Elektrik tedarikçinizi hemen değiştirebilirsiniz!
EnCazip Elektrik Abone Grubu
Hemen Tasarruf Etmeye Başlayın
EnCazip İçerik Ekibi  
 ( 4 Oy )

2M Enerji Hakkında

Gelişmekte olan enerji piyasası şartlarında sürekli bir yenilenme sürecinde olan 2M Enerji, tüm serbest tüketicilere elektrik tedarik hizmeti sunmak amacıyla kurulmuş bir şirkettir. 2M Enerji, ETS Grubu ve Voyage Otelcilik Grubu ortakları tarafından yönetilmektedir.

Günümüzde, işletmelerin maliyetlerinin önemli bir bölümünü elektrik faturaları oluşturmaktadır. 2M Enerji, müşterilerine indirimli elektrik imkânı sağlamak, başka bir deyişle elektrik maliyetlerini azaltmak için çalışmalarını devam ettirmektedir.  Şirket, ayrıca enerji sektöründe yaşanan gelişmeleri de yakından takip edip elektrik tüketicilerini bu yeniliklerden haberdar etmektedir.

2005 yılında üretim için kurulan 2M Enerji şirketi, 150 MW yenilebilir enerji üretim kapasitesi ve hızlı yatırım politikası ile sektörde ilerlemeye devam etmektedir.

EnCazip ile, 2M Enerji ve Diğer Tedarikçilerin İndirimli Tarifelerine Kolayca Ulaşın!

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’nun (EPDK) düzenlemeleri sonucu serbest tüketici limitleri düştü ve artık bu limitleri geçen tüketiciler çeşitli tedarikçilerin indirimli elektrik tarifelerini kullanabiliyor. 2M Enerji ve diğer pek çok tedarikçi, serbest tüketicilere en uygun elektrik tarifelerini EnCazip’te sunmaktadır. Siz de aşağıdaki tablo üzerinden farklı tedarikçilerin tarifelerini karşılaştırabilir, kendinize en uygun elektrik tarifesini seçebilirsiniz.

Tedarikçiİndirim OranıYıllık Tasarruf 
Yıldırım Enerji
Yıldırım Enerji
%00 TL
Atlas Enerji
Atlas Enerji
%00 TL
Tek Elektrik
Tek Elektrik
%00 TL

*Aylık ortalama 300 TL ödeyen bir ev tüketicisi için öne çıkan cazip elektrik tarifeleri ve yıllık tasarruf tutarlarıdır.


Tedarikçiİndirim OranıYıllık Tasarruf 
Yıldırım Enerji
Yıldırım Enerji
%00 TL
Atlas Enerji
Atlas Enerji
%00 TL
Tek Elektrik
Tek Elektrik
%00 TL
Tek Elektrik
Tek Elektrik
%00 TL
Tek Elektrik
Tek Elektrik
%00 TL

*Aylık ortalama 1000 TL ödeyen bir işyeri tüketicisi için öne çıkan cazip elektrik tarifeleri ve yıllık tasarruf tutarlarıdır.

Güncelleme : 20.09.2020 00:49


Bu içerik yalnızca tüketicileri bilgilendirme amaçlıdır. İçerik konusu firmadan herhangi bir reklam ücreti alınmadığı gibi, firma ile Cazip Enerji Ticareti A.Ş.'nin herhangi bir ticari ilişkisi bulunmamaktadır. İlgili firma ile Cazip Enerji Ticareti A.Ş.'nin herhangi bir tedarikçi sözleşmesi bulunmadığından EnCazip güveni ile tüketicilere elektrik tedariği sağlamamaktadır.

Daha fazla bilgi alabilirsiniz...

    • Cayma bedeli nedir?

    • Serbest tüketici limiti ne kadar?

    • Görevli elektrik tedarik şirketleri