Elektra Enerji İndirimli Elektrik Tarifeleri
Elektrik tedarikçinizi hemen değiştirebilirsiniz!
EnCazip Elektrik Abone Grubu
Hemen Tasarruf Etmeye Başlayın
EnCazip İçerik Ekibi  
 ( 6 Oy )

Elektra Enerji Hakkında

EnCazip tedarikçileri arasında yer alan Elektra Enerji, EPDK(Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu) tarafından lisans verilen elektrik satış şirketlerindendir. 06.04. 2011 yılında EPDK'dan lisans almıştır ve bu lisansı 20 yıl süre boyunca geçerliliğini koruyacaktır. Toptan Satış Lisansı ile ilk olarak yurtiçinde elektrik ticareti yapan Elektra Enerji, tedarik ettiği elektriği hem toptan hem de perakende olarak serbest tüketicilere en uygun fiyat seçenekleri ile sunmaktadır.

Elektra Enerji, elektrik sektörü içerisinden yetişmiş profesyonel yöneticileri ile elektrik toptan satış sektörünün lider şirketleri arasında yer almaktadır.  Elektra Enerji 3.000’den fazla noktaya elektrik satışı gerçekleştirmekte olup, 2016 yılı içerisinde 5,000 tüketim noktasına ulaşmayı hedeflemiştir. Elektrik piyasasının tamamen serbestleşeceği meskenlerin de tüketim tutarına bakılmaksızın indirimli elektrik kullanma hakkını kazanacağı 2019 yılında ise hedef 10,000 tüketim noktasıdır.

Türkiye’nin her bölgesinde mesken ve ticarethane abone grubu serbest tüketicilere elektrik satışı gerçekleştiren Elektra Enerji, siz elektrik temin ederken sizi ilgilendiren her türlü gelişmeden de sizleri haberdar etmektedir.

Elektra Enerji, farklı zamanlarda ikili anlaşmalar yoluyla üretim şirketleri, toptan satış şirketleri ve dağıtım şirketleri ile elektrik alım satımı yapmaktadır. Elektrik üretiminde kullanılan kaynakların ( doğal gaz, kömür, su, rüzgar, vs.) maliyetleri dönemsel olarak değişiklik gösterdiğinden Elektra Enerji en uygun kaynaktan alımlar gerçekleştirerek müşterilerine en cazip fiyatlardan elektrik tedarik etmektedir.

Enterkonnekte Sistem

EPDK tarafından verilen toptan satış lisansı ile ayrıca uluslararası enterkonneksiyon imkanı bulunan ülkelere elektrik enerjisi ihracatına ya da elektrik enerjisi ithalatına da izin verilmektedir. Elektra Enerji’nin de mevcut lisansı ile TEİAŞ Enterkonnekte sistemi üzerinden komşu ülkelerden elektrik alıp satma hakkı bulunmaktadır. Türkiye dışındaki enterkonnekte sisteme bağlantısı olan ülkelerin fiyatlarında maliyetleri azaltacak ve müşterilerinin tasarruflarını arttıracak fırsatlar oluştuğunda, Elektra bu fırsatları dönemsel olarak değerlendirmektedir.

Enerji danışmanlığı hizmetini de veren Elektra, enerji yönetimi, enerji verimliliği, enerji yatırımı ve teknik konularda talep olması halinde destek sağlamaktadır.

EnCazip’te Elektra Enerji Tarifelerine Ulaşın!

EnCazip’te pek çok elektrik tedarikçisi tarifelerinin yanı sıra en cazip elektrik tarifelerine ulaşabilmek için hemen bir karşılaştırma yapın. Tüketimlerinize göre en cazip tarifelerin listeleneceği EnCazip’te dilediğiniz tedarikçiyi seçerek hemen tedarikçi değişikliği işlemlerinize başlayabilirsiniz.

%#%provider-offers%#%

%#%provideroffer-1-56-300%#%

%#%provideroffer-1-56-1000%#%

%#%provideroffer-2-56-300%#%

%#%provideroffer-2-56-1000%#%

Daha fazla bilgi alabilirsiniz...

    • Elektra Enerji elektrik faturası ödeme ve sorgulama işlemleri

    • Elektrik dağıtım şirketleri ne iş yapar?

    • Elektrik tedarikçileri hangi şirketlerdir?