Electurk İndirimli Elektrik Tarifeleri
Elektrik tedarikçinizi hemen değiştirebilirsiniz!
EnCazip Elektrik Abone Grubu
Hemen Tasarruf Etmeye Başlayın
EnCazip İçerik Ekibi  
 ( 5 Oy )

Kullanıcıların Dikkatine:  ELECTURK isimli tedarikçi şirketin, Eylül 2020 tarihi itibarıyla EnCazip'te herhangi bir aktif tarifesi bulunmamaktadır. Bu, yüksek ihtimalle tedarikçi şirketin piyasadaki faaliyetlerini durdurduğu anlamına gelebilir. EnCazip'in tedarikçilerle olan sözleşmeleri gereği tedarikçilerden herhangi bir bildirim gelmediği sürece sistemleri açık tutulur, ve tedarikçilerin diledikleri zaman EnCazip'te tarife yayınlama hakları saklı kalır.

ELECTURK Hakkında

EnCazip’te indirimli elektrik tarifelerini tüketicilere sunan tedarikçilerden biri olan ELECTURK Elektrik, EPDK(Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu) tarafından lisans verilen elektrik satış şirketlerindendir. EPDK’dan ETS/3301-1/11983 sayılı Toptan Satış Lisansına sahip olan ELECTURK Elektrik, EG Elektrik Enerjisi Toptan Satış A.Ş.’nin tescilli elektrik ticareti markasıdır.

Sahip olduğu lisans ile Türkiye’nin her yerinden serbest tüketicilere indirimli elektrik tedarik edebilen ELECTURK Elektrik, aynı zamanda elektrik üretimi de gerçekleştirerek müşterilerine sağladığı hizmeti garanti altına almaktadır.

TURKMALL iştiraki olan ELECTURK Elektrik, farklı sektör ve şirketlerden oluşan bir yapının enerji ayağını temsil etmektedir. ELECTURK alışveriş merkezleri yatırımlarının yanı sıra güçlü finansal yapısı ile 2020 yılında Türkiye'nin bilinirliği en yüksek elektrik toptan satış markası olmayı bir vizyon olarak belirlemiştir ve bu hedefini gerçekleştirmek için gerekli çalışmaları yürütmektedir.

ELECTURK Elektrik, inşaatı devam eden 3 adet hidroelektrik santrali ile elektrik üretimi kapasitesini artırmaktadır. Toplamda 36.92 MW kapasiteye sahip olan bu santraller yılda 108.10 milyon kWh elektrik üretimi yapabilecek seviyededir.

Manahoz Hidroelektrik Santrali, Cinali Hidroelektrik Santrali ve Yüzüncü Yıl Hidroelektrik Santrali inşa halinde olan santraller olmakla birlikte bu santraller Trabzon'da hizmete girecektir.

Trabzon ilinin Sürmene ilçesinde konumlanan Manahoz Hidroelektrik Santrali, 7.10 MW kapasiteye sahip olmakla birlikte yıllık 23.539 GWh elektrik üretimi yapabilecektir. Trabzon ilinin Maçka ilçesinde bulunan Cinali Hidroelektrik Santrali, 10.30 MW kapasitesi bulunmakta ve yıllık 27.612 GWh elektrik üretimine sahiptir. Yine Maçka’da bulunan Yüzüncü Yıl Hidroelektrik Santrali ise 21.22 MW kapasitesi bulunmakta olup, 56.948 GWh elektrik üretimi yapabilecek seviyededir.

En Cazip İndirimli Elektrik Tarifelerine Geçiş Yapmak için Hemen Karşılaştırın.

Türkiye’nin ilk elektrik tarifeleri karşılaştırma ve elektrik tedarikçisi değiştirme servisi EnCazip’te ELECTURK Elektrik dışında birçok elektrik tedarikçisinin cazip tarifelerine anında karşılaştırma yaparak ulaşabilir ve en cazip tarifeyi seçerek hemen geçiş işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Tedarikçiİndirim OranıYıllık Tasarruf 
Yıldırım Enerji
Yıldırım Enerji
%00 TL
Atlas Enerji
Atlas Enerji
%00 TL
Tek Elektrik
Tek Elektrik
%00 TL

*Aylık ortalama 300 TL ödeyen bir ev tüketicisi için öne çıkan cazip elektrik tarifeleri ve yıllık tasarruf tutarlarıdır.


Tedarikçiİndirim OranıYıllık Tasarruf 
Yıldırım Enerji
Yıldırım Enerji
%00 TL
Atlas Enerji
Atlas Enerji
%00 TL
Tek Elektrik
Tek Elektrik
%00 TL
Tek Elektrik
Tek Elektrik
%00 TL
Tek Elektrik
Tek Elektrik
%00 TL

*Aylık ortalama 1000 TL ödeyen bir işyeri tüketicisi için öne çıkan cazip elektrik tarifeleri ve yıllık tasarruf tutarlarıdır.

Güncelleme : 20.09.2020 00:49


 

Daha fazla bilgi alabilirsiniz...

    • 1 kW başına elektrik birim fiyatı ne kadar?

    • 2020 elektrik serbest tüketici limiti ne kadar?

    • Kimler ucuz elektrik kullanabilir?