İndirimli Elektrik Tedarkçisi Dinamo Elektrik Hakkında
Elektrik tedarikçinizi hemen değiştirebilirsiniz!
EnCazip Elektrik Abone Grubu
Hemen Tasarruf Etmeye Başlayın
EnCazip İçerik Ekibi  
 ( 3 Oy )

Dinamo Elektrik Hakkında

Sektörde 15 yıllık deneyime sahip olan Dinamo Elektrik, kullanıcılarına elektrik tedarik hizmeti sağlamaktadır. Şirket, 30 ülkede faaliyetine devam eden Pro-Per Elektrik’in bir markası olarak ev ve iş yerlerine elektrik ulaştırmaktadır. Pro-Per, denetleme kuruluşu TÜV firması tarafından ISO 9000:2008 sertifikası ile tescillenmiştir.

Dinamo Elektrik Faaliyetleri

Dinamo Elektrik, makineler arası iletişim (M2M) temeline dayanan dijital bir uygulama kullanmaktadır. Lisanslı bir dağıtıcı olma özelliğine sahip olan şirket gerek işletmeler gerekse farklı yerlerde yer alan şubelerinin reaktif enerji tüketimini takip etmesiyle faturalarda yer alan reaktif kullanım cezalarına erken önlem alınmasını sağlamayı hedeflemektedir. Dinamo Elektrik, aboneliği olmayan tüketicilerin de Akıllı Enerji İzleme Servisi’nden faydalanmalarını sağlamaktadır.

Dinamo Elektrik şirketinin hedefleri arasında; kullanıcılarının yaşam tarzına uygun ürünler geliştirerek avantajlı ve ekonomik çözümler üretmek yer almaktadır. Ayrıca kullanıcılarının ihtiyaçlarını anlayıp bu doğrultuda paketler sunan ve uygulayan yeni bir anlayışın öncülüğünde yer alan bir servis şirketi olmak da, kurumun öncelikleri arasındadır. Dijital yaklaşımlarını geliştiren şirket, bu sayede gerek kullanıcılarına gerekse farklı tüketicilere avantajlı fırsatlar sunmayı hedeflemektedir.

Dinamo Elektrik, bir dakika içerisinde online olarak kullanıcılarının işlemlerini sonlandırmasını mümkün kılmakta, ve mobil uygulamalarla da kullanıcıların etkin olarak hizmetlerinden faydalanabilecekleri daha farklı kanallar oluşturmaya devam etmektedir.

Cebi çarpmayan elektrik” sloganı ile elektrik tüketim kavramlarını internet tabanlı ara yüzde yeniden yorumlamakta olan Dinamo Elektrik, abone kazanımında ilk sırayı internetin almasını tercih etmektedir.

Dinamo Elektrik’in yanı sıra, çeşitli elektrik şirketlerinin en uygun tarifelerini aşağıdaki tablo üzerinden kolayca inceleyip kıyaslama yapabilir, kendinize en uygun elektrik tarifesini bulabilirsiniz.

Tedarikçiİndirim OranıYıllık Tasarruf 
Yıldırım Enerji
Yıldırım Enerji
%00 TL
Atlas Enerji
Atlas Enerji
%00 TL
Tek Elektrik
Tek Elektrik
%00 TL

*Aylık ortalama 300 TL ödeyen bir ev tüketicisi için öne çıkan cazip elektrik tarifeleri ve yıllık tasarruf tutarlarıdır.


Tedarikçiİndirim OranıYıllık Tasarruf 
Yıldırım Enerji
Yıldırım Enerji
%00 TL
Atlas Enerji
Atlas Enerji
%00 TL
Tek Elektrik
Tek Elektrik
%00 TL
Tek Elektrik
Tek Elektrik
%00 TL
Tek Elektrik
Tek Elektrik
%00 TL

*Aylık ortalama 1000 TL ödeyen bir işyeri tüketicisi için öne çıkan cazip elektrik tarifeleri ve yıllık tasarruf tutarlarıdır.

Güncelleme : 27.09.2020 00:49


Bu içerik yalnızca tüketicileri bilgilendirme amaçlıdır. İçerik konusu firmadan herhangi bir reklam ücreti alınmadığı gibi, firma ile Cazip Enerji Ticareti A.Ş.'nin herhangi bir ticari ilişkisi bulunmamaktadır. İlgili firma ile Cazip Enerji Ticareti A.Ş.'nin herhangi bir tedarikçi sözleşmesi bulunmadığından EnCazip güveni ile tüketicilere elektrik tedariği sağlamamaktadır.

Daha fazla bilgi alabilirsiniz...

    • Elektrik nasıl üretilir?

    • İkili elektrik anlaşması nedir?

    • Elektrik tedarik şirketi ile dağıtım şirketi arasındaki fark nedir?