Basında encazip

encazip.com hakkında ulusal basında çıkan haberleri kronolojik sırasına göre inceleyebilirsiniz.

Basındaki Haberlerimiz

Cumhuriyet - Kabarık Fatura Tüketimi Düşürdü

Elektrik tarifeleri karşılaştırma ve tedarikçi değiştirme sitesi encazip.com verilerine göre, artan fatura fiyatlarının tüketimi düşürdüğünü ortaya koydu.

29.07.2020

Sözcü - Özelleştirme Politikaları Piyasaya Fayda Etmedi, Elektrikte Zararı Vatandaş Ödeyecek

2011 yılında tamamen serbestleşmesi beklenen elektrik piyasasında planlar tutmadı. Zarardaki yatırımlar, tüketiciye pahalı elektrik olarak yansıyor.

15.07.2020

Sabah - Mesafeli Sözleşmelerle 4.1 Milyar TL'lik Tasarruf Sağlanabilir

Elektrik tarifeleri karşılaştırma ve tedarikçi değiştirme internet sitesi encazip.com bu konuda yaptığı çalışmalarla sektöre öncülük ediyor.

27.06.2020

Sözcü - 7 Milyon İşyeri Elektrikte E-imzalı İşlemlerle Tanışacak

İnternet sitesi encazip.com, "elektrikte dijital devrim" olarak tanımlanan elektronik imza (e-imza) kullanımının hem zamandan hem de maliyet açısından tasarruf sağlayacağını açıkladı. 

24.06.2020

Milliyet Ankara - Ampul Seçiminde Dikkatli Olun

encazip.com kurucusu Çağada Kırım, led ampul kullanmanın geleneksel olanlara kıyasla ampul başına yılda 52 lira tasarruf anlamına geldiğini bildirdi. 

22.06.2020

Hürriyet Daily News - Cheap Oil Will Not Help Turkey's Electricity Prices: Energy Expert

"The share of electricity generation plants using fossil fuels in the total production has dropped dramatically. On top of that, the cost effect of dollar-dominated purchase guarantees given to the renewable energy plants increased significantly on par with the exchange rate increases," energy expert and price comparison website encazip.com founder Çağada Kırım told Hürriyet Daily News.

12.05.2020

Cumhuriyet - "Mesafeli" Elektrikle 4 Milyarlık Tasarruf

encazip.com kurucusu Çağada Kırım şunları söyledi: "Tedarikçi değiştirmek isteyen elektrik kullanıcıları bu işlemleri tamamen online olarak yapabiliyor. Bu sürecin mesafeli kanallarla yapılması ise işlem kolaylığının yanı sıra bu maliyeti ortadan kaldırarak sadece evrak tarafındaki tasarrufla toplamda 4.1 milyar TL'lik potansiyel bir ek kazanç ve tasarruf ortaya çıkarıyor." 

12.04.2020

Sözcü - Elektrik Eve Gelene Kadar İkiye Katlanıyor

Elektrik tedarikçileri karşılaştırma sitesi encazip.com, Avrupa İstatistik Kurumu Eurostat verilerini derleyerek 2018 ve 2019 yıllarının ilk yarılarındaki elektrik fiyatlarını karşılaştırdı.

14.02.2020

Hürriyet - Serbest Tüketiciye Tasarruf Fırsatı

Elektrik piyasasındaki düzenlemeler tüketicinin cebini rahatlatacak.

14.01.2020

Forbes Türkiye - Dijital Şehircilik Zirvesi

Dijital Şehircilik Zirvesi'nin "Dijital Dönüşümde Gelecek Vizyonu ve Çözümler" konulu panelinde, encazip.com Kurucu Ortağı Çağada Kırım geleceğe yönelik vizyonlarını paylaştı.

01.01.2020

Business News - Elektrikte E-Ticaret Tüketiciye 4.3 Milyar TL Tasarruf Barındırıyor!

Elektrik tarifeleri karşılaştırma internet sitesi encazip.com'un kurucusu Çağada Kırım, mevcut elektrik tedarikçisi karşılaştırma/değiştirme pazarının yaklaşık yıllık potansiyel büyüklüğünün 5.5 milyar TL olduğunu söylüyor.

01.12.2019