydın, Denizli, Muğla mevcut kendi bölgesinde yaklaşık olarak 2 milyon müşteriye elektrik hizmeti sunarak tüm müşterilerinin memnuniyetini kazanmak mevcut bölgesinde sürekli olarak çalışmalarını devam ettirmektedir. Aynı zamanda bölge çalışmalarının dışında Aydem internet sitesi üzerinden de kendi müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Türkiye’nin enerji şirketi olan Aydem’in internet Aydem elektrik fatura borç sorgulaması yapabilirler. Yapılan bu sorgulama sonrasında Aydem Elektrik fatura borcunuzu öğrenebilirsiniz. Sizde hemen Aydem Elektrik fatura borç sorgulama yapmak için gerekli sayfaya ulaşım sağlamanız yeterlidir.

Aydem elektrik borcunuzu öğrenmek için gerekli sayfaya ulaştığınızda online hizmetler alanında olacaksınız. Aydem elektriğin online hizmetler sayfası sayesinde de borç bilgilerinizi görebilecek, online endeks bildirimi yapabileceksiniz. Aydem Elektrik'in online hizmetler sayfasını kullanmak tamamen ücretsizdir. Online hizmetler sayfasını kullanarak Aydem Elektrik fatura borç sorgulama yapabilmek için sisteme üye olmanız gereklidir. Aydem Elektrik'in internet sayfasına ulaşarak dakikalar içerisinde üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Aydem elektrik fatura borç sorgulama sayfasına üyeliğinizi gerçekleştirdikten sonra yine aynı sayfadan girişinizi gerçekleştirerek borcunuzu öğrenmek için sizden istenen alanlara e-posta adresinizi ve şifrenizi yazdıktan sonra giriş butonuna tıklayınız. Aydem elektrik fatura borcunuzu açılacak olan sayfada görebilirsiniz.

Fatura Ödeme Kanalları

BANKALAR ANLAŞMALI ATM İNTERNET OTOMATİK ÖDEME TELEFON VEZNE / BANK
ABANK
AKBANK
ALBARAKA TÜRK
ANADOLU BANK
ASYA KATILIM
BURGAN BANK
DENİZBANK
FİBA BANK
QNB FİNANSBANK
GARANTİ
HALKBANK
HSBC
ING BANK
İŞ BANKASI
KUVEYT TÜRK
PTT
ŞEKER BANK
TEB
ICBC TURKEY BANK
TURKISH BANK
TURKLAND BANK
TÜRKİYE FİNANS K.B.
VAKIFBANK
YAPI KREDİ
ZİRAAT BANKASI

Fatura Ödeme Yolları


• Elektrik satış şirketinin anlaşmalı olduğu banka gişelerinden

• Elektrik satış şirketinin anlaşmalı olduğu bankalar aracılığıyla otomatik ödeme talimatı vererek

• Elektrik satış şirketinin anlaşmalı olduğu bankaların internet bankacılığı sistemleri üzerinden

• Kredi kartı ile Aydem Elektrik Müşteri İlişkileri Merkezleri'nde

• PTT şubelerinden nakit olarak ödeme

• Aydem Elektrik ödeme noktalarından

Aydem Elektrik müşterileri Müşteri İlişkileri Merkezi'nde 2 ile 9 aya varan taksit imkanlarından faydalanabilmektedirler. Taksitli ödemelerin vade farkı ödeme yapılacak kartın bağlı olduğu banka tarafından belirlenmektedir.

Fatura Ödeme İçin Gerekli Bilgiler

Elektrik faturası ödeme işlemini gerçekleştirebilmek için elektrik satış şirketlerinin belirlediği abone numarası, tesisat numarası bilgilerine ihtiyacınız olacaktır. Bu bilgilere elektrik faturanızdan, 444 4 186 numaralı çağrı merkezi hattından ve Aydem Elektrik internet sitesindeki online işlemler bölümünden faturanızda yazan işletme kodunu girerek ulaşabilmeniz mümkündür. 

Faturaya İtiraz

Görevli elektrik şirketinden sayaç okuma sonrasında çıkan elektrik faturasına itiraz etme hakkınız olduğu gibi, bunun öncesinde tüketimlerinizi iyi inceleyerek mevsimsel değişiklikleri de göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Tüketici, fatura kesim tarihinden itibaren 1 yıl süre boyunca itiraz etme hakkına sahiptir. 

• Enerji tüketiminin ölçümünde hata olması

• Yanlış tarife üzerinden fiyatlandırma yapılması

• Sayacın arızalı olması sebebi ile okuma sırasında çıkan tüketimin yanlış olması

Faturaya itiraz edillmesi fatura borcunu ödeme yükümlülüğünü ortadan kaldırmamaktadır.