Doğan Kent Elektrik İndirimli Tarifeleri
Elektrik tedarikçinizi hemen değiştirebilirsiniz!
EnCazip Elektrik Abone Grubu
Hemen Tasarruf Etmeye Başlayın
EnCazip İçerik Ekibi  
 ( 4 Oy )

Kullanıcıların Dikkatine: Doğan Kent Elektrik şirketinin, Ekim 2020 tarihi itibarıyla EnCazip'te herhangi bir aktif tarifesi bulunmamaktadır. Bu, yüksek ihtimalle tedarikçi şirketin piyasadaki faaliyetlerini durdurduğu anlamına gelmektedir. EnCazip'in tedarikçilerle olan sözleşmeleri gereği tedarikçilerden herhangi bir bildirim gelmediği sürece sistemleri açık tutulur ve diledikleri zaman EnCazip'te tarife yayınlama hakları saklı kalır.

Doğan Kent Elektrik Hakkında

Doğanlar Yatırım Holding’in bir kuruluşu olan Doğan Kent Elektrik, Enerji Piyasaları Düzenleme Kurumu’ndan(EPDK) 29 Temmuz 2010 tarihinde aldığı lisans ile faaliyetlerine başlamıştır. ETS/2669-8/1659 numaralı Toptan Satış Lisansı ile 10 yıl boyunca hizmet verme yetkisine sahip olmuştur.

Doğanlar Yatırım Holding’in enerji grubu olan D-Enerji bünyesinde bulunan Doğan Kent Elektrik, yenilenebilir enerji kaynaklarından(rüzgar, hidroelektrik, termik) üretilen elektriği tüketiciler ile buluşturarak çevrenin korunmasına da destek vermektedir.

Doğanlar Yatırım Holding Hakkında

Mobilya sektöründeki başarısıyla bilinen Doğanlar Yatırım Holding, 1972 yılında ticaret hayatına başlamıştır. Mobilya ve enerji sektörleri haricinde pek çok sektörde yer alan şirket, inşaat, gıda-tarım, havayolu taşımacılığı gibi sektörlerde de adından söz ettirmektedir.

Grup şirketleri arasında ise; mobilya sektöründe Doğtaş ve Kelebek Mobilya, enerji sektöründe D-Enerji ve Doğan Kent Elektrik, gıda sektöründe Kufta, inşaat sektöründe Doğyap ve Troya Park AVM, havayolu sektöründe ise Doğan Air ile yer almaktadır.

EnCazip’te İndirimli Elektrik Tarifelerine Ulaşın!

Serbest tüketici limitlerini geçen tüketicilere indirimli elektrik temin edebilen Doğan Kent Elektrik, EnCazip’te serbest tüketiciler için en cazip elektrik tarifelerini yayınlamaktadır. Siz de ortalama ayda 88 TL ya da daha fazla elektrik faturası ödüyorsanız, farklı tedarikçilerin sundukları hizmetleri ve teklifleri karşılaştırabilir, sizin için en avantajlı tarifeyi EnCazip sayfaları üzerinden kolayca bulabilirsiniz.

 

Tedarikçiİndirim OranıYıllık Tasarruf 
Yıldırım Enerji
Yıldırım Enerji
%00 TL
Atlas Enerji
Atlas Enerji
%00 TL
Tek Elektrik
Tek Elektrik
%00 TL

*Aylık ortalama 300 TL ödeyen bir ev tüketicisi için öne çıkan cazip elektrik tarifeleri ve yıllık tasarruf tutarlarıdır.


Tedarikçiİndirim OranıYıllık Tasarruf 
Yıldırım Enerji
Yıldırım Enerji
%00 TL
Atlas Enerji
Atlas Enerji
%00 TL
Tek Elektrik
Tek Elektrik
%00 TL
Tek Elektrik
Tek Elektrik
%00 TL
Tek Elektrik
Tek Elektrik
%00 TL

*Aylık ortalama 1000 TL ödeyen bir işyeri tüketicisi için öne çıkan cazip elektrik tarifeleri ve yıllık tasarruf tutarlarıdır.

Güncelleme : 28.10.2020 00:49


Daha fazla bilgi alabilirsiniz...

    • Doğankent Elektrik faturası ödeme ve sorgulama işlemleri nasıl yapılır?

    • Serbest tüketici nedir?

    • En ucuz elektrik tarifesi